متن پيام ويديويى كه در مورد تخريب ها و تهديد ها به ملتم و مخاطبانم رجوع كرده امبراى من زندگى مبارزه نيست بلكه مبارزه زندگى است!!!

 

 

آزادى زيباست و زيبايى آزادى است. با اعتقاد بر اين موضوع راه افتادم و از زبان و مردم و وطنم دفاع كردم و به خاطر آنها مبارزه نمودم. هرگز به خاطر منافع شخصى، پشت اسم وطن و ملت قايم نشدم و نخواهم شد. ملت و وطن مال قايم باشك بازى نيستند. اين كلمات مقدس، عشق و رؤياى من مى باشند. اين روزها هجمه ها بر من در اينستاگرام و دنياى مجازى افزايش يافته و من بعضى از اين هجمه ها را در آخر اين ويدئو پخش خواهم كرد. به فحاش ها و تخريبگرها، به اطلاعات و بازوان تخريبگرش كه از تهران تا تبريز و شهرهاى ديگر جهان تكثير يافته اند فقط يك جمله خواهم گفت: " هرگز نخواهيد توانست ذهنم را اشغال كنيد".
مى توانيد ذهنم را مشغول سازيد اما نمى توانيد اشغالش كنيد.
مى توانيد پيوسته تخريبم كنيد اما مطمئن باشيد من ساكت نخواهم شد. ديروز هرچه بودم كذشت امروز تولدى ديگر يافته ام. منظورم اين است هر روز از نو متولد مى شوم. هر صبح كه چشم باز مى كنم احساس مى كنم جهان را براى بار اول است كه مى بينم. احساس مى كنم ملت و وطن را براى بار اول است كه مى بينم. احساس مى كنم براى بار اول است كه عاشق وطن و ملت و انسان و جهان مى شوم. و من با اين عشق زنده ام. و به آن تهديد كننده ها و تخريب گرها بايد بگويم كه ما براى مداواى زخم درون شما كه كينه و نفرت نام دارد بيتاب هستيم.
براى آنها كه گرفتار نفرت و كينه و تخريبگرى هستند دلم مى سوزد. متاسفم براى دنياى كوچك و پست ايشان. اى كاش مى توانستم از اين دنياى حقير و وامانده نجاتشان دهم. براى آنهايى كه يك انسان را به خاطر ترك بودنش اينهمه مى كوبند متاسفم. و اين روزها دلايل حجم اين هجمه ها را مى توانم درك كنم. اين هجمه ها و فحاشى ها و تخريب ها و اتهام ها نخواهند توانست ساكتم كنند. من تشكيلات نيستم كه بتوانند بر آن نفوذ كنند و منحرفش سازند. آنها در صورتى موفق خواهند شد كه بر ذهنم نفوذ كنند و نخواهند توانست.
اكنون پروژه ى تخريب اينها سه قسمت است. در بين مذهبيون افراطى و راديكال، فعالين واقعى را آدمهاى آمريكا و انگليس معرفى مى كنند، در بين پانفارسها آنها را آدمهاى تركيه و اردوغان معرفى مى كنند، و در بين ملت آزربايجان ما را از جنس خويش و به اصطلاح اطلاعاتى معرفى مى كنند. مقصدشان از اين كار به خصوص در مورد من اين است كه ننويسم. بايد بگويم كه اين كارشان مرا مصرتر مى سازد.
اكنون سه كتاب در دست انتشار دارم و طرح هايى براى نوشه هاى ديگر. اينها در پروژه ى تخريب خويش به خانواده و فرزند انسان هم رحم نمى كنند. هرگز وارد بازى كثيف اينها نخواهم شد و به همان راه هميشگى خويش ادامه خواهم داد.
به بعضى از عزيزانى كه مرا دفاع مى كنند مى گويم لطفاً از من دفاع نكنيد بلكه از تفكر و انديشه دفاع كنيد، و از روش غير اخلاقى جهت تخريب تخريبگرها استفاده نكنيد. در درون بازى بى اخلاق اطلاعات و بازوهاى داخلى و خارجيش نيفتيد. ما در اين مبارزه حتى دلمان براى آنهايى كه گرفتار اين نوع عقده ها و نفرت ها و بى اخلاقى ها هستند مى سوزد. اين شيوه ى مبارزه ى ما نيست.
آنها چنين مى انديشند كه مثلاً لوايى را كوبيديم و محو كرديم و فاتحه. كور خوانده اند. اين تفكر و انديشه و ذهن تا مادامى كه به رنگ وطن و ملت و انسانيت است محو نخواهد شد. من طرح و برنامه اى براى ليدر و رهبر شدن ندارم و عشق من نويسندگى است. و جز اين طرحى نخواهم داشت. پيوسته خود را يك دانشجو و تازه كار حس مى كنم و تلاش مى كنم به زعم خويش نسل جديد را با تفكرات و تحليل هاى جديد آشنا سازم.
باز هم به عزيزانى كه در تكاپوى دفاع از بنده هستند مى گويم به جاى من از وطن و ملت و زبانمان دفاع كنيد. اگر قصد آنها محو كردن من است باكى نيست. بگذاريد محوم كنند، بى آبرويم سازند، افتراها و تخريبات رنگارنگ برايم بچسبانند، نيستم سازند. ذاتاً من خود دو انديشه را پى گرفته ام. يكى اينكه اين قالب مردار را درهم بشكنم و اين منيّت درون من را محو كنم ، و انديشه ى ديگرم اين است كه وطن را بود و باشندگى سازم.
در درون يكجور مى زدندم و در بيرون جور ديگر. مهم اين است. من صرفاً به خاطر نوشتن و دفاع كردن از وطن و ملتم مى كوشم كه در امنيت باشم. و اگر نتوانستم باكى نيست كه جان فداى انديشه و مبارزه و انسانيت باد. ترسى از محو شدن و حذف شدن ندارم. گور پدر محو شدگى.
در جواب پيامها و كامنت هايى كه پانفارسها و اطلاعاتى ها مى نويسند و مى گويند تو را محو خواهيم كرد و خواهيم كشت يك شعر كوتاه از خويش مى خوانم:

