دیدگاهها

پس آیا رواست، که هویت و فرهنگ عظیم ملت کُرد را تنها به نوعی از لباس کُردی تقلیل دهیم؟!
روشنفکری که که با قلمش دروغ پراکند، از رسانه های جمعی برای فریب افکار عمومی و رواج جعلیات بهره گیرد، در بی اخلاقی دست کمی از حکام بیدادگر ندارد.
روشنفکران و به اصطلاح آزادی خواهان تهران و دیگر شهر ها با سکوت که گاهی نشانه رضایت داشت از کنار این همه جنایات و کشتار گذشته و مهر سکوت بر لب زدند، غافل از اینکه استبداد و ارتجاع در حال زورآزمایی در آذربایجان بود و می خواست در مرحله نخست پایگاه و خواستگاه آزادی خواهان در در آنجا در هم کوبد...
"چند روزی است شیرازم سرزمین حافظ وسعدی.دیر گاهی است که هر دو درخوابند بی خبر ازحکومت خرقه پوشانی که درمیخانه ها بسته ودر تزویر ریا گشوده اند .خرقه هائی آلوده فساد، گندیدگی، جهل وجنایت .خرقه هائی که مستوجب آتشند!و آتش بر خرمن هستی یک ملت زده اند.
آنچه بیشتر در لایحه جدید به چشم می‌خورد دیدگاه غالب فقه شیعه به مفهومی به نام خشونت علیه زنان است. نظرگاهی که در آن اساسا آزادی و برابری زنان و همچنین خشونت در صورت وجود علقه زوجیت مفاهیمی بی معنی، غیر ضروری و چه بسا مضر و خطرناک به شمار می‌آیند.

اشرف دهقانی و سریال "تاریخی" صدا و سیما رژیم!

اين ویدئو بخشي از سريال جمهوري اسلامي در باره «کانون سیاسی فرهنگی خلق ترکمن» و نقش چريك هاي فدائي درسال 58 است ؛ در این "فیلم " با سوء استفاده تا از نام و آوازه اشرف سعی کردند تا وقایع تاریخی را وارونه جلوه دهند . اشرف دهقانی و محسن شانچی به پیشنهاد آیت الله طالقانی برای خاتمه جنگ و برقرار صلح به گنبد سفر کرده بودند . این فیلم بر اساس دروغ و پروپاگاندای حکومتی و بودجه سپاه پاسداران تهیه شده است.
انتشار از: 

"نقش معلمان در رشد جنبش های اجتماعی" محبوبه فرحزادی عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان

فایل صوتی جلسه پرسش و پاسخ تلگرامی این جمعه ۲۶ دی ۹۹ ( ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ )

میهمان: محبوبه فرحزادی - عضو هیئت مدیره کانون صنفی معلمان
این جلسات هر جمعه در کانال و گروههای متعدد تلگرامی برگزار می شوند. از جمله در گروه تلگرامی "به یاد رفیق رئیس دانا، برای عدالتخواهان"

در لینک : https://t.me/joinchat/VDmNcphXJ7HBeRkq
انتشار از: 
هر زمان که چشم اندازی، روزنه کوچکی در جامعه برروی جوانان گشوده می شود، قدرت و آرزوهای جوانان دست بدست هم میدهد ملیون ها جوان را به صحنه مبارزه سیاسی و اجتماعی می کشاند. دستگاه سرکوب حکومت دست به خشونت و کشتارمی زند تا چشم
آرمان فرمانفرمایی‌ی آخوندی همانا بازگرداندن ایران و جهان به “سال صفر” است، به آغاز همه آغازها: تا، از آنجا، حزب الله بتواند کار خودرا دنبال گیرد، در باوراندن و پیروز گرداندن “اسلام ناب محمدی” به همه ی جان‌ها و بر جهان .
درست است که بمب اتم سخت ویرانگر است.
درست است که انفجارهای اتمی بیشترینه ی آدمیان را خواهد کشت.
کمترینه ای ازآنان، اما، بی گمان برجا خواهند ماند.
و حزب الله را همین کمترینه بسنده خواهد بود، تا
“عالمی از نو تواند ساخت و زنو آدمی”!