بیانیه بیشرمانه "حزب پان ایرانیست"

هنگامی فرزندان ایران برای در هم شکستن حکومت اسلامی خیز برداشته اند، حزب "پان ایرانست" پیشنهاد شرم آور انتقال قدرت به نظامیان (برقراری حکومت نظامی) را طرح کرده است. این حزب در هراس از جنبش ازادیخواهانه و دمکراتیک جامعه ایرانی اعلام کرده است که:
"اداره‌ی کشور در یک بازه‌ی زمانی 4 تا 5 ماهه به نیروهای مسلح ( ارتش و سپاه ) با نظارت دیوان عالی کشور ( البته مستقل و بدون دخالت قوه‌ی قضاییه) واگذار گردد."
 
 
مشی سیاسی کثیف این حزب، یادآور سیاست خائنانه سازمان چریک های فدائی خلق - اکثریت- است که پیشنهاد مسلح شدن پاسداران به سلاح سنگین را طرح کرده بود. این گروهها نه بمردم اعتماد دارند و نه می توانند قدرتگیری شان را تحمل کنند. زمانی که مردم جان به لب رسیده برای آزادی بپا می خیزند؛ دشمنان دوست نما، در رکاب حکومت اسلامی سیاست هائی را پیش می گیرند تا جنبش آزادیخواهی را به مسلخ بفرستند. چنین مباد! جامعه ایرانی دلیری و بی باکی خود را بازیافته و بدون توجه به اراجیف اینگونه گروها، قادر است دستگاه نظامی - ایدئولوزیک حکومت را فلج سازد و نظامی نوین (جمهوری دمکراتیک - لائیک) در ایران بر پا کند! حزب پان ایرانیست مانند جناح های حکومت اسلامی، حکومت را می خواهد و خواهان تغییر دولت روحانی می باشد. این حزب که ادعای ایراندوستی را حمل می کند، صدای جنبش مرگ بر جمهوری اسلامی و مطالبه استقلال آزادی حکومت ایرانی را نمی خواهد بشنود!
 
بیانیه این "حزب" را بخوانید!
*****************
 
پاینده ایران
بیانیه راهبردی حزب پان ایرانیست
در راستای برون‌رفت از بحران مزمن حکومتی در کشور
حکومت‌اسلامی باید بداند که بازی‌های پیش‌پا افتاده و « بچه‌گانه » مانند به تعطیلی کشاندن کشور با دست‌آویز
 « آلودگی هوا » و ایجاد ترس و هراس با « زمین‌لرزه » و ... نمی‌تواند از پاسخ دادن به خواسته‌های به حق مردم ، طفره برود ؟!
حکومت اسلامی باید بداند که « خود را به نفهمی زدن » و عدم پاسخ به خواسته‌های برحق مردم ، پی‌آمدهای بسیار سنگینی برای کشور خواهد داشت که بیش از همه متوجه نظام و کارگزاران نظام خواهد بود !
برای برون رفت از بحران مزمن حکومتی در کشور ، می‌بایست دولت برکنار گردد ، مجلس شورای اسلامی منحل گردد و اداره‌ی کشور در یک بازه‌ی زمانی 4 تا 5 ماهه به نیروهای مسلح ( ارتش و سپاه ) با نظارت دیوان عالی کشور ( البته مستقل و بدون دخالت قوه‌ی قضاییه) واگذار گردد .
ارتش و سپاه با نظارت دیوان عالی کشور ، در فرصت داده شده ، انتخابات مجلس شورا و نیز ریاست جمهوری را بدون « نظارت استصوابی » و دخالت شورای نگهبان برگزار نماید و کشور را به دست مردم بسپارد .
            پاینده ایران
        دهم دی‌ماه 1396
دفتر مرکزی حزب پان‌ایرانیست
 
    ( هیات اجرایی / هاج ) 
 
 
 
 
 
 
منبع: 
ایرانگلوبال
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر داریوش افشار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این بیانیه که از سوی سازمان پان ایرانیست حکومتی نگاشته شده، بدون منبع می باشد و با جستجو در اینترنت هم نتوانستم همین بیانیه ی ادعایی را در تارنمای پان ایرانیسم ببینم. خوشحال می شوم چنانچه این خبر راست است، منبع آن "هتمن" درج شود !! در ضمن این جستار به هیچ روی به موضوع کوبانی نپرداخته است.

نمی دانم اینجا سیاره ی دیگری است با قواعدی دیگر، یا اینکه می توان برای سخن راست هم سند آورد !! اگر کسی در زیر این جستار که هیچ ربطی به موضوع کرد و کوبانی ندارد، دقیقن درباره ی این موضوع سخن می گوید، شاید برای خوردن غذا هم به جای رستوران به شهر بازی می رود !!
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب Y. Azerbaycan
کوبانی استالینگراد قرن 21 است و حماسه تاریخی فرزندان کردستان را با این سخنان بی پایه و نامستند نمی توان کم ارزش جلوه داد. کوبانی هنگامی در محاصره داعش، حکومت فاشیستی ترکیه و رژیم اسد بود؛ امریکائی آنجا نبودند و شهروندان کوبانی اسلحه برداشتند که تا آخرین نفر بجنگند و جنگیدند و پیروز شدند. امریکائی ها و روس ها و .. پس از سرخی صورت داعش از سیلی زنان و مردان کرد، به روژوا رفتند.
کردها در روژوا یک قدرت بوده هستند و مختارند که روابط بین المللی شان را بر اساس منافع شان تنظیم کنند. کوبانی ها را به داعش چسباندن (همسو نشان دادن)، ریشه در کینه کور ویا نادانی و ناآگاهی عمیق دارد. من متاسفم که شما پشت نام زیبای آذربایجان، این نظرات را بازتاب می دهید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی نوشته اید که به کوبانی برای دفع داعش ها تشریف فرما شده بودید ولی حالا مشخص شده که تمامی این ها سرپوش همکاری نیروهای امریکائی و کوردها که تبدیل به پیاده نظام ارتش امریکا شده و همین یک ماه قبل بی بی سی خبری منتشر کرد که بیش از ٣٥٠ نفر جنگنده داعشی با نظارت ارتش امریکا و تحت محافظت کورده از رقه خارج و به مناطق دیگر منتقل شدند و در ضمن در کوبانی نیز بر خلاف اخبار بزک شده کوردها وقتی وارد کوبانی شده بودند که در تبانی با داعش تمامی منطقه کاملا از نیروهای داعش تخلیه شده بوده و تمامی اینها بخاطر استقرار نیروهای امریکائی در سوریه بوده یعنی لنینگراد و استالینگراد « کوبانی » به پایگاه و PYD به پیاده نظا م امریکا تبدیل شده و شما ها هم آگاهانه و یا نا آگاهانه آتش بیار معرکه بوده اید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این قیام باشکوه ملت تمامی ویژگی های یک قیام مدرن را دارد،برخلاف جنبش یا حسین میرحسین درسال ۸۸که فقط در تهران بود ،این قیام سراسر ایران را فراگرفته است،مهمترین پیامد این قیام این است که اصلاح طلبی حکومتی را به زباله دان تاریخ انداخت.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب رضا دولت گرامی؛
این ایمیل نه در یک ارتباط شخصی؛ بلکه برای چاپ در سایت http://www.tribuneiran.org/
فرستاده شد که من آنرا در ایرانگلوبال بازتاب دادم.
با احترام
اقبال
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کیانوش عزیز و گرامی؛
1-گوهر انتقال قدرت به به سپاه، در هر دو جریان مشابه است. متاسفم که هنوز بشکلی بدکاریهای طیف توده ای را توجیح می کنی.
2- در ایران قیام آغاز شده و وارد فاز انقلاب می شود. اگر بجای 16 سازمان امنیتی - اطلاعاتی، 600 سازمان هم حکونت اسلامی داشته باشد، نمی تواند در برابر موج خروشان جنبش سرنگونی ایستادگی کند. این جنبش به قیام و در ادامه خود به انقلاب فرا میرود. انقلابی ملی و سکولار دمکراتیک و لائیک زیر شعار (آرماتوربندی سیاسی) جمهووری ایرانی در حال شدن است.
3- نوشتید که: "یک سوال از شما دارم و آن هم این است، اگر سرنگونی رژیم به از هم پاشیده شدن و تجزیه ایران منجر شود، شما چه خواهید کرد،".

