شکایت ۱۳ سینماگر زن از فرج‌الله سلحشور

13 سینماگر زن نسبت به اظهارات توهین آمیز و سفیهانه فرج الله سلحشور واکنش نشان داده و علیه او شکایت کرده اند. سلحشور آنچه را بزبان آورد که در اسلام و فرهنگ اسلامی مدون است و این نگرش بیمارگونه به سینما، زن و زندگی 34 سال بر ایران حکومت کرده است. سیاست اسلامی - عربی کردن رژیم اسلامی با تخریب، تحریف و لجن مال کردن دستاوردهای تاریخی، فرهنگی و اجتماعی ملت ایران تعقیب می شود و "فرج الله های نظام" در اشکال و پوزیسیون های مختلف پرچم ایران ستیزی را برافراشته اند.

مقاومت علیه تحمیل جهانبینی ، فرهنگ، سنت و دین مردمان عصر بربریت به ملت ایران همچنان ادامه دارد و 13 سینماگر زن بدفاع از شرف حرفه ای ، ملی و ایرانی خود برخاسته اند.

******* 

شکایت ۱۳ سینماگر زن از فرج‌الله سلحشور 

به گزارش خبرنگار مهر، مهرماه سال گذشته فرج‌الله سلحشور با اشاره به برخی اخبار درباره حضور آنجلینا جولی هنرپیشه هالیودوی در ایران و بازی در یک فیلم سینمایی گفت: هنرپیشه‌های زن ایران خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند و سینمای ایران باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین‌المللی بیاورد. اين اظهارات سلحشور با واکنش و اعتراض برخی بازیگران همراه شد. حالا بازيگران منتقد دست به كار شده و نسبت به اظهارات سلحشور اقامه دعوا كرده اند.

حجت الاسلام منصوري در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام كرد: 13 نفر از بازيگران زن سينماي ايران در رابطه با گفته هاي فرج الله سلحشور از وي در دادسراي فرهنگ و رسانه شكايت كرده اند. همچنين يك نويسنده مشهدي هم در مورد فيلمنامه يوسف پيامبر از فرج الله سلحشور شكايت كرده و گفته سلحشور فيلمنامه اش را از وي سرقت كرده كه پرونده در حال بررسي است.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.