روز هفت آبان، روز آنا تومروس، روز عدالت و آزادی
كوروش را از روى زمين پاك كرديم تا صلح و انسانيت پاينده بماند.

 

 

با نگاهی گذرا به نحوه شکل گیری حکومت استبدادی هخامنشی و گماردن کوروش و اذناب آنها این حقیقت روشن می گردد که اربابان این سلسله ضد بشری جهت انسداد مسیر کهن ترین تمدن بشری که از بین النهرین و سومریان شروع و تداوم آن بوسیله سلسله حکومت های اکد بابل و شوش و خوزی هادر مسیر تعالی و پیشرفت حرکت می کرد این جریان انحرافی ویرانگر توسط مسیونرهای وقت بنیانگذاری شد و پس از خیانت های پیدا و پنهان و نابودی میراث عظیم بشری یک حکومت خونخوار بر روی استخوان های نابود شده سایر ملل متمدن بنیان گذاشته شد.
چنانکه این جریان انحرافی بوسیله صاحبان زر و زور و تزویر در گدشته توسط خاندان پهلوی و هم اکنون در قالب رژیم به اصطلاح جمهری اسلامی کماکان ادامه دارد.
متاسفانه با وجود مستندات غیر قابل انکار تاریخی و علمی دال بر جعلی بودن توهمات آریایی و کوروش پرستی و جنایات هولناکی مانند مرسوم بودن ازدواج با محارم در میان کوروش و نوادگان او که عملی بسیار منفور نزد همه انسان ها و حتی ضد دینی می باشد، باز هم عده ای افراد معلوم الحال که نوکران و دنباله روان عقیدتی شعوبیگری و پس ماندگان عقاید واپسگرای میسیونرها هستند در صدند در قرن بیست و یکم باز هم شالوده پوشالین کوروش پرستی را تجدید بنا و تقدیس و این خونخوار را تا مرتبه پیغمبری ارتقا و تبلیغ نمایند تا به آرزوی دیرین خود جهت استحاله ملل غیر فارس و نابودی تمامی ثروت های مادی و معنوی این مرز و بوم و ملل غیر فارس نائل آیند.
با این مقدمه کوتاه و نظر به اینکه کوروش به همراه لشکریان متجاوزش در حدود دو هرارو پانصد سال پیش بوسیله بانوی شجاع و قهرمان نامدار بنام آنا تومروس متوقف و با تحمل شکست مفتضحانه و با مرگ خفت بار به سزای اعمال ننگین خود رسید.
لذا بر آن شدیم روز هفت آبان را روز برقراری عدالت و آزادی و نفی هر گونه بردگی و افزون طلبی و ایجاد همدلی ،دموکراسی و احترام متقابل بین تمام ابنائ بشری بنامیم.
نهایتا از همه ملل تحت ستم راسیسم فارس و سایر وجدانهای آگاه و بیدار مستدعی است با اتحاد و هم دلی ندای آزادی و عدالت را سر داده و افکار نژاد پرستانه و ضد بشری را به زباله دان تاریخ بسپاریم.
مدافعان و هواداران گسترش آزادی و دموکراسی

برگرفته از فيسبوك صفحه ى روز آنا تومروس:

https://www.facebook.com/anamtumrus/

 