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان عزیز ضمن سلام وقتی که ارتش و سپاهی قدرت بدست گرفت از کجا معلوم که قدرت را به مردم بدهد اگر نداد که قادر است این قدرت را ازارتش وسپاه به گیرد و به مردم بدهد. چرا قدرت از اول در دست مردم نباشد.
شاد باشید انزابی
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقبالی جان ، این اعلامیه ربطی به سلاح سنگین ندارد، این فکر بخشی از نیروهای حکومتی و غیر حکومتی است که به کودتای سپاه معتقدتد، فکر کودتا سپاه مدتها ست که بر سر زبانها ست، ولی اینکه اصولا کودتا می تواند در ایران امروز موفق شود ویا نه ، بشدت زیر سوال است، قدرت در ایران پراکنده است تنها 16 سازمان امنیتی و اطلاعاتی داریم ، دهها جور سازمان نظامی داریم ، کودتا تنها اگر با تصمیم خامنه ای باشد ،امکان موفقیت آن بالاست، در غیر آن صورت محکوم به شکست است. من یک سوال از شما دارم و آن هم این است، اگر سرنگونی رژیم به از هم پاشیده شدن و تجزیه ایران منجر شود، شما چه خواهید کرد، آیا در کنار رژیم از یکپارچگی آن حمایت می کنید 2_منفعل خواهید شد؟3-یا برای شما سرنگونی مهمتر از یکپارچگی ایران است؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست گرامی جناب اقبالی
صرف یک ایمیل نمیتوان اینطور عجولانه قضاوت نموده و بدترین حرفها را به آنان حوله کنید. چطور ایمیل از جانب یک نفر که هویتش معلوم نیست رفرنس ما در مورد یک گروه سیاسی میشود؟ بنده با حزب پان ایرانیست بسیار مشکل دارم و اتفاقا به همراه پیمان ع. بارها با میلاد دهقان و دیگر اعضای پان ایرانیست گفتگوهای چالشی و سختی داشتیم (یکی از موضوعات مسئله نژادپرستی گروه و مسئله دوم مربوط به مرحوم دکتر مصدق بود) که باعث رنجش اعضای این گروه از ما گردید اما با این حال بنده این گروه را بسیار مدنی تر از گروههای فاشیست قومگرا همانند پانکرد و پانترک و پان عرب میدانم.

اطلاعیه حزب محترم را عینا از سایتش کپی نمودم: https://paniranist-party.org/pages-1441.html

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی فاشیزم کسی است بی شرمانه از سیاست فاشیستی دین چیها وپان ایرانیست های ایرانی دفاع میکند که زبان 70 در صد از ملت ممکت را قدغن کرده است. آقای اقبالی فاشیست کسی است که از آرم پان ایرانیستی که خو دشما هم در اینجا نوشته تان را مزین کرده اید , استفاده کند. این آرم یعنی برتری نژادی بر نژاد دیگر. دوستان در این آرم که یک خط دو خط موازی را قطع کرده بمعنی این است که انسانها و نژاد ها باهم برابر نیستند. حالا خواه آقای اقبالی خودش را به کوچه علی چپ بزند یا نزند.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با درودهای صمیمانه به جناب تبریزی عزیز؛
1- این بیانه توسط یکی از اعضاء رهبری این حزب به آدرس امیل من فرستاده شد. ظاهرن بیانیه مربوط به پان ایرانیست های داخل کشور است.
2- ممنون از توصییه رفیقانه شما.
3- بیانیه بعنوان نوشته ای علنی برای من فرستاده شد و احتمالن آنرا از سایت برداشتند. منبع من فرد شناخته شده و از رهبران این جریان است.
نمی خواهم نام و آدرس فرستنده را علنی کنم.
Von: ...... <.........@yahoo.com>
Gesendet: Sonntag, 31. Dezember 2017, 06:50:46 MEZ
Betreff: بیانیه راهبردی
Forwarded from : PanIran

