تظاهرات هزاران اهوازی در بروکسل

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
jalal aziz, age bruxel boodi ,bayad miomadi va mididi cheni chizi nabood
va gara bruxel nabodi, harfe alaki khaheshan nazan
akhare tazahorat, hata be zabaneh farsi bayanieh dadeh shod,
hich kas az oonaye ke to mozaherat boodan, zede mardome fars ,chizi nagoft, hata
goftejh shod, moshkele ma ba hokomate iran ast ,az har ghomiati ke bashe, hich harfi zedeh farsa , zadeh nashod, chera ke oon ha hamye ghomiatan mesle, baghieh,
pas khaheshan say nakon , akhbar ro monharef koni, bedone inke hich etelaati dashteh bashi
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
دروغ از ارکان نظریات پان ترکیست ها است دروغ نگویند چه بگویند واقعا؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب نـوری حـمــزة آخه دروغ هم حدی دارد من ویدئو را دقیق نگاه کردم . شما نوشته ای «هزاران اهوازی » اولا از پرچم شرکت کنندگان نشان می دهد که کرد ها ، ترک ها و عرب های کشورهای دیگر در این تظاهرات شرکت کردند بنابرانی شما با عنوان کردن هزاران نفر شرکت دیگران را منکر شده اید، دروغ دوم شما این است که هزاران نفر می شود چیزی نزدیک به ده هزار نفر ...در حالی که تعداد آنان حداکثر چیزی در حدود سی صد و یا چهار شد نفر باشد.سوم شما در یک سایت فارسی زبان نظرات خود را تبلیغ می کنید و این تظاهرات را علیه فارس ها سازمان داده اید مگرفارس ها علیه اعدام و نقض حقوق بشر فعالیت نمی کنند .مجموعه این ها به انحراف کشاندن مبارزه علیه رزیم اخوندی است انان هم انتظار دارند مردم ایران را با لولو تجزیه طلبی شما بترسانند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
به آخرین نمونه توجه کنید: در تظاهراتی که در بروکسل علیه اعدام های گسترده در خوزستان برپا شده است، بنابر گزارش ها، برخی سخنرانان «بر وحدت ملل غیرفارس در رویارویی با سیاست های لجام گسیخته دولت مرکزی ایران» تاکید کرده اند.
این اتحاد علیه چیست؟ می گویند «سیاست های لجام گسیخته ی دولت مرکزی ایران».
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
كامنت فرهاد إيراني كامنت يك طرفدار نظام است. دفاع از نظام سوريه، إظهار اطلاع از چگونگي حضور تظاهركنندگان در اين تظاهرات، فرافكني عليه تظاهركنندگان عرب و انزجار از حضور ملل به خوبي حكايت از گرايش اين شخص دارد. نويسنده اين كامنت مي خواهد تا با هشدار دادن به خوانندگان أنها را از تأثير اين فيلم مصون دارد. معلوم است كه وي از تماشاي اين فيلم به شدت نگران شده است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جدا از اینکه چه تعداد از این افراد براستی ایرانی‌ هستند و چه تعداد با حقّه رو شده موسوم به صد دلاری (شیوه ای که سازمان مجاهدین مخترع آن است) گرد آورده شده اند اما نکته جالب
عدم انتشار شده: 
false