مرگ مگر چيست؟
از درخت كمى سيب بيرون مى زند
و از من كمى من!!

بيخيال اينهمه تهديد و تخريب راه خويش را كه راه عشق است خواهم پيمود. وطنم را بر شانه ها و ملت را در قلبم مى زيم. قسم مى خورم كه تا آخرين لحظه بر اين عشق صادق خواهم ماند و حكايتگر زخم ها و دردهاى ملت خويش خواهم شد.
باز هم تكرار مى كنم كسانى كه قصد دارند فعالان صادق اين حركت را به درون كينه و نفرت خويش كشيده و غرقشان سازند موفق نخواهند شد. جرم من مبارزه ى من است كه آن را هدف گرفته و اينهمه بلا سرم مى آورند..
خلاصه حكم و كاغذ و مهر دست شماست. مى توانيد هر طور كه خواستيد بنويسيد و مهر بزنيد اما نمى توانيد مهر بر ذهنم بزنيد. ذهن و فكر من با تخريبهاى شما تيزتر و تميزتر مى شود.
به ملت عزيز آزربايجان، به فعالين صديق و ملى آزربايجان، به تشكيلات هاى صديق و ملى آزربايجان، به فرد فرد فعالان و نويسندگان صادق آزربايجان ، به شرق و غرب و شمال و جنوب آزربايجان، از آن كودك تراختورچى و كشاورزش گرفته تا آن تبعيدى دور از وطن سلام و درود مى فرستم و پيشانيشان را مى بوسم. تا آنها هستند، تا توركچولوك هست، تا انسان هست از آنها خواهم نوشت و مدافعشان باقى خواهم ماند. و اين عشق من است. تلاش خواهم كرد كه به دور از كينه و نفرت اين راه مقدس را تا جايى كه توانش را دارم ادامه دهم.
باقى بقايتان
با احترام

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بيخيال اينهمه تهديد و تخريب راه خويش را كه راه عشق است خواهم پيمود. وطنم را بر شانه ها و ملت را در قلبم مى زيم. قسم مى خورم كه تا آخرين لحظه بر اين عشق صادق خواهم ماند و حكايتگر زخم ها و دردهاى ملت خويش خواهم شد.
باز هم تكرار مى كنم كسانى كه قصد دارند فعالان صادق اين حركت را به درون كينه و نفرت خويش كشيده و غرقشان سازند موفق نخواهند شد. جرم من مبارزه ى من است كه آن را هدف گرفته و اينهمه بلا سرم مى آورند..
خلاصه حكم و كاغذ و مهر دست شماست. مى توانيد هر طور كه خواستيد بنويسيد و مهر بزنيد اما نمى توانيد مهر بر ذهنم بزنيد. ذهن و فكر من با تخريبهاى شما تيزتر و تميزتر مى شود.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای لوایی خودتان را خسته نفرمایید آقای عظیمی در کانال خود با انتشار 2 عکس و بخش اول از بیوگرافی شما، تعاریف وافری از شما کرده اند. شما را دعوت می کند از لینک زیر بهره مند شوید: https://t.me/aqlaniyyattahlilveamal/5581

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای لوایی واقعا متوجه حرف های شما نشدیم... شما چندان شخص مهمی نیستید که عده ای بخواهند شما را تخریب کنند؟ فقط شما با چند اکانت فیس بوک و چند کانال تلگرامی شروع به تخریب فعالین حرکت ملی نموده اید و آنها هم ساکت ننشسته و جواب شما را می دهند... یادتان باشد این بازی را اول خودتان شروع کرده اید... نوشته های شما ارزش خاصی ندارند فقط در حالت مستی می توان انها را سرود ...

