مرزهای آذربایجان جنوبی کجاست ؟

گفتاری در خصوص حقوق اقلیتها در دولت آینده ازربایجان جنوبی؛: ما برای این اقلیتها نیز حق رفراندوم قائل خواهیم بود..

توضیح ایرانگلوبال:

از آنجایی که این توهم پیش آمده است که ایرانگلوبال  با محتوای این ویدئو موافق است، لازم به توضیح می بینیم که انتشار مطالب در ایرانگلوبال به هیچوجه به معنای توافق ما با محتوای آن نیست. در این مورد نیز منتشر کننده ویدئو، آقای امیرحسین موحدی پاسخگو هستند.

 

انتشار از: امیرحسین موحدی

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
ویدیو را دیدم و فقط خندیدم. واسه خودش برده و دوخته! جالبه واسه تهران هم نقشه کشیده! این آقای سخنگو نیاز به روانکاوی داره! این احزاب و سخنگوها واقعا مال آذربایجان هستند؟ بیچاره تجزیه طلبها که اینها نخبگان سیاسی و سخنگویشان هستند!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
صالح عزیز سپاس از لطفتان من به عنوان یک فعال سیاسی آذربایجانی فقط وظیفه وجدانی خود را انجام میدهم در هر صورت ضمن تشکر مجدد امیدواریم در اتحاد همه طیف‌ها و شخصیت‌های سیاسی آذربایجان گام‌های بلندی برداریم.به زودی اخبار مسرت بخشی در اینباره خواهیم داشت

یاشاسین آذربایجان و آذربایجان خالقی
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کسی نیست نقشه ایران را جلو این حضرت آقا بگذارد تا فاصله همدان و کرمان را بداند و اینطور بی اساس صحبت نکند؟ آقای موحدی نکنه شما هم فاصله این دو شهر را نمی دانید چقدر است؟ تانکهای شما تا از کرمان به همدان برسد فارسها تا باکو پیش رفته اند. شاید این هم جوک تازه است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با سلام خدمت امین موحدی گرامی
برگشت شما به آغوش وطن عزیز و مظلوممان آذربایجان را به فال نیک می گیرم و جسارت شما را در تجدید نظر در افکار فدرال طلبانه قبلی تان را می ستایم.
یاشاسین آذربایجان
یاشاسین امین بی موحدی
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
مدیریت محترم ایرانگلوبال. توضیح شما کافی نیست و برخلاف اصول اعبام شده از طرف خود شماست. این ویدئو ایجاد دشمنی درایران می کند. بین مردم ایران جدایی می اندازد و آنها را به جنگ دعوت میکند. آنها در این ویدئو از آوردن تانک صحبت میکنند. این هم تبلیغ آشکار جنگ است که نه فقط با اصول اعلام شده از طرف شما مغایرت دارد بلکه با اصول انسانیت هم ضدیت دارد. این فاشیزم است. متاسفم که این ویدئو را پخش کرده اید. جلو اینکارها را بگیرید. حتما اطلاع دارید که تبلیغ جنگ در اروپا هم جرم است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای موحدی یعنی شما نمیدانستید که نهاد مردمی وابسته به سلطنت طلبها هستند؟ جواب شما جواب نیست توجیح است. شما حتی عضو دفتر سیاسی آنها بودید. چطور بدون اطلاع رفتید عضو علیمقام یک نهد شدید درصورتیکه نمیدانستید آنها چه میگویند؟ عجب سیاستمدار باهوش و کاردان و لایق و با استعدادی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای مصطفا من جواب شما را نوشتم متأسفم باز نکردند با سپاس از سوال شما تکرار می‌کنم از نهاد مردمی خارج شدم به همان دلیلی‌ که شما گفتید آنها به شیخ و شاه تمایل دارند من هر که هستم وصله تن ملت بزرگ ترک هستم و فخر می‌کنم
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من هر که باشم و هرچه باشم وصله تن‌ ملت آذربایجان هستم و بدان فخر می‌کنم؛من عضو دفتر سیاسی نهاد مردمی بودم و درست به همان دلیل که گفتید یعنی وابستگی‌ آنها به سلطنت طلب‌ها استعفا دادم مادر من ؛پدر من ترک هستند و خودم نیز ترکم هیچگاه طرفدار پادشاهی نبودم و نخواهم بود دشمن شاه و شیخ هستم و به آذربایجانی بودن خود بی‌ نهایت افتخار می‌کنم
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این یعنی چی؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اقای موحدی عزیز شما بعنوان یک چهره مطبوعاتی که در همه سایت های حضور دارید ملزم به پاسخگویی هستید که چطور شد که تا دیروز مرکز گرا و طرفدار تمامیت ارضی ایران بودید و در نهاد مردمی که هوادار مشروطه پادشاهی بود ، فعالیت می کردید وتا بیش از این طزفداران فدارلیسم در ایران را تجزیه طلب می نامیدید ...واقعا علاقمندم که بدانم چه شد در عرض سه ماه نظرات شما 180 در چه برگشت و اکنون همدان و قم را جز اراضی جمهوری آذربایجان می دانید ...؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
in dostan lotf konand begand marzhaye kordestan ba turkha dar turkiye koja ast ? ya khahed bod. merci
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
چون آذربادگان آینده و بادکوبه شامل تمام ایران میشود ، پیشنهاد میشود که فقط اسم ایران را به آذربادگان تبدیل کنید و زبان آذری زبان اول و زبان پارسی زبان دوم بشود تا جنگ و خونریزی و تجزیه پیش نیاید .وظیف دوم اینکه به کردها کمک شود تا عراق و سوریه را کردستان بنامند . ارمنستان باید قره باغ را رها کند و گرجستان را پاداش دریافت کند .چرچین ها هم میتوانند تمام قفقاز را داشته باشند و افغانستان را بخشی از خود بحساب آورند . سرود ملی ما / کی بود کی بود - من نبودم ./ بجای شیر میتوان از گرگ یا شغال روی پرچم 6 رنگ استفاده کرد .دین مردم را هم اهورایی اعلان میشود .ررررر... از خواب بیدار شدم..
عدم انتشار شده: 
false