شکایت تاسف آور رسانه به اصطلاح بیان بر علیه دوشوکی

این هم از آزادی بیان ء بیان

متاسفانه به دلیل شکایت شبکه رسانه ای بیان، یوتیوب ویدئو بنده را که در آن بخش های از ویدئو سخنان روح الله زم و بیژن فرهودی را نشان داده و نقد کرده بودم حذف کرد و بنده را هم بلوک کرد.
در نتیجه جهت جلوگیری از مسدود شدن این ویدئو در ویمو، ناچارم همه ویدئوهای آنها را ، به دلیل شکایت کپی رایت یا حق امتیاز آنها حذف کنم.

این هم از آزادی بیان ء بیان
لینک ویدئو دوم در ویمو  : https://vimeo.com/268093910
اما آقای درانی و فرهودی و زم و اسپانسورهای آنها باید بدانند با استفاده از امکانات وسیع مالی و شکایت و تهدید نمی شود، جلوی حقیقت را گرفت، و منتقدین را "خفه" کرد.


جناب آقای روح الله زم  ادعا کرده اند که ایران با همکاری آمریکا بعد از حمله آمریکا به ایران، تمام خزانه عراق را خالی کرده و طلا و پلاتینوم و دلار و دینار و همه ذخایر ارزی عراق را به ایران فرستاده. تنها سند و مدرک این ادعا یک عکس فتوشاپی متناقض و متضاد است. من با سند و مدرک محکمه پسند ثابت کرده ام که عکس به اصطلاح "طلای پلاتینوم" که برای آقای زم فرستاده اند کاملا جعلی و فتوشاپ است؛ و بنا به گواهی حداقل ده شرکت معتبر ذخیره و فروش شمش فلزات گرانبها چیزی بنام شمش "طلای پلاتینوم هرگز وجود نداشته و ندارد. و چنین چیزی کاملا جعلی و فتوشاپی است. از خود دو بخش متفاوت و متضاد عکس هم کاملا مشهود است که جعلی می باشد. اکنون من ویدئو مستندات خودم را با مدارک و اسامی حداقل ده شرکت معتبر که با آنها صحبت کرده ام؛ ارائه می دهم تا هموطنان خود قضاوت کنند و ببینند که دوغ و دوشاب را نمی توان قاطی کرد و به خورد عوام الناس داد.
لینک به ویدئوی قبلی در یوتیوب که به دلیل شکایت شبکه به اصطلاح بیان حذف شد.
https://www.youtube.com/watch?v=Q9DE-cHYgBg 

 

 

"طلای پلاتینوم" (Gold Platinum) هرگز وجود نداشته و ندارد. و چنین چیزی کاملا جعلی و فتوشاپی است. از خود دو بخش متفاوت و متضاد عکس هم کاملا مشهود است که جعلی می باشد. اکنون من ویدئو مستندات خودم را با مدارک و اسامی حداقل ده شرکت معتبر که با آنها صحبت کرده ام؛ ارائه می دهم تا هموطنان خود قضاوت کنند و ببینند که دوغ و دوشاب را نمی توان قاطی کرد و به خورد عوام الناس داد.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر دكتر عبدالستار دوشوكي

عنوان مقاله: 
نقد دکتر دوشوکی در باره آمد نیوز و شبکه بیان
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بی نهایت متاسفم برای مسئولین شبکه بیان برای "خفه کردن صدای منتقد"

متاسفانه به دلیل شکایت شبکه رسانه ای بیان، یوتیوب ویدئو بنده را که در آن بخش های از ویدئو سخنان روح الله زم و بیژن فرهودی را نشان داده و نقد کرده بودم حذف کرد و بنده را هم بلوک کرد. این نشان می دهد که قدرت مالی چه کار می تواند بکند.

در ضمن بنده نیز به یوتیوب شکایت کرده ام به دو دلیل:
اول اینکه آقای فرهودی بدون اجازه من پیغام خصوصی بنده را در واتسآپ در تلویزیون نشان داده که یک کار غیر حرفه ای ، غیر اخلاقی و غیر قانونی است
دوم اینکه آقای زم به بنده اتهام دروغین زده که از جای دیگری پر شدند و از جای دیگری تغذیه شدند (می گویند هر کسی که بیماری یرقان دارد تمام دنیا را زرد می بیند).
اما از آنجایی که من مشتری "پروپاقرص" یوتیوب نیستم، تا اکنون به شکایت من توجهی نشده. که خود گویای خیلی چیزها است.

بعد از افشاگری
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
منوچهر محمدي نوشت:واقعیت بستری شدن منصور اسانلو چه می‌باشد ؟

واقعیت بستری شدن منصور اسانلو آن نیست که رسانه‌های مجازی به آن پرداختند! البته بجز یکی‌ دو رسانه که تا اندازه‌ای با احتیاط و صداقت عمل نمودند و تا حدودی هم نیز حرمت حرفه‌ای بودن و اخلاق رسانه‌ای داشتن را بجا آوردند.

از آنجا که دوست گرامی‌‌ام جناب منصور اسانلو پس از چندین روز خوشبختانه از حالت کما خارج شده و چشم باز نموده است لذا مرا بر آن داشته است که حقیقت ماجرا را به سمع دوستان برسانم؛ واقعیت آن است که جناب منصور اسانلو به هنگام طی‌ کردن راه برای مصاحبه با تلویزیون اینترنشنال بود که دچار شوک قلبی شده بود و سپس نیز در بیمارستان سر در آورده بود. از آن زمان تاکنون پلیس منطقه در پی تحقیق ژرف بر آمده است که آیا این شوک قلبی، ناشی‌ از هیجانات وارده از درون او بوده است و یا ناشی‌ از ضربات و یا آثار فیزیکی‌ وك