در اوج جنایتکاری طلبکار هم شده اند 
06.10.2022 - 05:10

در اوج جنایتکاری طلبکار هم شده اند 

از  زید ابادی تا ایت الله پشم آبادی  چپ و راست بسیج شده اند که بله این نسل لجبازست اهل گفتگو نیست بی ادب است و فحش و ناسزا می دهد. 

آخر آدم های جنایتکار، بچه های جوان معصوم را تکه پاره می کنید دانشجویان را به گلوله می بندید بیش از چهل سال است با جنایت و غارت مثل یک قوای اشغالگر امان مردم را بریده اید. 

حالا که کاسه صبر ملت آبریز شده حالا که از خشم و نفرت    لبریز  شده اند بعد از اینهمه شقاوت و جنایت در روز روشن می گویید چرا این نسل بی ادب است. یعنی فکر کرده‌اید قرارست با شما متجاوزان و قاتلان مثل اشراف زاده های فرانسوی حرف بزنند؟ 

در جنایتکاری و سرکوب هم نوبرش را آورده اید. 

اصلاح طلبانشان را پیش کرده اند که چرا اهل گفتگو نیستید. بله خوب خواهان گفتگوی مودبانه هستند در همان حال که جوان ها را در خیابان و دانشگاه به گلوله می بندند. آخر ابله جنایتکار! اگر کسی هم اهل گفتگو باشد که صدا توی این تیرباران جنایت تو گم می شود.  

آن یکی  می نویسد این نسل خودسر و لجبازست و به حرف کسی گوش نمی دهد. نمی خواهد گفتگو کند. تقصیر هم مال بازی های ویدیویی و تربیت نادرست است! آخر بی شرم! بی شرف! حمام خونی را که در این مملکت راه انداخته ای نمی بینی؟ فقر و فلاکتی را که به خاطر غارت و مافیای اقتصادی تو راه افتاده نمی بینی؟ سرکوب و زندان و شکنجه جوان های ما را نمی بینی؟ 

ما با تو چه گفتگویی بکنیم وقتی چکمه تو روی گردن ماست. کسی که با تو با ادب حرف بزند و خواهان گفتگو باشد باید یک جای مغزش عیب داشته باشد. این نسل شجاع ترین و فداکارترین نسل جوان دنیاست. دنیا را به تحسین واداشته چون دربرابر شما آدمخواران ایستاده تا یا بمیرد و یا آینده و کشورش را از شما پس بگیرد. 

حالا برو درباره ادب و گفتگو آنقدر موعظه بخوان و فریاد بکش تا صورتت کبود بشود. روز محاکمه شما آتش بیاران معرکه دور نیست.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما