کوروش-فصل مشترک جدید اسلامیون جنایتکار و هخاپرستان فاشیست

خزعلی آخوندزاده, برای نجات جمهوری کهریزکی-اسلامی-ایرانی, تئوری پیامبر بودن کوروش را بافته است. معتبرترین اسناد دوران وحشت و جنایت کوروش, نوشته های هرودوت میتواند باشد چرا که در همان قرن می زیست. ازهزاره مملوازحوادث زمان کوروش حتی هزار صفحه سند و مدرک تاریخی موجود نیست و این خلا اطلاعاتی همراه با جعلیات راه را برای ابداع پیامبر دیگری باز کرده تا تداوم دور تسلسل خون و جنایت در ایران تضمین شود. ما ترکان ازربایجانی باید هشیار باشیم که با پوست اندازی رژیم فعلی شاهد دور دیگری از سرکوب ملتمان نگردیم.
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر دیرنج مین ائللی

نظر : 
جناب Peerooz,
ظاهرا شما متوجه پیامدهای احتمالی اتحاد جناح سبز جهموری اسلامی با نژادپرستان راستگرای ایرانی نیستید. میلوشویچ کمونیست, زمانیکه مرگ کمونیسم را به چشم خود می دید با سفری به کوسوو , خودمختاری منطقه را ملغی کرده, آنجا را قلب صربستان نامیده عملا اتحاد با ناسیونالیسم افراطی صرب را کلید زد.اتحاد نژاد پرستان صرب و کمونیستهای حاکم بزرگترین جنایتهای بعداز جنگ جهانی دوم را دراروپا آفرید که همه شاهد بودیم. ورود خزعلی آنهم به این شکل به مسئله آریائیسم, تمجید مکرر خاتمی از کورش , تئوری اسلام ایرانی مشائی, آزادی عمل حزب پان ایرانیست در ایران, عشق رهبر به شعر و زبان فارسی و غیره, میتواند براحتی در یک پوست اندازی, جمهوری اسلامی را همانند حزب کمونیست صربستان دستکم یک دهه دیگر, بقیمت قتل عام صدها هزار نفر, حداقل در بخشهائی از ایران در مسند قدرت نگه دارد. شما مو را میبینید و بسیاری جعد مو را.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب دیرنج مین ائللی,
ما چند بار باید در این چاه بیفتیم تا بدانیم دوست و دشمن کیست؟ آیا VOA و یا BBC فارسی خیر خواه ما هستند که
چپ و راست از وی دعوت میکنند تا خرافات را اشاعه دهد؟ ۴۰ سال پیش که BBC ساعت به ساعت جریانات حرکت مردم در خیابان و حرکات خمینی را پخش میکرد برای عظمت ایران بود؟ چرا ما باید اینقدر خام باشیم؟ آیا " عدل علی, [ تنها ] در ذهن عمومی اکثر ایرانیستها لانه کرده است؟ مگر شاه اسماعیل صفوی با حمام خون این خرافات را به ذهن ترک و فارس فرو نکرد؟ نمیدانید و یا تحریف میفرمائید؟
عدم انتشار شده: 
false
تصویر دیرنج مین ائللی

نظر : 
دوستان سخنان مهدی خزعلی را جدی نمی گیرند اما واقعیت امر اینست که اگر نظرات او خریدار نداشت که VOA و یا BBC فارسی چپ و راست از وی دعوت نمی کردند. مگر مزخرفاتی از این دست ,همانند حقوق بشر کورش و یا عدل علی, در ذهن عمومی اکثر ایرانیستها لانه نکرده است؟ تمامی خرافات و جعلیات جا افتاده در جوامع, درست از همین نقطه شروع شده است. تکرار همین سخنان در بعد عمومی بتدریج تبدیل به بخشی از منطق فکری تعداد کثیری میگردد که زدودنش بسیار مشکل خواهد بود. در جوامع خاور میانه ای حقیقت چیزی جز صدای بلند و همه گیر نیست. هر سخنی که مدام تکرار گردد و اکثریت نیز آنرا تکرار کنند همانند حقیقت مطلق پنداشته می شود. خزعلی قصد پیوند زدن ایدئولوژیک جنبش سبز با آریائیسم رو به رشد در ایران فارس محور را دارد و بسیار خطرناک است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
دوستان... اگر به یاوه گوی های این دکتر مهدی خزعلی را باور بکنیم بایستی به فریاد زدن ( یا علی .. یا علی ) آقای خامنه ای را در هنگام تولد هم بایستی قبول بکنیم. ....
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آیا یکی از سرورانی که پشت در به انتظار کامنت گذاری صف کشیده اند میتواند تعداد هواداران این " مختل المشاعر " را که احتیاج به روان درمانی دارد بما بگوید و یا جناب دیرنج مین ائللی مردم را سر کار گذارده و برای بیکاران " تولید مشاغل " نموده اند؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
محمد مسلمانان در زمان خودش نه اسم کوروش شنیده بود و نه سخنی در موردش گفته.تمام این روایات و مکالمات فرضی آفریده یهودیان هست تا همچون تولیدات حدیث و روایتها برای شیعیان جدید التاسیس به زعم خود تیشه به ریشه اسلام بزنند.آقای پورپیرار با دلایل متقن بی شمار با قدرت تمام و غیر قابل انکاری خیالی بودن این افسانه ها و تاریخ جعلی را اثبات کرده.کسی که بخواهد دنبال حقیقت برود اینترنت پر است از نتایج تحقیقات جدیدی که اکثرا کپی برداری از تحقیقات پورپیرار هست می باشد.کسی هم که بخواهد خود را به بیراهه عیرانستان بزند که خود داند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
پوپولیست موفقی مثل آقای خزعلی خوب می داند چطور از اب چرکین جهل مردم ماهی های درشت درشت بگیرد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
حناب مسئول کامنتها. «از معده حرف زدن» بهیچ وجه توهین نیست. .... شما بجای آن .... گذاشته اید. باز هم تکرار میکنم از ,معده نوشته, توهین نیست. .... لطفا شما یک تعریف دیگر به آن بنویسید. آقای کرمی همیشه مینویسد, تورکها خط نداشته اند. من برایش با سند ثابت کردم این فارسها هستند که خط نداشته اند . بیدیم که از بحث در رفت.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بیادتان می آورم که همین جانوران اوائل انقلاب م می گفتند که کوروش " لواط کار بوده " است و...و سخنان پدرهمین علی مطهری راکه نوار صدایش هم را شندیده اید که اجداد و نیاکان ایرانیان را احمق می خواند. با نام و یاد کورش، اوضاع ما ایرانیان تغیر نمی کند، اتحاد و همدلی همه نیروهای آزادی خواه و سکولار دموکرات، راه رهایی است!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این اقا دیرنج مینللی برای جلب توجه هربار تیترهای عجیب و غریبی به مطالب بی اهمیت خود میزند و در سایت میگذارد! این شخص درک نمیکندکه با این تیترهای لجن بار کسی برایش اهمیت خاص قائل نمیشود بلکه فقط نیاز خودش به توجه دیگران را نشان میدهدکه باعث دلسوزی برای اقای دیرنج مینللی است که چقدر کمبود توجه داشته که حالا میخواهدخود را با این تیترهای مضحک که حتما خیلی هم رویش فکر کرده!! وجود خودرا برای دیگران مطرح کند و دیده شود. آخر این ویدیو چه ربطی به این تیتر و نوشته بیهوده دارد. قومی و نژادی کردن هر مزخرفی چه دلیلی چز نازل بودن سطح اندیشه یک انسان و مشکلات درونی او دارد؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب ناصر کرمی,
ارزش فرمایشات جناب دکتر خزعلی و اهمیت آن در صحنه امروزی ایران که نه تنها آب رژیم جمهوری اسلامی با آب باستان پرستان در یک جو نمیرود, بلکه در جهت مخالف جریان دارند چقدر است؟ و اگر ایشان طرفدارانی هم داشته باشند از شمار باستان پرستان قم! فراتر نمیرود. فکر نمیکنید بجای نوشتن چنین کامنت درازی در باره موضوعی که هیچ ربطی به گرفتاری های امروز ایران و دنیا ندارد بهتر بود انرژی خود را صرف مطالب مربوط تری میفرمودید؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای ناصر کرمی این حرف ها را.... یک جائی خوانده اید؟ اگر یک جائی خوانده اید آدرس بدهید تا رویش بحث کنیم
عدم انتشار شده: 
false
تصویر ناصر کرمی

نظر : 
طبق گفتهء آقای دکتر مهدی خزعلی، پیامبر اسلام در مورد کوروش گفته است که: ".ما او را در زمین مکنت و حکومت دادیم و برای او از هر شئی اسبابی مهیّا کردیم. از همین جمله میتوان بخوبی دریافت که آقای خزعلی به شیوهء و دیدگاه آخوندی متافیزیک برای نجات دین اسلامش و برای مشروعیّت بخشیدن به نظام اسلامی و به نسلهای گذشتهء خود به مسائل مینگرند.