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب لوایی به نظر می رسد اخیرا شما فقط مسائل شخصی خود را در قالب مقاله ارائه می دهید و بعضا مشکلات خودتان با این یا آن را به منزله مشکلات حرکت ملی قلمداد می کنید. بهتر است مشکلات شخصی خود را با دیگران به صورت خصوصی حل کنید و تابلو نفرمائید. الان وقت بزرگنمایی اختلافات شخصی نیست. در همین سایت تعدادی توده ای تاریخ مصرف گذشته صبح تا شب بر علیه حرکت ملی و بزرگان اش مثل رسول زاده و ایلچی بی هرز نگاری می کنند و دیده نشده که شما به آنها جواب دهید و فقط دنبال دعواهای شخصی خود با ایکس و ایگرگ هستید. بنظرم رسید به عنوان یک دوست این موضوع را به شما گوشزد کنم که این راه باعث خدشه دار شدن وجه خودتان می شود.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام ـ جناب مسئول کامنت ،ممنون که اعتراض من رابخاطر این حرکت جاعل چاپ کرده اید،والابماهم باید حق دهید ،که معنی صداقت وارزش قلم رازیرسئوال ببریم،من تصمیم گرفته ام ازهروسیله ایی که دشمن استفاده میکند،ابزارش راازاوگرفته خلع سلاحش کرده وسلاح اورا برعلیه خودشان بکارگیرم،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام ـ این دومتن ازمن نیست،این جاعل بازهم شروع کرده به دو دوزبازی،آقای لوایی ودیگردوستان وخصوصن جناب آقای توکلی میتواند خیلی راحت به جعل بودن نوشته هاپی ببرد،چرا این کاررانمیکند،برایم نامفهوم است،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام ـ این دونوشته درساعت 18.25 و18.27 ازمن نیست،بازهم این جاعل نامرد بنام من شروع به متن گذاری کرده است،اگردوستان توجه کنند،این حقیر همیشه متون خودراباسالام شروع میکنم، دومین نوشته های من یک رمز مخصوص دارد،که دوستان درمدیریت سایت بخوبی میتوانند،آنراپیدا وازکارناشایست این جاعل جلوگیری نمایند،متاسفانه این کاررانمیکنند،سومن هردومتن نوشته شده سه روزقبل بنام کسی دیگردراینجاآمده بود،که امروزبنام من درآمده است،من باماهیت متن کاری ندارم،کارم باجاعلی این شخص است، این آقای مسئول کامنت هانمی دانم چرانوشته های من راچاپ نکرده ولی متون این جاعل راچاپ میکند؟آقای توکلی بفکرمن لازم است جلوی اینگونه حرکات رابگیرد کارشایسته ایی کرده است،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اين ويديوى لوايى يك مانيفست سياسى است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جوابى براى هر سيستمى كه مخالفانش را محو و نابود مى كند:
مى توانيد ذهنم را مشغول سازيد اما نمى توانيد اشغالش كنيد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
قابل توجه فعالین حرکت ملی آذربایجان جنوبی٫

لطفأ درنوشته ها و گفتار ازبکار بردن کلمات ترکی استانبولی پرهیز کنید. در غیر اینصورت ترکی زیبای آذربایجان و هویت متفاوت آنرا به عمد از بین خواهید برد. مردم آذربایجان شدیدا از موضوع شاکی و به شدت ناراحتند. بخشی از گفتار آقای لوایی به همین دلیل قابل فهم نیست. گفتارگوناذ تی وی ٪۷۰-٪۸۰ ترکی استا نبولی است که برای مردم آذربایجان اصلا مفهوم نیست.

شعارحق آموزش به زبان مادری دادن و همزمان تیشه به ریشه زبان زیبای ترکی آذربایجان زدن چطور قابل توجیه است. زبان ترکی آذربایجان با لهجه های زیبای شهرهای مختلف آن چه ایرادی دارد که ترکی استانبولی را باید جایگزین آن کرد وهویت متفاوت آذربایجان و زبان آنرا ازبین برد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب لوایی

با مطالعه نوشته های شما آنچیزی که بسیار خود نمایی میکنند، رهایی شما از قید و بند مطالعه و تحقیق و ارائه نتایج تحقیقتان به خوانندگان خودتان است. از دید شما دل نوشته هایتان به جای اینکه در دفتر خاطراتتان باشد به قدری اساسی و مورد نیاز همگان است که میتواند به شکل عمومی منتشر شود. تمام نوشته ها شما پر است از خود زنی صوفیانه و ذجه های قهرمانانه و شکایت تان از دشمنان بی رحم و خونخوارتان که شما به آنها پانفارس میگویید.