در پایان؛
تندرستی، شادی و بهروزی تان مانا باد!
با مهر و احترام
اقبال
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست گرامی، اقبال اقبالی، در تارنمای حزب پان ایرانیست چنین بیانیه ای دیده نمی شود، شما در کدام تارنما چنین بیانیه ای را دیده اید؟ این هم نشانی تارنمای حزب پان ایرانیست است

http://paniranist.org

از سوی دیگر به کسانی که پرت و پلا می نویسند پاسخ ندهید و خود را آسوده کنید! چرا؟ چون بهترین پاسخ به این خردمندان خاموشی است!
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هنگامی خمینی عازم ایران بود، خبرنگاری پرسید:
چه احساسی دارید؟
گفت: هیچی

اکنون که ایران و جامعه ایرانی در تب برون رفت از منجلاب استبداد، تبعیض و بیداد میسوزد و فرزندان قهرمان ما سینه برابر گلوله ها فاشیست های اسلامی سپر کرده اند و در سراسر کشور جنگ برای براندازی حکومت اسلامی آغاز شده است؛
بی جا نیست پرسشی را در برابر فاشیست های قومپرست پان ترک قرار دهم تا روشن شود که ایا تفاوتی میان فاشیسم دینی و قومی وجود دارد؟
پرسش این است که:
شما چه احساس و پیوندی با مبارزات این ملت دارید؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقبال عزیز، پانیرانیسم برای حفظ مرزهای پر گهر و نابودی ترک آزری نامیده شده و عرب مستعرب نامیده شده همانند شما نهایت تلاش خود را کرده، ولی محال است که موجودیت ملتی را از هویت ذاتی خود تهی سازید، ما از ترس شما جرئت نمی کنیم حتی از زبان مادری خود دفاع کنیم، چون بلافاصله اعاده حیثیت ملی ما را به توطعه اردوغان و علیوف نسبت می دهید، نفرت شاهنامه ائی شما و پانیرانیست ها پایان ناپذیر است، و حتی برای بریدن صدای ما، اکیانوش را هم زیر فشار کذاشته و تهدید به ترک این سایت می کنید، آیا شما و آقای ناصر کرمی و آقای محسن کردی و تبریزی ستاره نشان و موحدی مجاهد کمونیست نما، قادر هستید به ملتهای ترک و عرب همانند ملت فارس احترام قائل باشید؟ من که چشمم آب نمی خورد، چون بقول آن سیاه پوست، که گفت: تو باید یک سیاهپوست باشی تا بفهمی تبعیض یعنی چه؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سر من توی برف نیست شما سرتان را از آتش خشم و غضب بیرون آورید. شما از تمام بیانیه حزب که به روشنی سقوط رژیم را در خواست کرده و دنبال برقراری دولت اتی می گردد، فقط این بخش انرا گرفت ه اید. از اول یکبار همه متن را بخوانید . مشکل دید که ندارید؟پس بیانیه را اینجا از نو بخوانید.حکومت‌اسلامی باید بداند که بازی‌های پیش‌پا افتاده و « بچه‌گانه » مانند به تعطیلی کشاندن کشور با دست‌آویز
« آلودگی هوا » و ایجاد ترس و هراس با « زمین‌لرزه » و ... نمی‌تواند از پاسخ دادن به خواسته‌های به حق مردم ، طفره برود ؟!
حکومت اسلامی باید بداند که « خود را به نفهمی زدن » و عدم پاسخ به خواسته‌های برحق مردم ، پی‌آمدهای بسیار سنگینی برای کشور خواهد داشت که بیش از همه متوجه نظام و کارگزاران نظام خواهد بود !
برای برون رفت از بحران مزمن حکومتی در کشور ، می‌بایست دولت برکنار گردد ، مجلس شورای اسلامی منحل گردد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چقدر بدبختیم که یک حزب کشور ما چنین اندیشه و فهمی‌ دارد، اینان سیاسیون ما هستند، اندیشه و افکار اینها چقدر با نام حزب تناقض داره.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چناب ناشناس چرا پرت و پلا می نویسید؟ اگر ذره ای شرف دارید؛ این اراجیف (ترک به ترکستان -عرب به حجاز . ایران فقط مال نژاد پاک آریایی) را مستند کن!
بگو کجا من گفته ویا نوشته ام؟
در صورتی بخواهید خودت را پشت نام مستعار مخفی کنی و بجای سند نشان دادن، با نام دیگر توهین کنید و از کمنتاری که خود نوشتی حمایت کنی، شرف شما مورد تردید قرار می گیرد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به اعتقاد بنده حزب پان ایرانیست یک حزب فاشیستی است اما در مقایسه با پان ترکها و پان کردها بسیار بسیار مدنی تر و انسانی تر است. بنده برای جویای شدن از کم و کیف مطلب به سایت پان ایرانیست مراجعه کردم اما هرگز اعلامیه ای با این مضمون پیدا نکردم. خیلی خوب میشد لینک اعلامیه حزب هم گذاشته میشد.

