ماجرای عجیب حسین طائب، مرموزترین و مخوف‌ترین آخوند در بیت عنکبوت
23.06.2022 - 14:15

جعبه سیاه حکومت بر کنار شد!

فرمانده کل سپاه، دست راست مجتبی خامنه ای را از مهم ترین مرکز قدرت، یعنی اطلاعات سپاه کوتاه کرد. طایب به عنوان "مشاور" ، در واقع به صف بیکاران و مغضوبان پیوست. جای این آخوند درباری را یک یک سرپاس " بی شرف" گرفت. آیا برکناری مرد قدرتمند نظام و مهره مورد اعتماد بیت و ولیعهد، نوک کوه یخ جنگ قدرت در پستو های تاریک نظام است و یا نشانه جنگ قدرت درمنطقه و امتداد یافتن حضور جاسوسان تا بیخ گوش رهبر نظام و یا هر دو؟ حدت بحران چنان بالاست که انتظار یافتن پاسخ این سوال طولانی نخواهد شد . طایب جعبه سیاه نظام است و سینه او مخزن اسرار مجتبی خامنه ای، بیت و همه جنایتکارانی است که در سازمان جهنمی " اطلاعات سپاه " به کار آدمکشی، دزدی، دسیسه و جنایت مشغول بوده و هستند. برکناری طایب یک جابجایی ساده نیست!

 

العربیه - برخی منابع ایرانی بامداد پنج‌شنبه 2 تیر در گزارش‌های تایید نشده‌‌ای از ترور نافرجام حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران ایران خبر دادند.

بنا به این گزارش‌ها طائب که به‌دلیل حوادث امنیتی اخیر در ایران از سمت خود عزل شده بود پس از این ترور نافرجام به بیمارستان منتقل شده است.

رسانه‌های اسرائیلی در روزهای گذشته از نقش حسین طائب در برنامه‌ریزی برای انجام عملیات تروریستی علیه شهروندان اسرائیل در ترکیه پرده برداشتند.

 

معمای برکناری یا مریضی حسین طائب

برکناری احتمالی حسین طائب از ریاست اطلاعات سپاه به چه معناست؟

منابع امنیتی اسرائیل نیز دوشنبه با تایید نقش طائب در طراحی ترور توریست‌های اسرائیلی در ترکیه و کشورهای دیگر اعلام کردند که نیروهای امنیتی اسرائیل او را زیر نظر دارند.

همزمان اکانت توئیتر «ترور آلارم» از بستری شدن حسین طائب رییس اطلاعات سپاه در بیمارستان خبر داده است.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

مطالب مرتبط:

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما