ایران، در میان آتش و خون انقلاب!

مراکز نهادهای حکومتی به دست مردم خشمگین ویران می شوند
شدیدترین درگیری میان نیروهای امنیتی رژیم با مردم، از شهر دورود لرستان گزارش شده است، که تاکنون به جان باختن پنج هم میهن دلاور انقلابی به نام های: محمد چوباک ، محسن ویرایشی ، حسین رشنو، حمزه لشنی و امیر شاه‌میرزایی به دست جنایتکاران پلیس ضدشورش رژیم انجامیده، ضمن آنکه شمار بیشتری نیز زخمی شده اند

امروز، 9 دی 1396، شعله ی شورش پر توانی که از مشهد سر گرفت، برای سومین روز پیاپی ده ها شهر میهن را در برگرفت.

 شدیدترین درگیری میان نیروهای امنیتی رژیم با مردم، از شهر دورود لرستان گزارش شده است، که تاکنون به جان باختن پنج هم میهن دلاور انقلابی به نام های: محمد چوباک ، محسن ویرایشی ، حسین رشنو، حمزه لشنی و امیر شاه‌میرزایی به دست جنایتکاران پلیس ضدشورش رژیم انجامیده، ضمن آنکه شمار بیشتری نیز زخمی شده اند.

در پی این جنایت، چندین نهاد حکومتی در دورود، از جمله فرمانداری این شهر، به دست مردم خشمگین به آتش کشیده و ویران شدند.

در شهرهای زنجان و خرم آباد نیز، هجوم پلیس و لباس شخصی ها به همایش های اعتراضی مردم، درگیری های شدیدی آفریدند که حمله به نهادهای حکومتی و بانک ها را از سوی مردم در پی آوردند، به گونه ای که فرمانداری های هر دو شهر و ده ها بانک و پایگاه بسیج به دست مردم آتش زده شدند.

در تهران، انبوهی از دانشجویان و مردم خشمگین از بامداد امروز در صحن دانشگاه و خیابان و میدان انقلاب به گردهمایی گسترده ای با شعارهای "مرگ بر خامنه ای"، "مرگ بر دیکتاتور"، "مرگ بر جمهوری اسلامی" و "استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی" پرداختند، که با هجوم پلیس ضد شورش و مزدوران لباس شخصی رژیم، درگیری های سنگینی میان دو طرف رخ داد و گروه بزرگی از مردم زخمی و دستگیر شدند.

در جریان خیزش امروز تهران، عکس های علی خامنه ای و بنرهای تبلیغاتی رژیم در میدان و خیابان انقلاب به دست مردم به آتش کشیده شدند.

همچنین، از شهرهای اراک، اصفهان، اهواز، مشهد، هشتگرد، کرج، بروجرد، کرمانشاه، بندر عباس، کرمان، شیراز، ساری، قائم شهر، بابل و ساوه خبرهای فراوانی از همایش های ضد رژیم و ضد خامنه ای هم میهنان و حمله ی مردم به ساختمان های حکومتی، پایگاه های بسیج و بانک ها گزارش شده است.

هم اکنون، با وجود فرارسیدن شب، همایش های مردم و درگیری ها میان مردم و مزدوران رژیم در شهرهای گوناگون ایران همچنان ادمه دارد.  

 

 

 

 

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تاهرات در تبریز
https://youtu.be/1ibGQ3h_zQs
تصویر کاوه جویا

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای آراز گرامی، من خبرهایی را که دریافت کرده ام در این گزارش آورده ام و عمدی علیه جایی از میهن نداشته ام. اگر شما از خبری آگاهید که معتقدید در این گزارش از قلم افتاده است، لطفاً خود به صورت کامنت یا مطلب جداگانه موارد ذکر نشده را منتشر کنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
گرانی بی سابقه واجی در ایران، آخوندها از ترس جانشان بجای پائین تنه اشان، ریششان را با واجبی از بین می برند، تا مورد شناسائی مردم واقع نشوند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کاوه شهر های آذربایجان را عمدا از قلم انداخته اید؟ یادتان باشد