تروریسم چاقوکشان و تبر بدستان

ماه ها از آغاز عملیات چاقوکشی-تبر بدستی تروریست های فلسطینی بر علیه شهروندان اسراییل می گذرد.
از هنگامۀ آغاز عملیات چاقوکشی-تبر بدستی تروریست های فلسطینی بر علیه شهروندان اسراییل ده ها اسراییلی کشته و مجروح شدند.
علی صالحی ، یکی از باصطلاح شاعران-نویسندگان در رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی در پی آغاز عملیات چاقوکشی-تبربدستی تروریست های فلسطینی بر علیه شهروندان اسراییل در باصطلاح نوشته ای می نویسد:"امروزه همۀ چاقوها در فلسطین یک سلاح است، حتی چاقوی بر روی سفره"(نقل به مضمون)

تروریسم چاقوکشان و تبر بدستان 

------------------------------------------

ماه ها از آغاز عملیات چاقوکشی-تبر بدستی تروریست های فلسطینی بر علیه شهروندان اسراییل می گذرد.

از هنگامۀ آغاز عملیات چاقوکشی-تبر بدستی تروریست های فلسطینی بر علیه شهروندان اسراییل ده ها اسراییلی کشته و مجروح شدند.
علی صالحی ، یکی از باصطلاح شاعران-نویسندگان در رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی در پی آغاز عملیات چاقوکشی-تبربدستی تروریست های فلسطینی بر علیه شهروندان اسراییل در باصطلاح نوشته ای می نویسد:"امروزه همۀ چاقوها در فلسطین یک سلاح است، حتی چاقوی بر روی سفره"(نقل به مضمون)

و فراموش نکنیم که هنگامی "سیروس نهاوندی"، "سیمین نهاوندی" و دارودسته های تروریستی شان در نهم آذرماه سال 1349 تصمیم گرفتند سفیر آمریکا در تهران را به گروگان بگیرند، شخص سیروس نهاوندی با تبر شیشه های اتومبیل سفیر آمریکا را شکست.

خوشبختانه سفیر آمریکا از این گروگان گیری جان سالم بدر بُرد و "سیروس نهاوندی" و دارودستۀ کمونیستش پس از شکست عملیات از پخش اعلامیه در بارۀ تشکیل "سازمان رهایی بخش خلق های ایران" خودداری کردند.

تروریسمِ چاقوبدستان و تبر بدستان توسط فلسطینی ها بر علیه یهودیان در اسراییل آغاز شد، سیروس نهاوندی ها و امثالهم در ایران بدینگونه دست به عملیات تروریستی زدند، تروریسم چاقوکشان و تبر بدستان دوباره و توسط تروریست های فلسطینی به اسراییل رسید و اکنون این چاقوکشان و تبر بدستان در اروپا کشتار می کنند.

تروریسم در هر شکل آن، آنگونه که در اسراییل و توسط فلسطینی ها بر علیه یهودیان آغاز شد، آنگونه که توسط اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران و چریکهای فدایی خلق ایران در ایران و در سالهای دهۀ چهل و پنجاه ادامه یافت، محکوم است.

تروریسم خوب و تروریسم بد نداریم!

امیرپرویز پویان، حمید اشرف، اسدالله مفتاحی، عباس مفتاحی، رضا رضایی، احمد رضایی، مهدی رضایی، منوچهر بهایی پور، سیمین صالحی، ناصر تره گل، همایون کتیرایی، تقی شهرام، بیژن جزنی و...مُشتی تروریست بودند که با عملیات تروریستی خود، جامعۀ ما را در دهۀ چهل و پنجاه به دامان تروریسم کشاندند.

تروریسم، امروزه در کشورهای اروپایی با کشتار انسان ها، می خواهد حاکمیت خود را بر جامعۀ آزاد اعلام کند.

انسان های دارای خِرَد همۀ عملیات تروریستی و در همۀ زمان ها را باید محکوم کنند.

آنچه که تروریست ها ساعتی پیش، با هر هدفی در یکی از کلیساهای شمال فرانسه انجام دادند، محکوم است. تروریسم محکوم است.

هر آنکس که تروریسم در طول تاریخ را محکوم نکُند، خود یک تروریست است.

کیانوش رشیدی قادی

پنجم مُرداد ماه سال 7038 میترایی

برابر با روز اشویی شدن پادشاه مهربان ایران، شاهنشاه آریامهر

-----------------

ساعت 12:24 دقیقه به هنگامۀ اروپایی

........................

تروریسم و "تئوری توطئه" برخی از ایرانی ها!

----------------------------------------------------

تروریست ها درهمۀ جهان و این روزها بویژه در اروپا انسان ها را می کُشند.

برخی از ایرانی ها بر پایۀ اندیشۀ نادرست "تئوری توطئه"، هنوز "اندر خم یک کوچه اند" و همۀ این عملیات تروریستی و عملیات نیروهای نیروهای امنیتی و پلیس بر علیه تروریست ها و ترور را زیر سوال بُرده، غرق "تئوری های توطئه" خویش هستند.