کوروش بزرگ 500 سال قبل از میلاد میزیسته و حکومت کرده است، در صورتیکه محمّد ابن عبدالله در زمان 600 میلادی بوده است، یعنی تفاوت زمانی بین کوروش کبیر و محمّد عرب تبار 1000سال است. پس چگونه محمّد قریشی عرب تبار به کوروش مکنت و حکومت و اسباب فراهم کرده است !!!. تازه کتابی بنام قرآن که بنا به آن به این داستانسرایی بی مایه میپردازند، بعد از محمّد نوشته شده است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سرنوشت کشورهای درجه دو و سه و چهار را قدرت های درجه یک و معمولا بدست حکومت های دست نشانده خود تعیین کرده و ملت بینوا هم چون مرغ عزا و عروسی در زمان لازم کار پیاده نظام را انجام میدهد. نمونه های ده پانزده سال اخیر آن افغانستان و عراق و لیبی و سوریه و یمن و اوکراین و گرجستان و کشورهای آمریکای مرکزی و گاه جنوبی و غیره میباشند. حال تاثیر جناب دکتر خزعلی آیت الله زاده چشم پزشک متخصص باستان شناسی اسلامی بر این جریان چقدر است را خود و خدای او میدانند. و قدرت دید خفاش مانند ایشان در وصف تاریخی که با افسانه مخلوط است نیز چقدر باشد از شعور من خارج است. و با مزه تر نزاع حیدری نعمتی کامنت نویسان متخصص است که بحق " باکم از ترکان تیر انداز نیست - طعنه تیر آورانم میکشد " میباشد . چند پوینت منفی بگیرم را هم حضرت باری تعالی میدانند.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
فردی به نام "رهگذر" در کامنت خود به ظاهر از موضع میهن دوستی و ملی گرایی، تلاش بسیار کرده سازمانهای مارکسیستی و مجاهدین را تخریب نماید و مبارزین جان برکف مارکسیست و مجاهد را دشمن ایران معرفی کند. سازمان مجاهدین خلق ایران و اکثر گروهها و سازمانهای مارکسیستی ایران، مدافع تمایت ارضی و مخالف تجزیه ایران هستند.
این فرد یا طرفدار رژیم جمهوری اسلامی است و یا اینکه یک ساواکی فراری است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
روش اصلاح طلبی با نام اصلاحات دیگر کار ساز نیست دگر مصرفش تمام شد . حالا با ترفند کورشی جلو امدن.
حتما در انتخابات اینده هم از کوروش استفاده خواهند کرد. اینگونه تبلیغات هزینه اتفاقات اینده ایران را بالا خواهد برد.
و قربانی ان فارسهای بی اطلاع و یا کم اطلاع از سیاست و تاریخ خواهد بود.
خیلی ممنون اقای غزعلی چقدر ارزان و بدون هزینه خودت را به ما معروفی کردید
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
و آذری های راسیست ضد بشر مغول حسود و عقده ای بی منطق دشمن ایران !
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام-صهیونیسم بین الملل که حاکمان جهانی امروزی این دنیا هستند،همیشه درتلاش بوده وهستند،تامکاتب وتفکرسازی ها رادرجهت حکومت کردن بردنیاتعطیل نکنند.
اگرازغیراین باشددیگرنمی توانندکدخدای این جهان باشند.این کشورهاچندبدی(بوودی)کارمیکنند،دراین صدسال به ترفندهای مختلف دست زده تابتوانندهمچون زالوخون ملت هارامکیده وبه سرزمین های خودسرازیرنمایند.
این کشورهاگفتم چندبعدی کارمیکنندبه این دلیل است که آنهازنده بودنشان برغیرعقلانی بودن حکومت های ومردم تلاش میکنند.آنهادوست ندارنددراین کشورهاعقلانیت ومنطق وعلم درحاکمیت باشند.
ایجادتفکرات بی پایه وغیرمنطقی یکی ازحقه های آنهاست.این کشورهاازجندین سال پیش مهندسی تفکرات خودراترسیم کرده وبه پرورش افراددرآن محورتلاش میکنند.البته درجوامعی که حکومت هاروی اصول منطقی حکومت نکنندمردم نیز نمی تواننددرست اندیشه کرده تادرمواقع لازم چاه راازچاله تشخیص دهند.

عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
خورشید بر فراز آسمان :
تیغه آهنین شمشیرها ، سر برنده نیزه ها ، پهنای براق سپرها !
آنگاه که فرمانروایی پیروز ، «سارد» این بزرگ شهر لیدیا را تسخیر کرد ،
خورشید به افق نزدیک گشته بود!
فرمانروای پیروز می دانست سارد نهایت لیدیاست. چرخ ارابه های لشکر او ، بازهم به سوی غرب چرخید تا اینکه خورشید را دید که در حال فرو رفتن در دریایی تیره و گل آلود است!
آنگاه که فرمانروای کبیر ، در ساحل غربی لیدیا ، از حرکت باز ایستاد ، او رفت تا باقی جهان را تسخیر کند! فرمانروایی دادگستر ، فرمانروایی آگاه به دانش زمان ، برپا دارنده سدی سدید ، فرمانروایی مقتدر ! کورش کبیر
به گواهی تاریخ ، کورش از آن شاهانی نبود که بنای حکومت خود را بر خونریزی و استثمار مردم گذاشتند. بلکه درست در نقطه مقابل، کورش ، دادگستر و مدافع مردم محروم بود. او هیچ گاه شمشیرش را به سوی مردم نگرفت، هیچ گاه سرزمین هایی را که فتح کرد به آتش
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
هر دم از باغ بری میرسد . باور کنید اولش فکر کردم که شوخی و جک است تا اینکه فهمیدم این بابا خیلی جدی گرفته .خوب سوالی که هست اینست تا صد سال پیش کسی از نام این آقا کوروش خبر نداشت و تا قبل از آقای مهدی خزعلی کسی با تفصیر قران به آقا کوروش که جز سلاوا های مهاجر از شمال قفقاز بود یعنی هاخو ها لقب حضرت پیامبر کوروش نداده بود خلاصه اینکه این جماعت شونیست فارس هر چه دلشان میخواند میسازند دیروز باز مانده های تخت جمشید را ویران میکردند امروز سلاو هاخو را که تمام تمدن منطقه را ویران کرد حضرت پیغمبر کوروش میخوانند . آنهم در مقابل چشم همگان .یکی در چاه چمکران دنبال مهدی امام زمان میگردد دیگری در قبر تقلبی که اصلا به آقا کوروش تعلق ندارد دنبال حضرت پیامبر است . آنقدر این کار مرتجعین شونیست رنگارنگ به نفع ملل تحت ستم است که حد و حساب ندارد و کافی است که سخنان این مرتجع شونیست را برای آگاهی توده ها
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
فاشیستهای تجزیه طلب پانترک به رژیم ضدبشری و ضد ایرانی جمهوری اسلامی می گویند : "رژیم فارسِ آریا پرست"؟؟!!!