برگرفته از: 
https://www.facebook.com/anamtumrus/
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جریان جاهل و بیسواد پانترکیسم ، فقط از سر کینه و نفرت از هویت ایرانی ، ماساگت ها را ترک مینامد؟ با چه منبع تاریخی؟ هیچ!!!! ، فقط از سر کینه و نفرت از کوروش و ایران ! در حالی که تمامی منابع اکادمیک تاریخ در جهان ماساگت ها را #ایرانی تبارانی، کوچ رو و رده پایین تر مینامند که حتی در ارتش هخامنشیان هم حضور داشتند
حتی نام های سکایی همگی ریشه ایرانی دارند ؛ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻧﺎﻡ ﻣﺎﺳﺎﮔﺖ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺮﺍﻥ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺎﺳﺎﮔﺖ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﺳﺖ. ﻣﺎﺳﺎﮊﺕﻫﺎ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺻﻞ ﺍﺯ ﺳﮑﺎﻫﺎ ﺑﻮﺩﻧﺪ ، ﻣﻌﻨﯽ ﻧﺎﻣﺸﺎﻥ ﻧﯿﺮﻭﻣﻨﺪ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ. ‏ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻣﺎﺳﺎ ﺩﺭ ﭘﺎﺭﺳﯽ ﻣﯿﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺍﻭﺳﺘﺎ ﻧﯿﺰ ﻣﺎﺳﺎ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. نام های ذکر شده از آنها نیز تماما ریشه ایرانی دارد ؛ همچون نام " تهم رییش " بخش نخست این نام بمعنای دلاور است که در نام های تهمتن ، تهماسب ، تهمورث و ....دیده میشود. .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این جهالت پانترکیسم فقط توهینبه شعورخودشان نیست! وجود پانترکیسم توهین به بشریت است ! رپایه همه منابع معتبر تاریخی ، سکاها از اقوام ایرانی بودند. ایرانی تبار بنا بر منابع آکادمیک معتبر جهان همچون دانشنامه بریتانیکا و نشنال جغرافیا و یونسکو و : .

www.ancient.eu/Scythians/ .

history-world.org/scythians.htm .

news.bbc.co.uk/2/hi/europe/5283320.stm .

www.britannica.com/EBchecked/topic/530361/Scythian .

www.livius.org/people/scythians-sacae/ .

encyclopedia2.thefreedictionary.com/Saka .

نشنال جئوگرافیک
ngm.nationalgeographic.com/features/world/europe/russia/scythians-text/1

www.horsenomads.info/section1.htm

m.huffpost.com/uk/entry/7483958

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نگاهی به تمام منابع تاریخ بیندازید به تمام دانشنامه ها و..... نشنال جغرافیا یونسکو دانشنامه بریتانیکا و منابع اکادمیک جهان و....که همه سکاها را اقوام ایرانیک کوچرو نامیدن ... هنر و حتی نام شاهان و ....بعدسر به دیوار بکوبید! اگر کشف تاریخیکردید پیشنهادمیکنم هارای هاری کنان بشتابید و به دنیا بگویید شاید نوبل دریافت کردید... شاد باشید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من سیاست سایت ایران! گلوبال درک نمیکنم...شما پشت نام ایران بدنبال چه هستید؟ این اسمش دموکراسی نیست! این که اکثر کاربران این سایت " تجزیه طلبان و جاعلان بیسواد تاریخ و افرادی بشدت فاشیست و بیگانه پرست و.... واقعا جای سوال! این نامش احترام به طرف مقابل ؟؟؟ مثل این میمونه دقیقا ما صدام حسین بیاریم یا ایلچی بیگ بیاریم بگیم اقاجان نظرت درباره پاره پاره کردن ایران چیه؟؟؟ مشکل شما اینه یا معنی دموکراسی نفهمیدید! و از انور بوم افتادید یا اگاهانه به دنبال جا انداختن " تجزیه طلبان بعنوان یک حزب! در ایران هستید .. به هر حال " مردم ایران اگاه هستند" و این بازیها رو خوب میشناسند ( ایران عراق نیست اقایان) ایران ریشه داره ملی گرایی ایرانی بر عکس چرندیات این متوهمان پانترک و پانعرب و.... بسیار ریشه دارتر از ان که مشتی بیسواد به توهمی بنام فارس! ربطش میدن
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دیشب خواب دیدم عانا طومریص با عمه طومریص و خالا طومریص طلفونی صخن می گفتند که باید عاطا طومریص را هم پیدا کنیم طا درباره صاخطه شدن دبصطان به ظبان مادری و ظبان پدری و ظبان عمه ای و ظبان خاله ای پص از عصطقلال عاظریابجان جنوبی برنامه ریضی کنیم! ******* از خواب بیدار شدم و به ایران گلوبال نگاه کردم و دیدم یکی کورش نامه می نویسد، یکی پان ترک نامه می نویسد، یکی پانفارس نامه می نویسد، یکی درباره نژاد اهورائی آریائی می نویسد و ..... اما حتی یک تن درباره کسی که به تازگی در زیر خروارها خاک خفته است حتی یک سطر هم نمی نویسد
http://iranglobal.info/node/62460
دلیل را هم در لینک زیر پیدا کردم
http://iranglobal.info/node/42737
درباره عانا طومریص هم نوشته های فراوانی را در لینک زیر پیدا کردم
http://iranglobal.info/node/62665

