اعتراض به اتهام زنی در«میهن TV» و سخنی با سعید بهبهانی

ویئو کلیب
اخیرا ایرج مصداقی اظهارتی علیه مهدی فلاحتی ، مسعود نقره کار ، امیر عباس فخر آور ، اژدر بهنام ، امرالله ابراهیمی و اینجانب کیانوش توکلی در« میهن تی وی» بیان داشته است . پس از پخش این ویئو کلیب 2و نیم ساعت از جناب سعید بهبانی خواستم تنها 2 دقیقه به من حق دفاع بده ولی سعید بهبهانی در پاسخ ام چنین نوشت:

"من ضرورتی در پاسخگوئی به ادمی مثل تو نمیبینم اما فقط جهت تذکار باید بدانی که تو همان روش اکتریتی رفیق لاجوردی را ترویج میکنی تو در سایت خودت همه نوع لجن پراکنی به دکتر نوری علا و سایر مبارزین مرتب مرتکب میشوی راجع به میهن تی وی نمی گویم که خود داستان علیحده ای است همین"

 

خوشبختانه آقای نوری علا طی نامه ای به اینجانب و در پاسخ به شما از جمله نوشت:

در سراسر سال های همکاری، و پس از آن، من سخن تلخی راجع به خودم از شما نشنيدم و نخواندم؛ اما البته ديگرانی که در سايت شما مقاله می گذارند بارها اتهامات مختلفی را به من زدند و اهانت های بسيار کردند که من، بر اساس تصميمی که سال ها است گرفته ام، به آنها پاسخ نداده و حتی اگر مطلب شان حاوی نکات مهم ديگری بود آن را در سايت های زير نظر خودم منتشر کردم.

اينکه آقای بهبهانی به بهانهء «لجن پراکنی شما عليه من» از انتشار پاسخ شما خودداری کرده است، تصميم بسيار بدی از جانب ايشان است و هيچگونه ربطی به من ندارد. نخست اينکه من هر کجا لازم ببينم توان آن را دارم که در مورد اتهامات و اهانت ها بخودم پاسخ مقتضی را بدهم و نيازی به محبت دوستان ديگر ندارم و، دو ديگر اينکه نمی دانم، بر اساس کدام سياست اعلام شده از جانب تلويزيون ميهن، «هرکس به نوری علا اهانت کند حق بيان خود را در آن تلويزيون از دست می دهد». رابطهء من (و تشکيلاتی که در آن عضو هستم) با آقای بهبهانی از ماهيت پنهان و خاصی برخوردار نيست و ايشان همانگونه که با ديگران گفتگو می کنند گهگاه به سراغ من و ما هم می آيند. رابطهء تشکيلاتی ما هم با تلويزيون ميهن از اين قرار بوده که آقای بهبهانی پخش مستقيم دو کنگرهء اول و سوم سکولار دموکرات های ايران را انجام داده و در مقابل آن حق الزحمه دريافت داشته اند.

منبع: 
ویژه ایران گلوبال
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
این که همه از جانب آقای مصداقی رژیمی خوانده میشود در واقع نفع هر گونه مخالفتی با رژیم است یعنی با بزرگنمائی رژیم الفاتحه مخالفین خوانده میشود و این آقای ایرج مصداقی در واقع آب در آسیاب رژیم میریزد و زیاد نمیکشد که این آقای مصداقی همین کار را با آقای بهبهانی نیز خواهند کرد
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
الانم کسی تو ایران نگران حمله نیست شما ها تو خارج بیشتر نگرانید کسی به ایران حمله نمیکنه اخوندها یک راهی پیدا میکنند همونجور که تو این 37 سال پیدا کردند تازه بشه یا پیروز میشیم یا کشته میشیم میریم بهشت بدتر از بیکاری تورم و...که نیست واسه اینا ملت نریخت بیرون واسه یک جنگ احتمالی بریزه تازه زور میگه یعنی چی موشک نسازید به کسی چه مربوطه توان دفاع ایران
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
به حاج آقا رفیق سائل !
این را بدان که خامنه ای جلاد و آخوند حسن روحانی و تمامی سران و مزدوران و طرفداران داخلی و خارجی رژیم جمهوری اسلامی، "رذل" می باشند. صفت رهبران خود را به رهبر مقاومت نسبت نده.
به زودی مرگ ظالمان را می بینی و شاهد خواهی بود که ستمگران به سختی درهم کوبیده خواهند شد.
ننگ و نفرین بر مزدوران رژیم ضدبشری جمهوری اسلامی.
درود بر کمونیستها و درود بر مجاهدین
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کیانوش عزیز ، مجاهدین خلق سالهاست که مرده و صحبت کردن در مورد مردگان کار پسندیده ائی نیست، و هواداران پا در هوای آکتیو و یا پاسیو یا تغییر افکار داده و کمونییست شده هیچگونه تاثیری در پروسه آزادی انسانها ندارند، وقت صرف کردن برای افکار تاریخ گذشته نتیجه ائی نننخووواهد داشت
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب کیانوش,
با تشکر از توضیح, تصورم بر این بود که جای مناسب تر این کامنت پای مقاله ی دیگر بود ولی اکنون که مقاله کامل شده است جای نگرانی نیست. مثل همیشه, خسته نباشید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توکلی،
دوستانه به شما توصیه می کنم که به هیچ وجه نگذارید نام امیرعباس فخرآور با نام شما همردیف شود و این شائبه را ایجاد کند که شما به نوعی با او همفکر هستید یا نسبت به او نظر مساعدی دارید.
در مورد سعید بهبهانی هم من فکر نمی کردم که او این قدر بددهن و مبتذل باشد. خوب شد فهمیدم.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب peerooz گرامی . از انجا که در مقدمه این ویدئو کلیب به احتمال آغاز جنگ صحبت شد و بهمن موحدی هم کامنتی در این رابطه گشذاتشه بود و اینجانب ؛متن نوشته سخن روز را در پاسخ ایشان قرار دادم . بنابراین کامنت سخن روز بی ربط نبود
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
در پای مقاله " سر و سامان دادن به کامنتهای ایران‌گلوبال , دوشنبه, ژانویه 23, 2017 - 19:35" در باره پیشنهاد های مفصل برای سر و سامان دادن به کامنتهای ایران‌گلوبال, در کامنتی پیشنهاد کردم که باید وظیفه جناب کیانوش, ادیتور جدید کامنت ها را طوری ساده و آسان نمود که قادر به انجام آن باشند. گمان دارم که در این باره اشتباهی مرتکب شده ام و آن اینکه حتی با ساده کردن این وظیفه, انجام آن بسیار مشکل خواهد بود. دلیل آن اینست که ایشان در پای این مقاله, کامنتی گذارده اند که مربوط به مقاله " سخن روز " : " هفت دلیلی که رزیم آرزو می کند که مانع حمله نظامی امریکا شود! " میباشد و و این ظاهرا نشانه خستگی ایشان است. بنا براین بهتر است ایشان یا از خیر کامنت ها بگذرند و یا از دستیار قابل اعتمادی کمک بگیرند.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
ایرج مصداقی_ اگر چنین نوشته باشد_کاملا دروغ است .فرخ نگهدار ویلایی در شوروی سابق نداشته است و مثل بقیه اعضا و هوادران سازمان زندگی سادده ای داشته است . (مجموعه آپارتمانهای تراکتورنی شهر تاشکند هم سطح گتوهای آلمان می باشد) 11 عضو هیت سیاسی سازمان اکثریت صاحب یک دستگاه ماشین قراضه لادا بود که به امورات هئیت سیاسی سازمان فدائیان اکثریت می پرداخت. لادا قراضه که انهم بخاطر اکبر دوستدار که در میدان آزادی ،توسط بسیجی ها معلول شده بود و طبق قوانین اتحاد شوروی به اشخاص معلول در شوروی یک دستگاه لادا تعلق می گرفت . زندگی در اتحاد شوروی براستی برای پناهندگان و تبعیدی ها ایران سخت بود وقتی انان به غرب امدند،انگار پا به بهشت گذاشته باشند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توکلی پاسخ !
مصداقی در یک کلیپ خود میگوید که فرخ نکهدار در شوروی مثل یک استاندار در یک ویلا زندگی میکرد.
و فتاحپور همراه سگ اش در جنوب فرانسه تعطیلات و هالیدی داشته و در آن مورد کتابی نوشته.
آیا این 2 ادعای وی صحت دارند ؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من از خیلی پیش گفته ام، با توجه به شواهد؛ مصداقی مثل جمشید تفرشی از نفوذیهای رجوی یه! چون این دو همه انتقادهای درست به رقم سازیها، گزارشهای غیر واقعی زندان، فشارهای درون تشکیلات و بقیه رذالتهای رجوی رو به اسم خودشون منتشر کردن و بعد در یه خودزنی، تفرشی اعلام کرد نفوذی وزارت اطلاعاته! مصداقی هم همه سیاستهای جنگ طلبانه رجوی مثل تحریم رو قبول داره، در مکاتبه با گیلانی و حسیبی میگفت همه/اکثر برو بچه های تیف اطلاعاتی و رژیمی ند، ... و مثل رجوی تقریباً همه اپوزیسیون رو رژیمی میخونه!

دافعه حاصل از این خودزنیها تماماً به سود رجوی تموم میشه که میگه این یارو در مورد همه از جمله رجوی رذل هم داره چرند میبافه!

مخلص همه جانهای شیفته آزادی و برابری،
بر و بچه های آلبانی و هزار اشرف یادتون نره!

عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
ایدئولوگ های نظامی جمهوری اسلامی ، هفت دلیل بر می شمارند و امیدوارند که مانع حمله نظامی احتمالی امریکا به ایران می شود:1) ایران از قدرتمندترین ارتشی برخوردار است که آمریکا در ده‌های گذشته با آن مواجه شده است.2_برخلاف عراق، ارتش ایران و سپاه پاسداران ایران نخستین بار با دیدن نیروی زمینی آمریکا سلاح‌های خود را به زمین نمی‌گذارند. ایران همچنین تجارب جنگ های سوریه ، عراق ، یمن و... دارد در همه آنان بشکلی دخالت گسترده دارد.3_ وزارت اطلاعات ایران یکی از کارآمدترین سازمان‌ها اطلاعاتی در جهان است.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
در رابطه با سخنان آقای کیانوش توکلی درمورد خطر جنگ:
آغاز روند عراقیزه کردن ایران و احتمال رفتن به سوی جنگ بسیار زیاد است، پرزیدنت ترامپ و ژنرال های هارش به دنبال بهانه هستند.
این است نتیجۀ سکوت ما ایرانیان در برابر یکه تازی های رژیم ضدایرانی جمهوری اسلامی، این است نتیجۀ در خانه نشستن ما ایرانیان و عدم مبارزۀ موثر و جدی با جمهوری اسلامی. اگر ما در همان سال 88 با مبارزۀ پیگیر و جان برکفانانۀ خود این رژیم پست و پلید و ایران بر باده را سرنگون کرده بودیم ، امروز دیگر نگران خطر جنگ و غرش جنگنده ها و بمب افکن های مخوف آمریکایی بر فراز تهران و تبریز و اصفهان و مشهد و... نبودیم. تنها در صورتی خطر جنگ از ایران دور می شود که رژیم پست و پلید جمهوری اسلامی به دست خود مردم ایران سرنگون بشود.
انفعال مردم و بی تفاوتی و بی خیالی شان نسبت به پدیده های اجتماعی و سیاسی، انسان را افسرده و ناامید می کند .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کیانوش عزیز.نیروی سیاسی ایران مانند علف خورو روئیده و ممکنه تجربه های تکنیک برای پخش صدا و تصویر را فرا گرفته باشه یا بتونه بنویسه ولی بیماری مزمن رادیکالیزم بی مهابای سیاسی(کافر و مؤمن،دوست و دشمن،حلال و حرام،خودی ـ غیرخودی،سیاه و سفید) این اپوزیسیون سیاسی تفرقه گرا را در مبارزات آزادیخواهانه مستأصل ساخته.بواقع بیماری خودخواهی و بدبینی و اتهام زدن بقایای سرشت همان ایده ئولوژی های مخربیست که مجاهدین خلق و مائوئیسم و استالینیسم و لینیسم و اسلامیسم بذر آن را در افراد تربیت شدۀ خودشان پاشیده و ریشه های آن را نمی توان براحتی برچید.این کیش نیش و تیش زنی از سوی اپوزیسیون
عدم انتشار شده: 
false