دوست عزيز کيانوش توکلی با سلام و خسته نباشيد،

سلطنت طلبان افراطی خيلی وحشت کرده اند و از عوامل خود در بالاترين استفاده کرده و حسابم را در بالاترين مسدود کرده اند. لطفا به ايميل ضميمه نگاه کن که درج مقاله دکتر حسين باقرزاده را بهانه کرده اند. آن مقاله را از سايت گويا درج کرده بودم و بر خلاف ادعای ايميل بالاترين که در پايان در ضميمه می بينی ابداً نظر شخصی خودم را بعنوان عنوان مقاله نگذاشته بودم.

 سلطنت طلبان افراطی خيلی وحشت کرده اند و از عوامل خود در بالاترين استفاده کرده و حسابم را در بالاترين مسدود کرده اند. لطفا به ايميل ضميمه نگاه کن که درج مقاله دکتر حسين باقرزاده را بهانه کرده اند. آن مقاله را از سايت گويا درج کرده بودم و بر خلاف  ادعای ايميل بالاترين که در پايان در ضميمه می بينی ابداً نظر شخصی خودم را بعنوان عنوان مقاله نگذاشته بودم.

 

http://news.gooya.com/politics/archives/2013/01/154367.php

 

متأسفانه وقت ندارم که به شاخ به شاخ شدن با سلطنت طلبان ادامه دهم. سالهاست که همه بحث ها با سلطنت طلبان جز اتلاف وقت برايم ارزش ديگری نداشته و از تلف شدن وقت و زندگی در اين بحث های تکراری خسته ام.  حالا هم آقای رضا پهلوی بازی تازه ای را با شورای ملی آغاز کرده است و ادعای نمايندگی جنبش دموکراسی خواهی مردم ايران را دارد. هشداری در اين مورد به رهبران جنبش  دموکراتيک ايران نوشته ام، ديگر هر کس خود داند. اگر ممکن است مقاله زير را در ايران گلوبال در صورت تمايل درج کنيد تا دوستان در جنبش سياسی از نظر اين حقير در اين مورد مطلع شوند:

 

http://www.ghandchi.com/742-warning.htm

 

خودم ديگر می خواهم وقتم را صرف کار بر روی موضوعاتی کنم که در بلاگ فراديد به آنها پرداختم و همين سلطنت طلبان افراطی آن کار پرثمر را در صدای آمريکا متوقف کردند:

 

http://faradid.ghandchi.com

 

وگرنه اگر بخواهم همه وقتم را با اين طايفه طرفداران استبداد پهلوی تلف کنم همه عمر بايد با مشتی پلميک پوچ و بی ارزش زندگی سپری سازم. اينان حرفی برای گفتن ندارند و از کسی که در مقابلشان بايستد وحشت دارند وگرنه آنچه اينجانب در مورد پهلوی ها می دانم را همه جنبش دموکراتيک ايران که بيش از صد سال قدمت دارد می داند و 30 سال فعاليت سلطنت طلبان افراطی در آمريکا نيز تاريخی سياه است که برای جلوگيری از محاکمه امثال پرويز ثابتی و شعبان جعفری ها که می بايست برای جنايات عليه بشريت در آمريکا در دادگاه حقوق بشر حاضر می شدند، صرف شده است. اينها در آمريکا راست راست راه رفتند و کسی اينها را به دادگاه جنايات عليه بشريت نکشاند وقتی خودشان دست پيش گرفته اند و ادعای رهبری مبارزه برای حقوق بشر و دموکراسی راه انداخته اند. کسی می تواند از خامنه ای برای نقض حقوق بشر به سازمان ملل شکايت کند که همکارانش نظير پرويز ثابتی خود عاملان جنايات حقوق بشر نبوده باشند.

 

http://www.ghandchi.com/740-reza-pahlavi-parviz-sabeti.htm

 

دليل همه تلاشهای سلطنت طلبان برای نابودی امثال اين حقير  روپوشانی اين حقايق تاريخی و واقعيت بيش از 30 سال کارنامه سياه ضد حقوق بشری رضا پهلوی و سلطنت طلبان افراطی در آمريکا است.

 

با احترام

سام قندچی

 

ضميمه: ايميل بالاترين به اينجانب پيش از مسدود شدن حسابم در بالاترين

 

---------- Forwarded message ----------

From: Balatarin Abuse Reporting System <no-reply@balatarin.com>

Date: 2013/1/30

Subject: [Balatarin] Help us make balatarin better

To: saamglobal@gmail.com

 

سام قندچي عزیز،

 

این لینک‌ ارسالی شما

 

________________________________

نماینده من کو؟ /دکتر حسین باقر زاده

(http://balatarin.com/permlink/2013/1/29/3250756)

________________________________

ایراد «نظر شخصی درعنوان یا توضیح لینک» دارد. لطفا قوانین بالاترین را

بار دیگر مطالعه بکنید و سعی کنید که بهتر قوانین را رعایت کنید.

 

سیستم تشخیص خطاهای بالاترین براساس ترکیبی از گزارش کاربران، نظارت

مسئول شکایات کاربران و سیستم اتوماتیک و هوشمند بالاترین کار می‌کند.

این سیستم کمک می‌کند که کاربران در مورد اشتباههایشان فیدبک لازم را

دریافت کنند.

 

با تشکر بالاترین

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پسران برادرزاده هيتلر
http://www.ghandchi.com/373-hitler.htm

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ای بابا حسابتان ۱۰ ساعت دیگر باز میشود این همه جنجال به پاکرده اید ، تازه می‌گوئید حیف من که این همه وقت تلف می‌کنم !!! فقط برای یک روز بسته شدن حساب ،:)))))))))))))
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کسی خاک شیر نداره؟ من یکی که وحشت کردم و لرزه به بدنم افتاد... آقای قندچی یه مقاله مینویسند ما میلرزیم. ننویسید آقا.. رحمی مروتی! آقاجان، کار شما اگر حاصل نداره و صدای آمریکا ارزش پخش کردن بهش نمیده چرا گناه را به گردن سلطنت طلبها میاندازید؟ هیچ میدانید من قرار بود امسال بجای اوباما رئیس جمهور بشم همین دشمنان سلطنت باعث شدند که مردم آمریکا اوباما رو انتخاب کنند؟ تا من خودمو نامزد کردم شماها وحشت کردین و بر علیه من فعالیت کردین. اوخ.. بازم لرزیدم فلنگ رو ببندم تا دوتا تشر دیگه نخوردم..
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سام قندچی عزیز / معمولا این گونه تصمیمات در بالاترین بر اساس سیستم تشخیص خطاهای بالاترین براساس ترکیبی از گزارش کاربران، نظارت مسئول شکایات کاربران و سیستم اتوماتیک و هوشمند بالاترین کار می‌کند. می شود با آقای مهدی یحی نژاد تماس گرفت و موضوع را حل کرد