خانم! آقا! تروریست ها به کُشتن انسانها مشغولند اما شما بدنبال کشف و ساختن "تئوری توطئه!" بس کنید!

کیانوش

..............................

گروگان گیری در فرانسه

--------------------------------

ساعتی پیش ،دو فرد مسلح به چاقو وارد یک کلیسا در شمال فرانسه(St.Etinne du-Rouvary)شده، شش نفر و از جمله کشیش و دو راهبه را به گروگان گرفتند.

در پی عملیات آزاد سازی گروگان ها توسط پلیس فرانسه دو گروگان گیر و حداقل یک گروگان کشته شدند.

------

پایان خبر ساعت 11:43 به هنگامۀ اروپای باختری

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شخصی که با نام کامنت می گذارد و از اسرائیل کودک کش، اشغال گر، تروریست، تعریف می کند چرا.... با اسم رضامیرپنج پالانی و خانواده پهلوی کامنت نمی گذارد؟
جالب انجا است که رضاپهلوی فهمیده دیگر امریکا و انگلیس او به ایران بر نمی گردانند و رفته دنبال کار خودش و میلیاردها دلار که پدرش از ایران خارج کردن در کنار دریا ها از زندگی خودش لذت می برد اما یک عده هنوز حالیشان نشده و می خواهند مرده را از قبر بیرون بکشند. شاه مرد زنده باد شاه

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای بهمن موحدی من هیچ کامنتی برای شما ننوشته ام این شخص با نوشتن کامنت با اسم من فرهنگ خودش را نشان می دهد
و با اینجور اشخصاص بحث کردن فقط وقت تلف کردن است. سیستم دست نشانده شاهنشاهی در ایران به زباله دان تاریخ پیوسته
اگر شخصی لغت ننگ و زباله دان تاریخ را به اینها سانسور کند معنایش این است که او خودش هم از طرفداران ان سیستم است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با تشکر از مقالات ارزشمند استاد عزیز کیانوش رشیدی قادی، درود بر اسرائیل آزادترین کشور خاور میانه

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در جواب آقای بهمن موحدی باید عرض کنم که مقایسه رژیم پهلوی با جمهوری اسلامی مانند مقایسه سرماخوردگی با سرطان است. این دو قابل مقایسه نیستند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای بهمن موحدی تو در ایران نیستی و در بین مردم نیستی تا بدانی مردم چه میگویند. بیش از 90 درصد مردم درود بر روان رضاشاه و محمدرضاشاه میفرستند و یاد دوره پهلوی را گرامی میدارند. دوره ای که آن پدر و پسر فقید، ایرانیان عقب مانده دوره قاجار را به جایی رساندند که نام ایرانی جماعت در دنیا با احترام برده میشد. مرگ بر جمهوری اسلامی، درود بر خاندان پهلوی، ننگ بر تروریستهای چپگرا که هدفشان دموکراسی و رفاه مردم نبود بلکه منافع حزبی بود.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مسئول محترم کامنتها، آخر یعنی چه؟! رژیم و خاندان پهلوی یک استثناست و داستان اش فرق می کند و ننگ و مرگ فرستادن به رژیم پهلوی وحواله دادن رژیم پهلوی به زباله دان تاریخ ، مصداق توهین محسوب نمی شود. ببخشید مثل اینکه رژیم سلطنتی پهلوی 52 سال با دیکتاتوری و استبداد حکومت کرد وبسیاری از آزادیخواهان و همچنین مردم عادی را کشت و بر علیه دولت ملی دکتر مصدق کودتا کرد و هزار جنایت و خیانت دیگر! رژیم وخاندان پهلوی جزء اشخاص و جریان سیاسی مشخص محسوب نمی شود بلکه یک حکومت وخاندان دیکتاتور سرنگون شده است.
مسئول محترم کامنتها، آیا زمانی که رژیم جمهوری اسلامی سرنگون شد ، مردم حق ندارند به رژیم جمهوری اسلامی، ننگ و مرگ بفرستند و رژیم جمهوری اسلامی را به زباله دان تاریخ حواله بدهند؟! ویا مردم شیلی حق ندارند به رژیم سرنگون شده آگوستو پینوشه ، ننگ ومرگ بفرستند و حکومت پینوشه را به زباله دان تاریخ حواله بدهند؟!
تصویر ماندگار، خبرنگار آزاد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای منصور حکمت، حواله دادن اشخاص و جریان های سیاسی مشخص به "زباله دان تاریخ"، یا فرستادن "ننگ" یا "مرگ" بر آنها توهین است و انتشار چنین الفاظی ممنوع می باشد. برخی از کاربران، مانند کاربر مورد نظر شما، دارای حساب کاربری و امکان کامنت گذاری مستقیم از سوی مدیر تارنما هستند و در نتیجه کامنت های آنان فوراً و بدون بازرسی منتشر می شوند و بدینگونه توهین های موجود در چنین کامنت هایی مدتی بر تارنما باقی می مانند. موردی که شما ذکر کرده اید، از همین گونه بود که البته رسیدگی و رفع گردید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بهمن موحدی فرمایش کرده که جای خاندان پهلوی در زباله دانی تاریخ است. من هم گفتم که جای مجاهدین خلق هم در زباله دانی تاریخ است. حالا چطور کامنت من سانسور شده و کامنت بهمن موحدی سانسور نشده است؟! آیا این آزادی بیانی بود که ادعایش را داشتید؟! آقای کیانوش توکلی و آقای کاوه جویا، بهتر است برید به جای سانسور کردن کامنتها، کشک بسابید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای بهمن موحدی شما فرمایش کردید که رضا پهلوی جایی در ایران آزاد فردا ندارد. حرف شما درست است، چون رضا پهلوی بارها گفته که تابع رای مردم است. اما این را بدانید که مجاهدین خلق ایران هم جایی در بین مردم شریف ایران ندارند و مورد نفرت مردم شریف ایران هستند. ....
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کسی که به مخالفان فکری خود انگ تروریست و نادان می زند، معلوم است که چقدر به دموکراسی و آزادی بیان اعتقاد دارد!!!
سلطنت طلب کیانوش رشیدی قادی ، ادعای آزاد اندیشی و دموکرات بودن دارد! و این در حالی است که به مخالفان تفکر خود انگ تروریست بودن می زند و توهین می کند و به آنها نادان می گوید، این فرد سلطنت طلب کوچکترین اعتقادی به آزادی و دموکراسی ندارد.
مردم ایران در جریان انقلاب ضد سلطنتی 57 ، خاندان پهلوی را برای همیشه از ایران اخراج کردند و کسی مثل رضا پهلوی کوچکترین شانسی برای کسب قدرت سیاسی در ایران آزاد و بدون آخوند فردا ندارد.
جای حکومت پادشاهی و .... سلطنتی در زباله دانی تاریخ است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این آقا که با اسم علی واقعی و در مورد جوودها کامنت گذاشته، علی واقعی نیست.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اسم ان سرزمین فلسطین است نه اسرائیل
جوودها باید برگردند به انجا که قبل از جنگ جهانی دوم بودند. فلسطین خانه جوود نیست . با جوودها در فلسطین باید مثل یک دزد
رفتار کرد. اگر یک دزد وارد خانه شما شود چه می کنید؟ خوب فلسطینی هم همین کار را می کند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
.... فلسطینی ها و .... اسراییلی ها که هر دوتاشان شرشان دامن ما ایرانی ها را گرفته بگذار هم رو .... بکشند که از هر طرف کشته بشود به نفع ما است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بسیاری از مداحان مبارزه ی فلسطینیها در رسانه های مثلا ارزشی ایران قلم به مزدان مهاجر خارجی هستند که با چراغ خاموش استخدام میشوند ( الان هم به بهانه های مختلف طرح در مجلس تصویب کرده اند و می خواهند به آنها تابعیت بدهند به بهانه خانواده شهدای خارجی!) و مدام از حماسه و دفاع و آرمان های انقلاب می گویند در حالیکه وطن خودشان در اشغال بیگانه است
الان افغانستان در اشغال امریکا و غرب است آیا تا حالا شنیده اید میلیونها افغانی داخل ایران را تشویق به بازگشت و جهاد و مبارزه با اشغلگر کنند ما که نشنیده ایم تا هست صحبت از افزایش تسهیلات برای ماندگاری ابدی آنهاست آنوقت همینها فلسطینی بیچاره را هم تشویق می کنند با چاقوی کره خوری به اسراییل غاصب حمله کند!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر کیانوش رشیدی قادی. تروریسم محکوم است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پاسخ به "کاش"!
نخست اینکه من یهودی تبار نیستم.
دو دیگر اینکه یهودی تبار بودن جرم نیست.
سه دیگر اینکه من در نوشتۀ اصلی بالا نامی از شاهزاده نبردم،
و در پایان اینکه ای کاش، "کاش" اقلا نامی و نشانه ای داشت و پشت "امامان زمان" پنهان نمی شد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
و داستان منفی دادن تروریست ها به نوشته و یادداشت هایم ادامه دارد.
تروریسم محکوم است!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تروریستی که به این یادداشت کوتاه من هم منفی دادی، چگونه دو دقیقه پس از چاپ یادداشت من با خبر شدی که به آن منفی بدهی؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
همه آنها که به این نوشته و یادداشت های من در این ارتباط منفی می دهند، تروریست هستند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آن دو نادان ناشناخته ای که تا کنون به این نوشته منفی دادند، بدون شک خود تروریست هستند. اگر سلاح گرم در دست ندارند، حتما چاقو و یا تبری آماده کرده اند.
ترور اندیشه محکوم است!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آن دو نادان ناشناخته ای که به این نوشته منفی دادند، بدون شک خود تروریست هستند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ای کاش از همان اول میگفتی که یهودی تبار هستی و اینقدر پای چپ و کمونیست و شاهزاده و مجاهدو فدایی را به میان معرکه نمی کشیدی . چرا امثال شما در اسرائیل زندگی نمی کنند ؟