مرگ بر خامنه‌ای ؛ شعار مردم فارسان در تظاهرات بر علیه گرانی – ویدئو

مرگ بر خامنه‌ای ؛ شعار مردم فارسان در تظاهرات بر علیه گرانی – ویدئو
مردم فارسان مانند سایر مردم استان چهار محال و بختیاری در اعتراض به گرانی کالاهای اساسی تظاهرات کردند
همزمان با تظاهرات گسترده در شهرهای مختلف کشور مردم فارسان در اعتراض به گرانی تظاهرات کردند. مردم فارسان شعار مرگ برخامنه‌ای سردادند. این تظاهرات در خیابانهای اصلی شهر با شروع تاریکی هوا آغاز شد. مردم فارسان در اعتراض به گرانی کالاهای اساسی تظاهرات کردند. مردم استان چهارمحال و بختیاری از چند روز گذشته شاهد اعتراضات و تظاهرات در شهرهای مختلف بوده اند.

مردم شهرکرد و جونقان در روز پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ آغاز شد. تظاهرکنندگان در اعتراض به گرانی به خیابان‌ها آمده و بر علیه سران حکومت شعار ‌دادند. نیروی‌های امنیتی تلاش کردند، جمعیت را متفرق کنند. اما به دلیل مقاومت جوانان  و مردم معترض موفق به انجام این کار نشدند. در حال حاضر اینترنت در این استان بشدت کند و در بسیاری از مناطق مختل میباشد.

مرگ بر خامنه‌ای ؛ شعار مردم فارسان در تظاهرات بر علیه گرانی – ویدئو

فیلم‌های تظاهرات بروجرد و شلیک به تظاهرکنندگان توسط ماموران

درگیری و جنگ و گریز خیابانی جوانان اردبیل با نیروهای امنیتی – ویدئو

 تظاهرکنندگان در اعتراض به گرانی به خیابان‌ها آمده و بر علیه سران حکومت شعار ‌دادند. نیروی‌های امنیتی تلاش کردند، جمعیت را متفرق کنند. اما به دلیل مقاومت جوانان  و مردم معترض موفق به انجام این کار نشدند. در حال حاضر اینترنت در این استان بشدت کند و در بسیاری از مناطق مختل میباشد.

اعتراض مردم  استان‌های مختلف ایران به گرانی از یک هفته پیش با گران شدن آرد و سایر کالاهای اساسی آغاز شد. مردم ابتدا در استان خوزستان و در شهرهای ایذه، شادگان، حمیدیه، دزفول، ایذه، اندیمشک به اعتراض و تظاهرات پرداختند. در ادامه این اعتراضات به چهارمحال و بختیاری، لرستان، اردبیل، کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد....

برگرفته از: 
سایت ایران کارگر
بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: