● میز احزاب

جوانان محلات تبریز
جوانان شهرهای اردبیل، ارومیه، بناب، آذرشهر، سراب، میانه، مرند، ملکان، جلفا، خوی، سلماس، ماکو، میاندوآب، چهاربرج، لیلان، مراغه و عجب شیر نیز ساعت ۱۸ پنجشنبه نیز اعلام فراخوان کرده‌اند.
۲۵نوامبر روز جهانی منع خشونت علیه زنان فرا رسیده، روزی که مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ۱۷ اکتبر ۱۹۹۹ به دلیل قتل فجیع  خواهران «میرابل»، از مخالفان سرسخت  دیکتاتوری «تروخیو»، این روز را روز جهانی منع خشونت علیه زنان نامید. از آن زمان تا کنون تلاش های گسترده ای برای منع خشونت علیه زنان در سراسر جهان بوقوع پیوسته اما هنوز آمارها، نشان دهنده افزایش خشونت در ابعاد وسیع علیه زنان است و به آمار قتل های زنان ناشی از خشونت روز به روز افزوده می شو
فرزانه عظیمی، آذر نفیسی، نازنین افشین جم، نازنین بنیادی، مهرانگیز کار، نازنین انصاری، منصور فرهنگ، حسین علوی، محمود تجلی مهر، عطا هودشتیان، مهران براتی، رضا مریدی، محمد فارسی، شهریار آهی، اصغر جیلو، مهرداد حریری، منوچهر مقصود نیا،  زرین محی الدین، ارسلان کهنمویی، سیمین صبری، اردشیر زارع زاده، آسیه امینی، سام کرمانیان، کاسپین ماکان، احمد باطبی، مریم نمازی، ضیا صدرالاشرافی، ماشاالله سلیمی، ونوس ترابی، جلال ایجادی، فرخ زندی، افشین افشین جم، گیسو نیا، بیژن کیا، منوچهره گنجی، خاطره آذرفر، جلال ایجادی
جوانان محلات تهران
اینک بیش از هر زمان دیگری نیاز به حضور جوانان شجاع و مردم شریف تهران برای تقویت همبستگی ملی احساس می.شود. تهران قلب تپنده انقلاب است، بیایید از فرصت بازی‌های جام جهانی استفاده کنیم.
#ملا_پوشان فوتبال هر نتیجه ای گرفتند آن شب در خیابان باشیم و بمانیم
بر مردم آزاده و انقلابی میهن درود می‌فرستیم و یاد جوانان، نوجوانان، کودکان؛ یاد زنان و مردانی را بزرگ می‌داریم که به سخن شاعر بزرگ آزادی و عدالت اجتماعی، فرخی یزدی «در محیط‌ طوفان‌زا»، در نبرد ماهرانهٔ خدایگان آزادی با ناخدایان استبداد دینی ولایی گوهر یگانهٔ هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند و می‌گذارند و در راه آزادی و کسب اقتدار مردم بزرگ و سرفراز ایران از جان خود گذشتند و می‌گذرند.
«شنبه‌های گفتگو و تبادل‌نظر» جلسه این هفته با حضور آقای رضا علیجانی و رفیق گودرز اقتداری
جوانان محلات تبریز
تاکید می شود مفاد اطلاعیه شماره ۱۵ شامل روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان نیز می‌گردد خصوصا تعطیلی کلاسهای دبیرستانها و دانشگاه ها و مغازه ها به عنوان اعتصاب سراسری.
به محورهای حضور خیابانی سواره و پیاده، بزرگراه‌های آذربایجان، آزادی، پاسداران و رجایی و هفت تیر اضافه می گردد.
از جوانان دلیر ساکن محلات مجاور این بزرگراه‌ها می‌خواهیم در هر محل ممکن نسبت به بستن عرض بزرگراه با هر نوع مانع در دسترس اقدام کنند تا سرکوبگران زمین‌گیر گردند.
جوانان محلات تبریز
بعد از شروع محله محور ما از ظهر محورهای ذیل را برای حضور عمومی اعلام می‌کنیم.
مسیر اول از میدان دانشسرا تا میدان شهدا و از آنجا طول خیابان جمهوری تا خیابان قدس
مسیر دوم از میدان شهدا تا میدان ساعت و از میدان ساعت تا خیابان پاستور
مسیر سوم از چهار راه آبرسان تا میدان ساعت
مسیر چهارم از باغ گلستان تا میدان ساعت
جوانان محلات تبریز
کلی چت روم و گپ روم در تلگرام و اسپیس در توییتر به نام جوانان محلات تبریز تشکیل گردیده است.
با وجود نیت خیرخواهانه اکثریت بنیان گذاران آنها متاسفانه به شدت آلوده به عوامل نفوذی و سایبری های رژیم هستند.
رژیم سه هدف از این فضا ها دارد:
1-    شناسایی افراد فعال و با قابلیت
2-    دادن آدرس های غلط و ایجاد فضای یاس و نامیدی با زدن حرفهای دو پهلو و ایجاد تردید و یا تفرقه اندازی در صفوف مبارزین
3-    اتلاف وقت مبارزین و تخلیه انرژی آنها در فضای مجازی و بحث‌های بی‌انتها.
جوانان محلات تبریز
۲۴ ام آبان سالروز کشتار جوانان ما در سال ۹۸ هست و این بار راه بازگشتی نیست و هر چقدر طول بکشد ما هستیم تا فتح تهران و آزادی تمام شهر های ایران از پا نخواهیم نشست.
از سه شنبه ۲۴ آبان ما به خیابان می آییم.
ما جوانان تبریز و آذربایجان در همراهی و هماهنگی با جوانان محلات زنجان، اصفهان، مشهد، اهواز، گرگان و بابل از سه شنبه ۲۴ آبان اعلام فراخوان عمومی می کنیم.
انتظار داریم کارگران، کارمندان و معلمان و بازنشستگان هم برای پایان دادن به این همه ظلم و فساد و تبعیض و گرانی و تورم به ما بپیوند.
این حکومت است که با قصور در انجام تکالیف خود و نادیده گرفتن حقوق قانونی شهروندان، زمینهٔ سوء‌استفادهٔ دیگر کشورها را سبب شده است، می‌کوشد تا طمع‌ورزی دشمنان و مخالفان کشور را به اعتراضات مردم نسبت دهد.
جمهوری اسلامی برای حفظ حيات ننگين خود حاضر است به هر جنايتی دست بزند. اکنون با راه اندازی دادگاه هائی مشابه دادگاه های دهه ۶۰، می خواهد با اعدام ها و محکوميت ها، عجز و ناتوانی خود را در مقابل جنبش بپوشاند و در بين معترضين و خانواده آن ها رعب ايجاد کند.

جوانان محلات تهران
امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۱ به یادمان کشته شدگان مردم این منطقه اسطوره‌ای ایران، در کنار مردم سایر مناطق کشور با حضور پرشمار خود در خیابان‌ها، همبستگی و عزم جدی خود برای برانداختن رژیمی که در ۴۳ سال گذشته دست آوردی جز فقر و فلاکت و تبعیض برای سرزمین ما نداشته است، بار دیگر به نمایش خواهیم گذاشت. ما امروز هر کجای ایران که باشیم به یاد جانباختگان بلوچ این خیزش انقلابی، با مشت های گره کرده به خیابان‌ها می آئیم و شعار مرگ بر دیکتاتور و سرنگونی جمهوری اسلامی را فریاد خواهیم زد.
جوانان محلات تبریز
ما جوانان محلات تبریز ، فرزندان بابک و ستارخان، به یاد و احترام یادگاران به خون غلتیده رستم دستان، در همراهی با جوانان تمام ایران زمین، ۱۸ آبان ماه ، اعلام فراخوان ویژه میکنیم.
وعده ما در طول روز تمام دبیرستان ها ، دانشگاه ها و بازار های تبریز و خیابانهای اطراف آنهاست و با تاریکی هوا کماکان محله محور به اعتراض و خیزش خود ادامه خواهیم داد.
این اعتراضات با حضور گسترده‌تر دختران و پسران جوان، و مردان و زنان ایران با شعار بسیار مترقی " زن - زندگی– آزادی" در کف خیابان‌ها در میان آماج گلوله‌ و آتش هنوز ادامه داشته
جوانان محلات تبریز
روز ۱۷ آبان را روز خاصی می‌دانیم روز تولد دلاور مرد ورزش ایران، علی اقای کریمی،
ما از تمام جوانان و دختران و پسران ایران دعوت می کنیم به احترام ایشان و قدردانی از جرات و شهامتشان در سراسر کشور یک جشن تولد شایسته برگزار کنیم و در میان این همه غم و اندوه و مصیبت که کشور را فراگرفته است این بار خیابانها را به احترام تولد علی اقا کریمی به تصرف در بیاوریم.
باید بپذیریم مخالفان رژیم سفاک اسلامی، دارای تفکرات و عقاید متنوعی هستند. باید این تکثر را قبول کنیم و بر سر نام ایران و آزاد کردنش از چنگال مستبدان دینی با هم توافق کنیم.
اتحاد تنها چاره کار است، هدف همه ما یکی است: آزادی و عدالت! پس در دام نفرت پراکنی‌ها و دشمن‌سازی‌های دیکتاتور نیفتیم و همراهِ هم و متحد در این مبارزه سخت قدم برداریم.
رفیق رضا در جریان ضربات گستردهٔ جمهوری اسلامی به سازمان ما در سال ۱۳۶۵، وادار به ترک میهن و مهاجرت اجباری شد و در نهایت در نروژ اقامت گزید. در نروژ نیز رضا به فعالیت خود در سازمان ادامه داد. او که مدتی هم مسئول تشکیلات کشوری سازمان در نروژ بود، در کنگره های سازمان نیز شرکت کرد.
جوانان محلات تبریز
ما جوانان محلات تبریز در استمرار قیام آزادیخواهانه زن، زندگی، آزادی و با تاکید بر فراخوان هر روزه تاکید می کنیم که ۱۲ آبان را در بزرگداشت جاوید نامان حدیث نجفی و جواد حیدری از ابتدا تا انتهای خیابان جمهوری و از میدان شهدا تا انتهای خیابان ارتش تجمع ویژه خواهیم داشت، اما با تاریکی هوا تمام محلات شهر آوردگاه ماست و دمار از روزگار مزدوران مستبد درخواهیم آورد.

ما از مردم مبارز، همه‌ی فعالان جنبش انقلابی ایران می‌خواهیم«زندانی سیاسی آزاد باید گردد» را در تظاهرات‌ها، در محلات و در خیابان‌های شهرها، در محیط کار، در دانشگاه‌ها و بر پشت بام‌ها پر طنین‌تر و عزم خود را برای گشودن درهای زندان‌ها آشکارتر کنند
جوانان محلات تهران
حمله به دانشجویان و پزشکان قهرمان نشان داد سکوت در برابر وحوش سرکوبگر جایز نیست
در کنار هم و برای ایران جواب تهدید های توخالی را در خیابان خواهیم داد
سه شنبه و چهارشنبه ۱۰ و ۱۱ آبان
جوانان محلات تبریز
همچنان که در فراخوان‌های قبلی هم اعلام شد ما هر روز در آماده باشیم تا در هر فرصت مناسب بانگ اعتراض خود را برآوریم.
اما روز ۱۲ آبان از ساعت ۱۶ از چهارراه شهناز تا میدان شهدا و از میدان شهدا تا میدان ساعت تجمع خواهیم کرد.
ویژگی دیگر جنبش زن، زندگی، آزادی، خودراهبری و نوعی هماهنگی شبکه‌ای در مضمون حرکت و جلب نحله‌های مختلف سیاسی به همگرایی و دوری جستن از اختلاف است. اختلاف های عقیدتی تا کنون باعث نشده که هیچ‌یک از سازمان‌های سیاسی شناخته شده در برخورد با این جنبش در مقام رد یکدیگر و یا تاکید بر اختلاف‌ها اقدام کنند.
ما همچون گذشته به اعتراضات مداوم و محله محور خود در تمام محلات تهران و ایران ادامه می دهیم و برای حمایت از پزشکان و کادر فهرمان درمان و دانشجویان شجاع در سرتاسر ایران، از مردم عزیز تهران دعوت می کنیم که ظهر روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۰ و ۱۱ آبان در خیابان جمهوری حدفاصل میدان بهارستان تا میدان جمهوری حضور پیدا کنید و در غروب همین روزها در محلات خود به تظاهرات ادامه دهند. در صورت حضور سنگین سرکوبگران در محل های یاد شده، تمام خیابان های مرکزی شهر می تواند محل مناسبی برای آغاز تجمعات اعتراضی ما باشد
جوانان محلات تبریز
ضمن تاکید بر فراخوان هر روزه جوانان محلات تبریز، فردا ۷ آبان ماه، بطور ویژه در حمایت از دانشجویان دلاور و محکومیت این برخوردهای غیر قابل قبول، از ساعت ۱۱ صبح هر جا که بتوانیم خصوصا در محلات اطراف دانشگاه‌های سراسری و آزاد و دبیرستانهای تبریز تجمع خواهیم کرد.
سرکوب را متوقف کنید!
دستگیرشدگان اخیر و همهٔ زندانیان سیاسی را آزاد کنید!
مجازات اعدام را برچینید!
حکم ضد حقوق بشری و خودساختهٔ «محاربه» را لغو کنید!
حزب چپ ایران(فدائیان خلق) حمله‌ی تروریستی در شاه‌چراغ شیراز را محکوم می‌کند. چنین حملات جنایت‌کارانه‌ای را از جانب هر کسی که رخ داده‌باشد، به ضرر جنبش آزادیخواهانه‌ی «زن، زندگی و آزادی» می‌داند و نسبت به وصل کردن این اقدام به اعتراضات و اعتصابات حق‌طلبانه‌ی مردم توسط رژیم و تشدید سرکوب مردم، هشدار می‌دهد. چنین اقدامی نه قتل و کشتار کودکان در مدارس و شلیک به معترضان در خیابان را توجیه می‌کند و نه قادر است مسیر حرکت انقلابی مردم را تغییر داده، مبارزه برای رهائی از سلطه‌ی سیاه جمهوری اسلامی را متوق
ما این اقدام تروریستی را به شدت محکوم و با بازماندگان قربانیان این فاجعه اظهار هم‌دردی می‌کنیم! بدیهی است که ما حکومت جمهوری اسلامی را مسئول اعمال هر گونه خشونت علیه مردم میهنمان می‌شناسیم.
حزب چپ ایران (فدائیان خلق) اعتقاد عمیق دارد، که هم‌وطنان در خارج از کشور نه تنها صدای جنبش مردم هستند، بلکه این صدا را با طنینی بیشتر به گوش جهانیان می‌رسانند. امروز و پس از گذشت نزدیک به شش هفته و در چهلمین روز قتل مهسا امینی، «زن، زندگی، آزادی» به جنبشی فراگیر و انقلابی برای پایان دادن به عمر جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده‌است و می‌رود تا در کنار اعتصابات در حال گسترش، مردم ایران را به زندگی همراه با نشاط و آینده‌ی بدون حکومت اجبار و سرکوب نزدیک کند.

حزب چپ ايران (فدائيان خلق) از فراخوان  برای برگزاری چهلمين روز جان باختن مهسا امنينی پشتيبانی می‌کند و از گروه های مختلف اجتماعی دعوت می‌کند که با شرکت در اعتراضات، نشان دهند که سرکوب و کشتار قادر نيست جنبش انقلابی را پايان بخشد. جنبش انقلابی مردم هم چنان پيش می رورد تا بساط حکومت ويرانگر را برچيند
جوانان محلات تبریز
در روزهای فراخوان داده نشده این ابتکارات فردی و خلاقیت‌های برآمده از جمع‌های دوستانه هستند که شعله انقلاب را زنده نگه خواهد داشت و هر حرکتی که به رژیم یاداوری کند پایان نزدیک است مهم هست مانند شعار نویسی، پخش تراکت، فرستادن شعار با بادکنک‌ به آسمان شهر، و سرود خوانی و شعار در مدارس و شعارهای شبانه در محلات ، بوق زدن در ترافیکهای خیابانی، قدم زدنهای بدون حجاب و زیر بار تفکیک جنسی در سلفها نرفتن و از همه قشنگتر اعتراضات خودجوش و ناگهانی هر کجا و هر زمان که فرصت دست داد، و، و، و.........
جوانان محلات تهران
از همگان جهت برپایی تظاهرات در محلات اطراف دانشگاه ها و بازار در روز چهارشنبه 4 آبانماه و روزهای بعد از آن، از ساعت ۱۱ صبح دعوت می‌کنیم، همچنین ساعت ۱۵ هر روز در محلات مختلف تهران و سراسر ایران به تظاهرات خود علیه رژیم خونریز جمهوری اسلامی ادامه می‌دهیم.
دانمارک و کشور های غربی برای حمایت از مردم معترض، حکومتگران را در ایران تحریم کنند، مانع ورود خانواده های آنها به غرب شوند و پولهای دزدیده شده توسط مسئولان و مقامات کشوری ایران را به نفع مردم منجمد کنند. لانه های جاسوسی و تروریستی جمهوری اسلامی و مراکز مذهبی  در غرب  را تا به قدرت رسیدن نظامی جدید، تعطیل شوند
ما با باور به توان زنان، جوانان، فرهنگیان، کارگران، بازنشستگان، دانشجویان، دانشگاهیان، کنش‌گران مناطق ملی - قومی و همهٔ دیگر مردمان آزادهٔ میهن، تعیین سمت و سوی تحول و فراز و نشیب آن را حق مسلم آنان می‌دانیم و ایرانیان برون‌مرز را وام‌دار آن پیکار سترگ!
جوانان محلات تبریز
مردم شریف تبریز صدای ما به گوش جهانیان رسیده است و حکومت فاسد جمهوری اسلامی در حال سرنگونی است ، حکومت فاسد جنایت های بزرگی مرتکب شده که سکوت ما ، ما را در این جنایت ها شریک میکند
از تمامی جوانان و مردم محلات تبریز و سراسر کشور میخواهیم در زاد روز «ستار خان»، روز پنجشنبه ۲۸ مهر ماه از ساعت ۱۲ تا سپیده دم در تمامی خیابان ها جمع شوند و شعار مرگ بر دیکتاتور سر دهند
حضور ما محله محور خواهد بود