تئوری سرچماقدار ولی فقیه:"علوم انسانی غربی، خطرناک‌تر و کثیف‌تر از بمب‌های شیمیایی است"
24.03.2013 - 23:35
تفسیر از
اقبال اقبالی

نقدی گفت:"علوم انسانی غربی است که هنوز موفق به پاکسازی این علوم نشده‌ایم." جمهوری اسلامی توان مقاومت و هضم پیشرفت ها و دستاوردهای نوین سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و علمی بشریت را ندارد و از همینرو به سانسور، سرکوب و نابودی دگراندیشان رو می آورد.

******* 
"علوم انسانی غربی، خطرناک‌تر و کثیف‌تر از بمب‌های شیمیایی است"
سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حوزه‌های علمیه بهترین گزینه برای نجات ...
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی پارسینه، سردار محمدرضا نقدی اخیرا در جمع تعدادی از طلاب بسیجی در آبادان گفته است: آن زمان مدیریت میدان‌های جنگ برعهده ما بود، اما چون تسلیحات و امکانات نداشتیم، مجبور بودیم سالی یک بار عملیات انجام دهیم و بقیه روز‌ها تقریباً جبهه‌ها ساکت بودند، اما امروز جنگ بی‌امان است و یک لحظه هم متوقف نمی‌شود.

طبق گزارش خبرگزاری فارس، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز ابتکار عمل کامل دست ما نیست، ادامه داد: خمپاره‌های دیروز به شبکه‌های ماهواره‌ای، بمب‌های شیمیایی به مشروبات الکلی و تیربار‌ها به شبکه‌های شایعه‌پرداز و جنگ روانی تبدیل شد‌ه‌اند.

 سردار نقدی با اشاره به اینکه جوانان باید کارهای بزرگی در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان انجام دهند، اظهار داشت: از سوی دیگر خطرناک‌تر از بمب‌های ارتش صدام، کثیف‌تر از بمب‌های شیمیایی غرب و بمب‌های منافقانی که هفت تیر را به وجود آوردند، علوم انسانی غربی است که هنوز موفق به پاکسازی این علوم نشده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه تحقق این موضوع نیاز به جهاد علمی دارد، گفت: برای خنثی ساختن دسیسه‌های مدعیانی که تمام ترفند‌های خود را به کار می‌گیرند تا به جبهه نیروهای دلسوز انقلاب نفوذ کنند، داشتن بصیرت بسیار ضروری و لازم است.

همچنین، به گزارش پارسینه به نقل از ایسنا، آقای نقدی گفته است: حوزه‌های علمیه به جهت آن که دستی بر علم وحیانی داشته و امکان اجتهاد، استنباط و بهره گیری از قرآن، حدیث و علوم الهی را دارند، بهترین گزینه برای نجات ما از علوم انسانی غربی هستند.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

مطالب مرتبط:

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما