رفتن به محتوای اصلی

چرا نباید با سازمان مجاهدین خلق ائتلاف صورت داد؟
09.01.2023 - 19:00

 

گاهی ندای ائتلاف با مجاهدین هم به گوش میرسد! سازمان مجاهدین کشته های زن و مرد زیادی در راه اهداف شان داده اند. حال به زنان کشته شده و زندانی در جنبش انقلابی ایران نگاه کنید. به نیکا، مهسا، و زنان و دخترانی که روسری |آتش زده و کشته شده یا زندانی شده اند. ترانه علیدوستی و سایر زنان بازیگران و دانشمند فضانورد که حجاب ندارند.. حال نگاهی به زنان مجاهد در حال سینه زدن هم نگاه کنید. اینها را با هیچ چسبی نمیتوان بهم چسباند. به همین دلیل واضح ائتلاف با مجاهد نقض غرض است. مردم میترسند! 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

محسن کردی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

دیدگاه‌ها

نظرات رسیده

اسماعیل زرگریان

دو پیشنهاد به مجاهدین خلق

اول: اگر شما واقعا مدافع حجاب اجباری هستید و از حقوق اولیه زنان دفاع میکنید و مدافع جنبش انقلابی زن؛ زندگی هستید

در اردوگاه آلبانی حجاباجباری را فورا لغو کنید. نگوئید همه زنان حتی یکنفر از زنان مستقر در کمپ شما دواطلب کشف حجاب نیست. شما رسما اعلام کنید بسود شماست.

دوم: پرچم سه رنگ ایران را بدون آرم انتخاب کنید.

چ., 11.01.2023 - 19:34 پیوند ثابت
کیانوش توکلی

اختلافات‌مان را در پرانتز نگه داریم و روی اشتراکات تاکید کنیم، تلاش کنیم اقشار خاکستری  بیشتری را جذب جنبش کنیم، سعی کنیم فضا را قطبی نکنیم و در باره بدنه حکومت نیز تا آنجا که می‌توانیم افراد را جذب یا حداقل نسبت به جنبش خنثی کنیم تا هراسی از حذف ج.ا در آینده نداشته باشند.

د., 09.01.2023 - 21:08 پیوند ثابت
محسن کردی

عنوان مقاله
پاسخ به کیانوش توکلی

 کیانوش جان این روزها جنگ تبلیغات و نظرات فیک هست. مشکل ما نسل قبلی ها این است که هنوز به مردم به چشم مردم سال 57 نگاه میکنیم که ما دوتا جزوه از آنها بیشتر خوانده بودیم و ما باسواد و قدرت تشخیص بودیم و مردم نبودند. امروز این بچه ها به ما سیاست درس میدهند. رژیم اگر با این شعار ها نتوانست تو را رنگ کند مطمئن باش که نیکاها و مهساها هم رنگ نمی شوند. من چندبار مصاحبه دختران دبیرستانی با صدا و سیما را دیده ام. آنچنان با سیاست حرف میزند که هم حرفش را زده باشد و هم بتوانند از صدا و سیما پخش کنند و من بعنوان بیننده برنده را دختر دبیرستانی دانستم. از این زاویه اصلا مهم نیست چه شعاری میدهند. مهم مخاطب است که نه تو تحت تاثیر قرار میگیری  و نه من. لذا من اصلا خودم را درگیر این شعارها نمی کنم. مجاهدین هم خیلی میگویند مردم بر علیه ستم شاه و شیخ بلند شده اند. خب بگویند! کی اهمیت میده؟ من جدیشون نمیگیرم بگذار گلویش را پاره کند. 

د., 09.01.2023 - 20:59 پیوند ثابت
محسن کردی

عنوان مقاله
چرا نباید با سازمان مجاهدین خلق ائتلاف صورت داد؟

 من چند بار هست که در بخش خلاصه مقاله یک چیزی مینویسم اما همراه مقاله نمیاد. نمیدونم مشکل کجاست. باری، در توضیح نوشته بودم که در شرایطی که دختران و زنان ایران با هرچه نماد اسلامی در پوشش و ظاهرشان است سر جنگ دارند سازمان مجاهدین نوع دیگری از حکومت اسلامی را نوید میدهد که در هر دو صورت جمهوری آخوندی و یا مجاهد برای این نسل تهوع اور هستند. فکر میکنم تن نسل Z  با دیدن این جماعت مهاجر کهیر بزند. نیکاها و مهساها و دیگر دختران و زنان بخاطر مشکل شان با ظواهر و ایدئولوژی اسلامی با این رژیم مشکل دارند. حالا چون مریم رجوی چادری نیست به او اقتدا کنند؟ هرگز!  لذا شرط عقل نیست که در یک ائتلاف سازمان مجاهدین حضور داشته باشند چون مردم هم بخاطر کارنامه همکاری اینها با صدام با اینها مشکل دارند و هم با ایدئولوژی شان این ائتلاف مورد تبلیغات منفی رژیم قرار گرفته و حرکت به زمین خواهد خورد. اما پس از سرنگونی رژیم اشغالگر اسلامی مجاهدین هم مثل هر ایرانی دیگری حق دارند در صحنه سیاسی حضور داشته باشند و اگر رای آوردند در پارلمان یا مجلس موسسان نماینده داشته باشند. البته من حتا به اندازه صفر تعداد نماینده هم برای سازمان مجاهدین شانس قائل نیستم. 

 

د., 09.01.2023 - 20:55 پیوند ثابت
کیانوش توکلی

اقای محسن کردی نظر شما در باره این 2  شعار : دو شعار/مرگ بر ستمگر، چه شاه باشه، چه رهبر. و شعار/ مرگ بر سه فاسد،ملا،چپی،مجاهد. هردو تفرقه افکنانه و به نفع جمهوی اسلامی است.

دستگاه اطلاعاتی رژیم تلاش می کند توسط این دوشعار انحرافی بر طبل شکاف و جدایی و‌پراکندگی بکوبد تا بتواند مانع اتحاد عمل مخالفین در خارج از کشور شود . رژیم از این دو شعار حداکثر بهره برداری را خواهد برد ، لطفا شعار های داخل کشور را در خارج از کشور فریاد بزنید:

مرگ بر جمهوری اسلامی ؛ زن زندگی آزادی

د., 09.01.2023 - 20:44 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.