پاسخ به سخنان ضدایرانیِ دونالد ترامپ و بی شرمی اپوزیسیون

یاوه‌گویی‌هایِ رییسِ جمهورِ امریکا علیه ملتِ یگانه‌یِ ایران و تروریست نامیدن آن ("ملت تروریست terrorist nation")، و همچنین تجاوزِ کلامی به یکپارچه‌گیِ سرزمینیِ ایران (عربی نامیدنِ خلیجِ پارس "Arabian Gulf") قابلِ پیش‌بینی بود. چرا که از بیگانه انتظاری جز ستیز نه‌می‌باشد.
اما آن چه دردآور و شرم‌آور ست، خودفروخته‌گی برخی از ایرانیان و "اپوزیسیونِ هیچ" ست، که با بی‌شرمیِ حیرت‌آوری سعی در توجیه این یاوه‌گویی‌ها دارند.

یک سال پیش که صفِ خود را از صفِ این افرادِ ضدِ ملی جدا نمودیم، پیش‌بینیِ چنین روزهایی را می‌کردیم.

پیوندِ یوتیوبِ این ویدیو: https://youtu.be/db3Q8vk9ADI
https://telegram.me/charostaei

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
اول بفرمایید انگلیسی یاد بگیرید، دوم ایشان رژیم را تروریست خواند، سوم ملت را از رژیم جدا خواند.برای من امریکا و ترامپ مهم نیست ولی واقیعت را فراموش کردن و درگیر احساست و ملی گرایی کاذب و مزخرفات رژیم فاشیستی اسلامی بودن خود یک خیانت است.
درباره خلیخ فارس، اول کشورت ایران را باید از اشغالگران تازی پرست نجات بدهی و بعد از انکه ملت ایران یک حکومت ملی ایران داشتند میتوان بر هر کسی عربده عربی می کشد جواب داد. امروز کشور ما را با نام رژیم اسلامی میدانند نه با نام ایران و ملت ما را ملت مسلمان و اسلامی میدانند نه ملت ایران.
شعور و تکامل فکری و سیاسی را نه می شود خرید و نه کرایه کرد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با درود به دستاندرکاران این سایت. قبلن هم تقاضا کردم که بابا از تلگرام و فیسبوک ووو مطلب نذارید اینجا. اینها شنونده های خودشونو دارند. همین ۱ هفته پیش هم از اقای بنی طرف مطلب گذاشتید. من با اسامی این جوون در ویدیو بالا و اقای بنی طرف در اینجا اشنا شدم (شاید هم اینها در سیاست کسی هستند و اطلاعات من بروز نیست).
بهر صورت در ویدویو بالا ایشون فرمودند ٬جان وجودی٬. یکی میشه توضیح بده جان وجودی یعنی چی؟ منضورش هستیه؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خلیجی که هیج قارسی دز مرزهای آن زندگی نمی کند را خلیج فارس نامیدن اجمقانه است. در ایران از زمانهای قدیم غربهای خوزستان و کنگان تا بندرعباس همه در مرز اینوری خلیج زندگی کرده اند و در آن سو که معلوم. حالا گیرم در نتیجه زورگویی و قدرت بادشاهان ایران در قدیم این خلیج را خلیج فارس نامیده اند. دلیل نمی شود که همچنان به آن زپرگویی تمکین شود. کمی منطق بد نیست. مگر اینکه رژیم از ملی گرایی برا توجیه تبه کاریهای خودش استفاده کند. دشمن اصلی ایران و ایرانی رژیم غاصب جمهوری اسلامی است.
عدم انتشار شده: 
false