دیدگاهها

آنچه بیشتر در لایحه جدید به چشم می‌خورد دیدگاه غالب فقه شیعه به مفهومی به نام خشونت علیه زنان است. نظرگاهی که در آن اساسا آزادی و برابری زنان و همچنین خشونت در صورت وجود علقه زوجیت مفاهیمی بی معنی، غیر ضروری و چه بسا مضر و خطرناک به شمار می‌آیند.

اشرف دهقانی و سریال "تاریخی" صدا و سیما رژیم!

اين ویدئو بخشي از سريال جمهوري اسلامي در باره «کانون سیاسی فرهنگی خلق ترکمن» و نقش چريك هاي فدائي درسال 58 است ؛ در این "فیلم " با سوء استفاده تا از نام و آوازه اشرف سعی کردند تا وقایع تاریخی را وارونه جلوه دهند . اشرف دهقانی و محسن شانچی به پیشنهاد آیت الله طالقانی برای خاتمه جنگ و برقرار صلح به گنبد سفر کرده بودند . این فیلم بر اساس دروغ و پروپاگاندای حکومتی و بودجه سپاه پاسداران تهیه شده است.
انتشار از: 

"نقش معلمان در رشد جنبش های اجتماعی" محبوبه فرحزادی عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان

فایل صوتی جلسه پرسش و پاسخ تلگرامی این جمعه ۲۶ دی ۹۹ ( ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ )

میهمان: محبوبه فرحزادی - عضو هیئت مدیره کانون صنفی معلمان
این جلسات هر جمعه در کانال و گروههای متعدد تلگرامی برگزار می شوند. از جمله در گروه تلگرامی "به یاد رفیق رئیس دانا، برای عدالتخواهان"

در لینک : https://t.me/joinchat/VDmNcphXJ7HBeRkq
انتشار از: 
هر زمان که چشم اندازی، روزنه کوچکی در جامعه برروی جوانان گشوده می شود، قدرت و آرزوهای جوانان دست بدست هم میدهد ملیون ها جوان را به صحنه مبارزه سیاسی و اجتماعی می کشاند. دستگاه سرکوب حکومت دست به خشونت و کشتارمی زند تا چشم
آرمان فرمانفرمایی‌ی آخوندی همانا بازگرداندن ایران و جهان به “سال صفر” است، به آغاز همه آغازها: تا، از آنجا، حزب الله بتواند کار خودرا دنبال گیرد، در باوراندن و پیروز گرداندن “اسلام ناب محمدی” به همه ی جان‌ها و بر جهان .
درست است که بمب اتم سخت ویرانگر است.
درست است که انفجارهای اتمی بیشترینه ی آدمیان را خواهد کشت.
کمترینه ای ازآنان، اما، بی گمان برجا خواهند ماند.
و حزب الله را همین کمترینه بسنده خواهد بود، تا
“عالمی از نو تواند ساخت و زنو آدمی”!
عجزنامه حامی حسن روحانی، نمونه ای از سرخوردگی بادمجان دورقاب چینانی می باشد که با شرکت در سیرک انتخابات حکومتی، سند تداوم سرکوب، کشتار، غارت و جنایات حکومت اسلامی در ایران را امضاء کردند. اینها ترمزهای خیزش شهروندی، سرنگونی حکومت اسلامی و انقلاب سوم در ایران هستند.
زیراکه رفتن ترامپ، فرصت مناسبی پیش خواهد آورد و به احتمال زیاد منجر به افزایش تخلفات نظامی ایران در منطقه خاورمیانه و خلیج می شود و ریاض نیز دیگر به مانند سابق، شجاعت و قدرت کافی برای پاسخگوئی به مانورهای نظامی رژیم مذهبی ایران را نخواهد داشت...
دوران پسا 98 است و حکایت ایران پس از 98 و این کشتار و... ثبت نامشروعیت نظام فقاهتی که محصول انتخابات بوده شکل دیگری را حادث نموده است.