آگهی افشای شکنجه گران زندان بهبهان - به زودی افشا خواهد شد
افشای شکنجه گران زندان بهبهان
15.07.2022 - 15:40
افشای شکنجه گران

کانون حقوق بشری نه به زندان – نه به اعدام ضمن تقدیر و تشکر فراوان از کلیه کسانی که با ریسک پذیری بالا این مجموعه را به ما رسانده اند اعلام می‌کند که این افشاگری ظرف چند روز آینده منتشر خواهد شد.

اگر امنیتی برای ما نیست نگذاریم آرامشی هم برای آنها باشد

این اسامی و مشخصات پس از افشاگری پیشین از زندان شیبان اهواز بدستمان رسیده و شامل مجموعه مهمی از تصاویر و اسامی ۳۱ زندانبان و شکنجه گر در زندان بهبهان است.

زندان بهبهان یکی از زندانهای مخوف جمهوری اسلامی است که بسیاری هموطنانمان طی ۴۳ سال گذشته، در این زندان جهنمی زندانی و شکنجه شده اند و بسیاری نیز جان خود را در سلولهای همین زندان از دست داده اند.

تلاش عوامل حکومتی برای مخفی نگه داشتن اسرار این زندان تا آنجایی است که حتی در شبکه های اجتماعی کمتر اخباری پیرامون زندان بهبهان مشاهده می‌شود.

کانون حقوق بشری نه به زندان – نه به اعدام از عموم هموطنان و زندانیان آزاد شده از زندانهای جهنمی دیکتاتوری ولایت فقیه، درخواست دارد که برای گردآوری اسامی و مشخصات جنایتکاران در سایر زندانها ما را یاری نمایید.

با افشای اسامی و مشخصات این چهره های منفور در زندانهای مختلف، گامی بلند علیه سرکوب و عوامل شکنجه و اعدام برای آزادی زندانیان برداریم.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کانون حقوق بشری نه به زندان

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما