بيانيه ى گايپ در مورد بى اخلاقى هاى صورت گرفته از گوناز

تخريبات گوناز و بيانيه ى گايپ

در پی بی‌اخلاقی‌های ......... واکنش حزب استقلال آزربایجان‌جنوبی به سیاه نمایی‌های گوناز تی وی علیه شخصیت و تشکیلات‌های ملی

حزب استقلال آزربایجان جنوبی با صدور بیانیه‌ای اعتراض خود را نسبت به بی‌اخلاقی و تهمت و افترا زنی‌های گوناز تی وی اعلام کرد

به گزارش آراز نیوز حزب استقلال آزربایجان جنوبی با صدور بیانیه در صفحه رسمی تشکیلات در فیس‌بوک اعتراض خود را به حوادث اخیر اعلام کرد.

حزب استقلال آزربایجان جنوبی در بیانیه خود آورده است با اینکه قصد ورود به حوادث این‌چنین را ندارد و وظیفه خود را مبارزه با سیاست‌های اشغالگرانه حکومت فاشیست ایران می‌داند اما گاها تخریبات صورت گرفته از طرف عده‌ای به حدی می‌رسد که می‌تواند به حرکت ملی صدمه بزند و مجبورا باید در مقابل این‌چنینی اقدامات دشمن شاد شد کن موضعِ خود را بیان داریم.

گایپ در ادامه با اشاره به سیاست‌های زهرآلود و تخریبات گوناز علیه تشکیلات‌های حرکت ملی بیان داشته است: مدتی است گوناز تی وی عده از فعالین حرکت را به جنایت متهم می‌کند بدون اینکه تا این لحظه سندی را برای اثبات ادعاهای خود به میان بگذارد و هرروز افشای اسناد را به‌روز دیگر موکل موکول می‌کند. گایپ در ادامه بیانیه خود این‌گونه اقدامات گوناز را در راستای مسموم کردن فکری حرکت ملی دانسته و بیان داشته که موجب انتشار لومپنیزم در حرکت ملی می‌شود. این تشکیلات به انتقاد علیه برخی سیاست‌های ایرنگرای احمد اوبالی نظیر حمایت از روحانی و جنبش سبز پرداخته و از آنها انتقاد کرده است.

این تشکیلات حرکت ملی در بخش دیگری از بیانیه خود بابیان اینکه گوناز تی وی تلویزیون شخصی ..... است و هر طور که بخواهد به هرکسی حمله می‌کند و تخریباتی که اکنون وی مدعی اجرای آن‌ها علیه اوست از مدت‌ها پیش خود آن‌ها را علیه دیگران اجرا می‌کرد. همچنین در ادامه تصریح کرده است هر فعال ملی که تاکنون حاضر نشده است مقابل ...... سر خم کند از تخریبات گوناز در امان نمانده است.

گاییپ همچنین از گوناز خواسته است از تخریبات و اقدامات علیه حرکت ملی دست برداشته و به آغوش ملت تورک آزربایجان برگردد

 

 

 

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با سلام
خارج نشینان مدعی بی عرضه ، معاش زندگی خود را از طریق مددهای اجتماعی کشورهای اروپا تامین کرده و در بی برنامه گی مطلق بسر می برند.
به لحاظ بن بست شخصی و روانی با مریضی دپراسیون دست پا می زنند. حال هیچ یکی از اینها از خود چیری برای گفتن ندارند.
بدین طریق حرکت ملی را بهانه کرده برای تخریب یکدیگر مشغولند. زکی به این ادعا !!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از زمانیکه بازماندگان مجاهدین خلق و فدائیان اکثریت با رنگ و لعاب دادن آزربایجانچلیق به اساسنامه های قدیمی خود، در داخل حرکت ملی آزربایجان، اقدام به ایجاد حزب کردند، عملا باعث شقه شقه شدن حرکت ملی در خارج گردیدند، در کشمش های حزبی آنها، نویسندگان و محققین بیطرف آزربایجان بیشتر از همه آسیب دیدند و اکثرشان از این روابط ناسالم منزجر شدند، ولی خوشبختانه حرکت ملی در آزربایجان جنوبی پروسه و رشد طبیعی خود را سیر می کند، و مثل گذشته دیگر، به اختلافات خارج نشینان اهمیتی نمی دهند،