حالا ببینیم آخوند علی خامنه ای رهبر رژیم جمهوری اسلامی در باره هخامنشیان و کورش و داریوش چه گفته است. آخوند علی خامنه ای در تاریخ 11 تیر 1383 طی سخنانی در همدان گفت : «"همدان امروز از همدان صدسال پیش و همدان قرن های قبل خیلی سرپاتر است و من البته افتخار نمی کنم که اینجا پایتخت ماد یا پایتخت تابستانی هخامنشیان بوده است. فرنگی ها خیلی اصرار داشتند هخامنشیان را بالا بیاورند و کورش و داریوش را اول تاریخ بدانند، حتی مادها را هم از خاطر بردند. کار مستشرقان اروپایی در این زمینه صادقانه نبوده است."» و یا یکی دیگر از سران رژیم جمهوری اسلامی ، آخوند آدمکش و وحشی خلخالی، کورش را به «فساد اخلاق» متهم کرده است و نوشته است : «"او از شدت احتیاج مجبور گردیده راه زنی در پیش گیرد و لواط بدهد"»
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
رژيم فاسد آخوندى هم مثل فرقه رجوى كه از كوروش كشته شده در آتروپاد( آزربايجان شمالى امروزى ) در سريالهاىً تلويزيون رجوى ذوالقرنين ساخته است . با شكست اسلام ارتجاعى عبائى روبه نژاد پرستى فاشيستى آورده است . بار ها نوشته ام كه فصل مشترك ارتجاع فاسد آخوندى ، سلطنت طلبان مطرود ، و فرقه ارتجاعى و كراواتى داعشى رجوى ، در ضديت با ملت هاى غير فارس ، خصوصا ملت ترك آزربايجان جنوبى ، همسو و هم كاسه هستند. و جنگ زرگري براى قدرت گرفتن گروه و فرقه شان هم بر همه آشكار است. ففط خود اين پان ايرانيست هاى راسيست سرشان را در برف فرو برده اند. و از أطراف خود بي خبرند.فرقه رجوى هم از بس بي اعتبار و بى آبرو شده ، فردى با نام مجهول را گوشت دم توپ خودش كرده است. انسان بايد چقدر در حق خود ظلم و تعدى روا بدارد كه صبح تا شام خود را سپر فرقه منفورى نمايد كه با تيك پا از عراق بيرونش كردند. با وجود ساليان متمادى
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ایران نه تنها زیر مهیمز دین نژاد پرستانه عرب قرار دارد بلکه نظام کنونی و مخالفان ان اساسن ضد ملی ضد ایرانی و عرب تبار و دین پرست و یا عامل دولت بیگانه هستند . اسلام دین نیست بلکه یک فکر سازمان دهی شده است که هدفی جز تخریب تمدن و فرهنگ در جهان و استیلای دین بربرصفت اسلام ندارد . چند حزب کومونیستی با چند ده سال سابقه چند سازمان کومونیستی چند سازمان مختلف دینی با گذشته ای از خون و ترور و خیانت همواره در صدد کسب قدرت درایران هستند . سازمانهای ملی و میهنپرست هم از سوی ارتجاع حاکم و هم از سوی جریانات کومونیستی و دینی همواره مورد تهدید هستند.نگاهی به تعداد اعضا سازمانهای کومونیستی و مجاهد در مقایسه با ملی گرا یان نشان میدهد که جامعه روشنفکری اساسن ملی گرا نیست .این دین اسلام و تشیع است که از دو گروه تروریستی مجاهد و فدائی
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
من مانده ام که این فاشیستهای تجزیه طلب پانترک، خوانندگان ایران گلوبال را چی فرض کرده اند؟! می گویند فصل مشترک اسلامیون و هخا پرستان!!! تمام عالم و آدم می دانند که رژیم ضد بشری و ضد ایرانی جمهوری اسلامی، دشمن فرهنگ و تاریخ و تمدن ایران است و حتی نمی تواند اسامی ایرانی را تحمل کند. سه و چهار سال پیش به مقبره کورش در پاسارگاد ، نارنجک دستی پرتاب کردند! ومضحکانه و بدون هیچ منطق و دلیلی این فاشیستهای تجزیه طلب پانترک به رژیم ضد ایرانی جمهوری اسلامی می گویند رژیم فارس؟!
رژیم ضد بشری و ضد ایرانی جمهوری اسلامی ، کوچکترین اهمیتی به خلق ایران و منافع ملی ایران نمی دهد و دشمن تاریخ و فرهنگ و تمدن ایران است. آخوندهای حاکم بر ایران فقط عاشق سینه چاک اعراب شیعه ی لبنان و عراق هستند و بس!
این را هم باید بگویم که افکار پان ایرانیستی و ناسیونالیسم افراطی نیز محکوم است.
عدم انتشار شده: 
false