رفتن به محتوای اصلی

تیم ملی فوتبال را به آغوش ملت فرا بخوانیم!
22.11.2022 - 20:37

مردم ایران زیر سرکوب جنایتکارانه جمهوری اسلامی در سوگ عزیزان خود فریاد آزادی خواهی را رساتر کرده اند.

دیدار بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با رئیسی جنایتکار و کرنش برخی از بازیکنان در مقابل او نمکی بود بر زخم مردم . مردم از قهرمانان خود انتظار داشتند صدای حق طلبی آنها باشند و خواهان پایان سرکوب مردم شوند.

 عملکرد ناشایست بازیکنان تیم ملی فوتبال به حق موجب دلگیری شدید مردم ایران شد.

اما یک روز قبل از بازی با تیم ملی انگلیس، حاج صفی کاپیتان تیم ملی به نوعی همدردی و همراهی خود با مردم داغدار میهن را اعلام کرد.

در روز بازی نیز تیم ملی ایران با عدم همراهی با سرود ج.ا ، زانو زدن برزمین و عدم شادی هنگام به ثمر رسیدن گل های ایران نیز به نوعی همراهی خود با مردم داغدار و معترضین را اعلام نمودند.

مردم ایران همواره نشان داده اند که بسیار خوش قلب و بخشنده هستند. حتی شخصیت هائی مانند رفسنجانی که در دوره هایی از رهبران و آمران اصلی بسیاری از جنایات در جمهوری اسلامی بود، زمانی که در اعتراضات به تقلب انتخاباتی ۸۸،  جانب مردم را گرفت، بسیاری همراهی او با مردم را مثبت دانستند واز آن استقبال کردند.

اکنون نیز مردم مبارز ما در خیابان ها از نیروهای سرکوبگر  می خواهند که سلاح برزمین بگذارند و به صفوف مردم به پیوندند. مطمئنا اگر نیروهای نظامی و طرفداران نظام به مردم به پیوندد مورد استقبال مردم قرار خواهند گرفت.

جوانان تیم ملی ما نه رفسنجانی اند و نه نیروی سرکوبگر. آنها قهرمانان ما بوده اند که اشتباه بزرگی را مرتکب شدند. اکنون در پی جبران اشتباه خود هستند.

به هیچوجه شایسته و درخور مردم ایران نبوده و نیست که در میدان بازی به آنها دشنام داده شود و بدتر از آن تیم مقابل مورد تشویق ایرانیان قرار گیرد.

ما می توانستیم و میتوانیم با حضور در استادیوم خروش زن زندگی آزادی و شعارها در حمایت از خیزش انقلابی مردم را طنین انداز کنیم.

بازیکنان تیم ملی را تشویق کنیم و از آنها بخواهیم از پیشکسوتان خود، علی کریمی و علی دایی بیاموزند و در مقابل سرکوب مردم ساکت نمانند.

مردم از قهرمانان خود به درستی انتظار همراهی دارند.

مهسی امینی

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.