طرح صلح در خاورمیانه را من نوشته ام

به من الهام شاعرانه شد
بعد ازاتمام مقاله ام پیغام خصوصی برای العربیه نت فرستادم برای سفارتخانه سعودی در لندن فرستادم برای شرق پارسی فرستادم با خوشحالی اعلام کردم من طرح پایان جن‍گ درمنطقه را نوشته ام و حاضر هستم مقاله ام را به طور خصوصی برای چند کشور عربی بفرستم البته در مقابل آن یک پیشنهاد هم داده بودم که ا‍گر" پیشنهادم " را پذیرفتند مقاله ام را برایشان ارسال
 
 " طرح صلح در خاورمیانه را من نوشته ام "
حدود 5 ماهه قبل نا‍گهان به من الهام شاعرانه شد که باید جن‍گ در خاورمیانه پایان ب‍گیرد تا جهان در صلح و آرامش زند‍گی کند . اولین خط مقاله ام را شروع به نوشتن کردم " طرح صلح در خاورمیانه " در کشورهای سوریه یمن عراق لیبی و دی‍گر کشورها را نوشتم نوشتم نوشتم و یک مقاله طولانی شد یک مقاله ای که در آن نقشه تمام راه کارهای رسیدن به صلح را ترسیم کرده بودم .
بعد ازاتمام مقاله ام پیغام خصوصی برای العربیه نت فرستادم برای سفارتخانه سعودی در لندن فرستادم برای شرق پارسی فرستادم با خوشحالی اعلام کردم من طرح پایان جن‍گ درمنطقه را نوشته ام و حاضر هستم مقاله ام را به طور خصوصی برای چند کشور عربی بفرستم البته در مقابل آن یک پیشنهاد هم داده بودم که ا‍گر" پیشنهادم " را پذیرفتند مقاله ام را برایشان ارسال کنم .
به هرحال من دیگر منتظر پاسخشان نماندم که ایا پاسخ می دهند یا پاسخ نمی دهند و قسمتی از این "مقاله پیش بینی ام " را در 2 ماهه گذشته منتشر کردم که در مورد تحولات ترکیه بود تحولات یمن بود با طرح مشارکت سیاسی یا همان طرح "مهناز هدایتی و جان کری " و در مورد سوریه و " رفتن یا ماندن بشار اسد " راه حل سوریه نیست و در مورد اقای پوتین و محمد بن سلمان و به هر حال من قسمتی از مقاله ام را منتشر کردم و بسیار کار ساز بود و تحولات مفیدی بعد از انتشار مقاله ام در این کشورها صورت گرفت .
اما باید بگویم کل مقاله ام را هنوز منتشر نکرده ام و پیشا پیش می دانم چه تحولاتی در منطقه صورت خواهد گرفت .
مهناز هدایتی
31/8/2016
32
15
Share
منبع: 
امیل رسیده
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب Anonymous بن رافضی بن قزلباش بن چگین
طرح ما این است:
پیدا کردن چند تا پاکستانی یا عرب انغماسی برای بردن یچند صد کامیون مواد منفجره با حداقل 10 تن بار در ایام تجمع قزلباش به تبریز یا اردبیل و به دیدار شاه اسماعیل فرستادن ان ها با یک انتحاری ابدار با تقدیم احترام و فرراوان ( ایضا اجرای همین طرح در جمهوری نجس قزلباشی اذربایجان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این ع.ب. تورک اوغلی فکر کرده بقیه نمیفهمند! او خودش با چندین اسم مختلف کامنت مینویسد، حالا هم مثل بهمن موحدی فیلم بازی میکند تا مگر با این بهانه، اکانت کامنت مستقیم بگیرد! بعد از دروغهای بهمن موحدی بامدادان حالا نوبت به ع.ب. تورک اوغلی رسیده است!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر امیر کویت این عکس را ببیند با عمویش برای خواستگاری مشاوره خواهد کرد .
شما هم مثل رشیدی قادی چند عکس از امیر کویت در این سایت ؛ بخش آلبوم خصوصی ، قرار دهید تا او را فراموش نکنید .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام-سرکارخانم هدایتی من بشماسلام عرض کرده وکسی برای صلح ودوستی درهرزمینه ایی تلاش کند؛من دست اورامی بوسم.
درضمن یک ویروسی بنام پیداشده وگاهن بنام من متن می فرستد.
این متن دورودساعت 5.01دقیقه رامن نفرستاده ام.
یک بی وجدان جاعل بنام من تازگی هامتن میفرستد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر شاعر گرانقدر خانم مهناز هدایتی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شما بهتر بود قبل از فرستادن این نقشه راهتان با عبدل خان زابلی و اسامه بن زابلی مشورت می کردید چون آنها چند تا طرح بهتربرای آیادانی زابل به جان کری فرستادن. پیشنهاد می شود طرح مهناز - جان کری به طرح مهناز - جان کری - اسامه بن زابلی تغییر کند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مهناز خانم، تحولات سیاسی آنقدر سریع است که هیج دانشمند علوم سیاسی خاورمیانه هم نمی تواند، اوضاع دو روز آینده راهم پیش بینی نماید، من فکر کنم جنابعالی دچار بیماری خود بزرگ بینی عجیب و غریبی شده اید. آیا شما می دانید که دور و بر هر کدام از این شاهزاده های سعودی اتاق فکر شامل دهها کارشناس سیاسی حضور دارند؟ .... الهام شاعرانه همان بدرد خود ارضایی خود شیفتگآن همچون شما می خورد.