هفته دوم مناظزه آقای اسماعیل نوری علا و احمد اوبالی - 2

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
اقاي نوري علا سلام و عليكم نميدونم اين مطلب به دستت ميرسه يا نه ؟شما و همفكران شما كه مدتها برعليه آذربايجان و آذربايجاني قلم زده و توليد فكر نموده و بر ميخ ايران واحد و نظريه كذايي اريايي كوبيده ايد ،مثل اينكه از خودتون و عزيزانتون غافل شده ايد؟شماكه تا اونجا پيش رفته ايد كه حتي مرغ و خروس را هم فارس ميدونيد و حتي اگر زورتون ميرسيد زبان حيوانات روهم عوض ميكردين! از اطرافتون خيلي غافليد.واقعا چشمتون بسته است هزاران كيلومتر اونطرفتر تو ايران فارسهارو ميتونيد بعنوان ساكنان ايران ببينيد ولي توي خانواده تون رو چشمهاي نازتون نميبينه؟نميبينيد كه فرزنداتونو عزيز أتون زبان مقدس فارسي يادشون رفته؟اميرجونتون به شما دادي ميگه!علي جونت ديگه مستهل شده و خودشو آمريكايي ميدونه!كورش جونت ديگه فارسي يادش رفته !در يك جمله شما داري تاوان نژادپرستي تونرو ميدين،اين انتقام الهي يه شمام اگه چشماتو
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
پیشنهاد می کنم ـ در همه برنامه های زنده تلویزونی ـ از تلفن کنندگان ـ با تأکید ـ بخواهید که سلام و علیک و احوالپرسی را بکلی حذف کنند و صحبتشان را مستیقیما با چنین عبارتی آغاز کنند: "پرسش من این است که..." یا "نظر من این است که...". به بینندگان اطمینان بدهید که مجریان و میهمانان برنامه، نیز دیگر بینندگان، از بابت حذف سلام و احوالپرسی و سپاسگزاری آزرده خاطر نخواهند شد که هیچ، بسیار خوشحال هم خواهند شد. این احوالپرسی نفر به نفر هم وقت برنامه را می گیرد، هم حال همگان را!
شاد باشید و سرفراز
نسرین
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ترکها هم با همین استدلال شما میتونن ازتون بخوان که برین افقانستان!!! ولی بنظر من بهتره ما و شما سه طلاقه از هم جدا شیم و ایران مشاع رو تقسیمش کنیم تا هر کسی کشور خودش رو داشته باشه. در غیر اینصورت اگر تهدیدتون رو عملی کنین چون خلاف قوانین بین المللی هستش پای ناتو رو برای کم کردن روی شماها به ایران باز خواهد کرد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
درود بر نوری علا که نشان داد تجزیه طلبان ترک ........... هایی هستند که اساس منطق شان روی دروغ و جعل و تحریف و تهمت و خیالپردازی و کینه دوزی و رضد ایرانی است وضد فارس است و زبان فارسی را بهانه کرده اند. مردم ایران جواب این چند نفر را در موقع مناسب خواهند داد .آذربایجانی ها ایرانی هتند و برادر فارسها . ترکها میتوانند به ترکیه و مغولستان بروند .
عدم انتشار شده: 
false