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان غزیز ضمن سلا م وعرض ارادت عده ای از هموطنان با توجه به نوشنه های این سایت و آن سایت که معلوم هم نیست که نویسنده اش کی هست استناد می کنند که این گروه ایرانی است و آن گروه غیر ایرانی و غیره. نوشته هایی مستند است که منبعش یکی از این منابع باشد : 1-کتبه های باقی مانده از تاریخ باستان 2-تحقیقات زنتیکی 3- نویسندگان دوران باستان از جمله یونانیان 4- بخشی از نوشته های تورات نه همه نوشتجات ( نوشته های بی پایه و اساسی هم در تورات هست) .
طبق تحقیقات ژنتیکی اخیر هندو اورپایی ها (آریایی ها ) نه ایرانی هستند و نه مال خاورمیانه 1- هخامتشیان هندواروپایی های غرب هستند که از استب های روسیه به ایران مهاجرت کرده اند 2- ساسانیان هندواروپایی های شرق هستند که از شرق به ایران مهاجرت کرده اند. کسانی که ادعا می کنند سکا ها اقوام ایرانی هستند در آن صورت سکاها نمی توانند هندواروپایی (آریایی) باشند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقا و یا خانم نئار. انجایی که نوشته اصلی را دستکاری کردید فراموش کردید که نقطه بگذارید. بنده با اجازه تان نوشته شما و اصلی را اینجا گذاشتم.
نوشته شما: در متون فارسی باستان هخامنشی اطلاعاتی باره کورش وجود ندارد
نوشته اصلی: در متون فارسی باستان هخامنشی اطلاعاتی باره کورش وجود ندارد، اما در دو جا نام او به شکل‌های زیر آمده است. یکبار در کتیبه‌های کوتاه و مکرر مشهد مادرسلیمان (پاسارگاد احتمالی): «من کورش، شاه هخامنشی»؛ و دیگری در کتیبه داریوش در بیستون که کمبوجیه و بردیا پسران کورش معرفی شده‌اند: «پسر کورش به نام کمبوجیه از دودمان ما در اینجا شاه بود»، «مغ گئومات به دروغ چنین می‌گفت که من بردیا پسر کورش هستم»، «وَهیَزداتَه به دروغ چنین می‌گفت که من بردیا پسر کورش هستم».

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام-میگویند،روزی ازشترپرسیدند،آقاشترچراگردن شمااینطوری کج است؟شترفکری کردوگفت عزیزم کجای بدن راست است که گردنم کج نباشد.
حال شمافقط بفرمایید،کدام کاروعمل این تو"ر"کی ها درست است که این یکی درست باشد؟

اگربه سیستم هویت طلبی تو"ر"کی ها مصادره کننده زمین و زمان نگاه کنید،تنهاجایی که درست ادعای تو"ر"کی بودن اش را نکرده باشند،آنجای اسب حضرت عباس است.
چهار روز دیگه اعلام میکنند روز عاشورا روز راهپیمایی تو"ر"کی هت علیه ایران در همه شهر های ایران است
آثارباستانی جعلی.ابنیه تاریخی جعلی.شخصیت های تاریخی جعلی.کتاب ونوشتجات آن جعلی.تاریخ شان جعلی.ادبیاتشان جعلی.شاعرشان جعلی.سلسله های حکومتی جعلی.خبرهاجعلی.شناسنامه شان جعلی زبانشان جعلی .دانشمندانشان جعلی.
واگردزدی وکلاشی به همرا شارلاتانی رابدان اضافه کنیدچی میشود

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ام کورش در متون اوستایی (اعم از یسناها، یشت‌ها، ویسپرد، وندیداد و خرده‌اوستا) نیامده است.
نام کورش در متون شرق ایرانی (اعم از سغدی، بلخی، خوارزمی، سکایی و جز آنها) نیامده است.
در متون فارسی باستان هخامنشی اطلاعاتی باره کورش وجود ندارد
نام کورش در متون پهلوی اشکانی (پارتی) نیامده است.
نام کورش در متون پهلوی ساسانی (اعم از کتیبه‌ها و کتاب‌ها) نیامده است.
نام کورش در متون مانوی نیامده است.
نام کورش در شاهنامه فردوسی نیامده است.
نام کورش در شعر و ادبیات فارسی نیامده است.
این همه آنچه بود که در متون ایرانی در باره کورش آمده است. سکوت منابع ایرانی در قبال نام کورش نشان می‌دهد که ایرانیان با با نام او آشنا نبوده‌اند و کورش در بهترین حالت شخصیتی ناچیز بوده است که ایرانیان برای او اهمیتی قائل نبوده‌اند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اینقدر ملل ملل کنید خسته بشید... من خودم گیلانی ام مادرم هم اصالتا اذری هستش ...و مثل همه دوستان اذری و لر و کرد و بختیاری و مازنی و عرب و بلوچ و......خودم را ملت ایران میدانم.. کوروش ستارخان بابک اردشیر بابکان فردوسی نظامی و داریوش بزرگ و باقرخان و اسعد بختیاری و رئیسعلی دلواری و مرداویچ و مازیار و شهدای هزاران سال راه ایران ............ همه مفاخر وطن ما هستند ما مثل پانترکیسم به "سرباز و سلاطین عثمانی" افتخار نمیکنیم! به امبریوس وامبری و اتا ترک و ...پرچپم بیگانه و... شما جایی در اذرابادگان نخواهیدداشت

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این جهالت پانترکیسم فقط توهینبه شعورخودشان نیست! وجود پانترکیسم توهین به بشریت است ! رپایه همه منابع معتبر تاریخی ، سکاها از اقوام ایرانی بودند. ایرانی تبار بنا بر منابع آکادمیک معتبر جهان همچون دانشنامه بریتانیکا و نشنال جغرافیا و یونسکو و : .

www.ancient.eu/Scythians/ .

history-world.org/scythians.htm .

news.bbc.co.uk/2/hi/europe/5283320.stm .

www.britannica.com/EBchecked/topic/530361/Scythian .

www.livius.org/people/scythians-sacae/ .

encyclopedia2.thefreedictionary.com/Saka .

نشنال جئوگرافیک
ngm.nationalgeographic.com/features/world/europe/russia/scythians-text/1

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جریان جاهل و بیسواد پانترکیسم ، فقط از سر کینه و نفرت از هویت ایرانی ، تهم ریش "ماساگتها را ترک مینامد؟ با چه منبع تاریخی؟ هیچ!! ، فقط از سر کینه و نفرت از کوروش و ایران ! در حالی که تمامی منابع اکادمیک تاریخ در جهان ماساگت ها را #ایرانی تبارانی، کوچ رو و رده پایین تر مینامند که حتی در ارتش هخامنشیان هم حضور داشتند
حتی نام های سکایی همگی ریشه ایرانی دارند ؛ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻧﺎﻡ ﻣﺎﺳﺎﮔﺖ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺮﺍﻥ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺎﺳﺎﮔﺖ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﺳﺖ. ﻣﺎﺳﺎﮊﺕﻫﺎ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺻﻞ ﺍﺯ ﺳﮑﺎﻫﺎ ﺑﻮﺩﻧﺪ، ﻣﻌﻨﯽ ﻧﺎﻣﺸﺎﻥ ﻧﯿﺮﻭﻣﻨﺪ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ. ‏ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻣﺎﺳﺎ ﺩﺭ ﭘﺎﺭﺳﯽ ﻣﯿﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺍﻭﺳﺘﺎ ﻧﯿﺰ ﻣﺎﺳﺎ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. نام های ذکر شده از آنها نیز تماما ریشه ایرانی دارد ؛ همچون نام ملکه آنها یعنی " تهم رییش " ( F. Altheim und R. Stiehl ) : بخش نخست این نام بمعنای دلاور است که در نام های تهمتن ، تهماسب ، تهمورث و ....دیده میشود. .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"" روز عدالت و آزادی را "" به همه تبریک میگم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شما خود درگیر تشریف دارید. در کتاب عهد عتیق کوروش پیامبر قوم یهود خوانده شده کسی که نجات دهنده ی یهودیان است. برای خودتان داستان می گویید؟ شما از نسل هامان هستید که دارهایی که برای دیگری برافراشتید نصیب خودتان خواهد شد.