به فرض اینکه این اعلامیه منتسب به حزب نامبرده باشد باید گفت رویکرد این حزب برای کنار رفتن دولت و به تبع آن جمهوری اسلامی بنظر یک گام مثبت است گرچه واگذاری قدرت به نظامیان خیلی ساده لوحانه بوده و هیچ ضمانتی وجود ندارد آنان قدرت را به مردم واگذار کنند.

به اعتقاد بنده نباید به قضایا سیاه و سفید نگاه کنیم. اگر میخواهیم در آینده ایران بصورت مسالمت آمیز کنار هم زندگی کنیم باید تحمل و مدارای ما را افزایش دهیم و از عصبیت اینچنینی که یادآور تفکر حاکم در انقلاب 57 بود فاصله بگیریم.

سربلند باشید
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این تحریف است که "اداره‌ی کشور در یک بازه‌ی زمانی 4 تا 5 ماهه به نیروهای مسلح ( ارتش و سپاه ) با نظارت دیوان عالی کشور ( البته مستقل و بدون دخالت قوه‌ی قضاییه) واگذار گردد ."؟؟؟!!!
یا شما با فارسی و ادبیات سیاسی آشنا نیستید یا من؟
انتقال قدرت به ارگان فاشیستی سپاه پاسداران و ارتش تحت فرماندهی گماشته علی خامنه ای، اگر پیشنهاد کودتای نظامی نیست، لطفن شما این اقدام را شما نامگذاری بفرمائید. برای اینکه بفهمید آنچه من نوشته ام دور یا نزدیک به واقعیت است، باید سرتان را از برف بیرون بیاورید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی حزب پان ایرانیست همان حزبی است که شما هر روز افکار و ایدئولوژی آن را تبلیغ می کنید. ایدئولوژی این حزب چیست؟! ترک به ترکستان -عرب به حجاز . ایران فقط مال نژاد پاک آریایی. مگر شما غیر از این را می خواهید؟!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای عزیز بیانیه این حزب اصلا آن چیزی نیست که شما خواسته اید توی مخ خواننده فرو کنید. آیا همه نوشته ها و گفته هایتان تا این حد به دور از واقعیات و جعلی بر مبنای توهمات شخصی خودتان است؟ باید از هر چه اسم شما بر آنست پرهیز کرد برای مبتلا نشدن به دروغ