پیام تسلیت رئیس دانشگاه شریف در پی کشته شدن مهندس احسان قدبیگی

اکنون که فرزند نخبه‌ی دانشگاه صنعتی شریف، احسان قدبیگی، ورودی ۹۱ دانشکده مهندسی مکانیک، در حادثه منطقه تحقیقاتی پارچین کشته شده است...

رئیس دانشگاه صنعتی شریف کشته شدن مهندس احسان قدبیگی از دانشجویان سابق این دانشگاه در سانحه مرکز تحقیقاتی پارچین را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، دکتر جلیلی رئیس دانشگاه در پی کشته دشن مهندس احسان قدبیگی ورودی ۹۱ مهندسی مکانیک در حادثه مرکز تحقیقاتی پارچین، پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚبَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ(آل عمران ۱۶۹)

امنیت پایدار، آرامش و اقتدار ایران اسلامی، نتیجه کوشش و مجاهدت فرزندان شجاع، انقلابی و فرهیخته‌ای است که در مسیر پیشرفت این مرز و بوم از هیچ کوششی دریغ ندارند و پس از فراغت از تحصیل در نقش‌ها و مسئولیت‌های کلیدی کشور، مشغول خدمت و تلاش جهادی هستند.
اکنون که فرزند نخبه‌ی دانشگاه صنعتی شریف، احسان قدبیگی، ورودی ۹۱ دانشکده مهندسی مکانیک، در حادثه منطقه تحقیقاتی پارچین به شهادت رسیده است، این عروج آسمانی را به خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شریف و ملت عزیز ایران تبریک و تسلیت گفته، از خداوند منان برای خانواده، بستگان و هم دوره‌ای‌های ایشان آرزوی صبر داریم.

رسول جلیلی

رییس دانشگاه صنعتی شریف

برگرفته از: 
isna
بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: