رفتن به محتوای اصلی

برخوردهای وحشیانه و جنایت گونه رژیم اسلامی با مردم خود
21.10.2022 - 05:12

برخوردهای وحشیانه و جنایت گونه رژیم اسلامی با مردم خود در هیچ یک از رژیمهای فاشیستی جهان سابقه نداشته است.

جوانان ایران بسیار شریف, هوشمند و شجاع هستند, نخبگان جوان ما در پهنه جهان میدرخشند ولی در کشور خودشان زیر فشار های امنیتی و ضرب و شتم و تحقیر میباشند. کمپانی گوگل دانش آموختگان رشته کامپیوتر دانشگاه شریف را بلافاصله بسبب کیفیت بالای آنها استخدام میکند چون بقدری این گلهای نخبه در این رشته در آمریکا درخشیده اند که کمپانیهای تکنولوژی خواهان آنها هستند ولی ببینید در کشور خودشان چگونه با آنها رفتار میشود.  

رژیمی که بانیان آن لات پرور و بیگانه با علم و دانش بوده و اندکی از دانش مدیریت سیاسی و اقتصادی آگاهی ندارند بدیهیست که کشور را در همه زمینه ها چنان به بن بست کشانده که کل جامعه به انفجار رسیده است. از آنجائیکه رژیم در اداره امور کشور ناتوان است تمام تمرکزش را صرفا معطوف به حفظ قدرت و موقعیتش بهر قیمت متمرکز کرده است. سرکوبهای بشدت وحشیانه, بگیر و ببند های گسترده و زیر پا گذاشتن تمام ارزشهای انسانی ناشی از ضعف عمیق رژیم است و مسلما بار کجی است که هرگز به مقصد نخواهد رسید.   

جنبش زن, زندگی, آزادی بهر نتیجه ای که منجر شود چندین دستآورد با ارزش داشت, یک اینکه نشان داد نسل جوان کشور زیر بار تحمیلات رژیم نمیرود و از شجاعت کافی برای ایستادگی در مقابل رژیم نیز برخوردار است, و دیگر اینکه پس از دهه ها پراکندگی ملی موجب وحدت و همبستگی صمیمانه همه اقشار و اقوام کشور گردید و همه را در یک مسیر واحد قرار داد. این دو دستآورد برای رژیم عاقبت خوبی را رقم نخواهد زد و دیر یا زود این نسل بر همه امور فائق آمده و ریشه این رژیم هرز را از جا خواهد کند.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.