دستگیری ۱۵۰ دختر و پسر در جشن شبانه؛ جوانان و سرپیچی از صیغه (تن فروشی) اسلامی!

رسانه های جمهوری اسلامی از دستگيري بیش از 150 دختر و پسر در یک جشن خبر داده اند. 33 سال است که رژیم اسلامی تلاش می کند تا دختران و زنان ایرانی را به تن اجاره دهی "ارشاد" کند و آنگونه با جشن های جوان ("پارتی شبانه") برخورد می کند که گوئی مرتکب خلاف شده اند؟!!! سیاست اسلامگرایان در رابطه با دامن زدن به سکس اجاره ای (صیغه اسلامی) با شکست مواجه گشته، و جامعه ایران نشان داده است که نگرش ابزاری و زن ستیزانه را نمی پذیرد و این فرهنگ و منش در محدوده حل شدگان در "اسلام ناب محمدی" می تواند مطرح باشد.

هر جشنی از دختران و پسران و هر شکل از نفی حجاب اسلامی، تجلی مقاومت و سرپیچی مردمی ست که حاضر نیستند از ارزش های خود چشم پوشی کرده به سلطه دین، فرهنگ و سنت های عصر شترچرانان تن دهند.

*****

دستگیری ۱۵۰ دختر و پسر در پارتی شبانه
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ 
فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگيري بیش از 150 دختر و پسر در یک پارتی شبانه در صومعه‌سرا خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ فریدون آقایی دراين‌باره گفت: به دنبال دعوت اینترنتی از دختران و پسران برای شرکت در یک پارتی شبانه در تالار عروسی پامچال صومعه‌سرا ماموران انتظامی این شهرستان در ساعت 23، 12 مهرماه با حضور در این تالار، بیش از 150 تن از دختران و پسران که بدون رعایت شئونات اسلامی در حال رقص و پایکوبی بودند را دستگیر و به مقر انتظامی صومعه‌سرا منتقل كردند.

آقایی افزود: تعداد زیادی از این افراد با حکم‌قضایی و تعهدکتبی تحویل خانواده‌هایشان شدند، اما شش تن به همراه مدیرتالار بازداشت و زندانی شدند و تالار عروسی پامچال نیز پلمب شد.

وی افزود: دختران و پسران شرکت‌کننده در این پارتی از سراسر گیلان و برخی نیز از استان‌های دیگر بودند که بدون اطلاع خانواده‌ها در این پارتی شرکت کرده بودند.

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با بيان ابنكه خانواده‌ها باید مراقب فرزندان خود باشند تا در دام گروه‌های فساد اجتماعی قرار نگیرند، اظهاركرد: در این پارتی شبانه مقادیری مشروبات الکلی و قرص‌های روانگردان کشف و ضبط شد.

بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.