رفتن به محتوای اصلی

لباس عزا را از تنتان در آورید !
01.12.2022 - 23:14

ملت ایران مصمم است که از نظام منفورجمهوری اسلامی عبور کند . ،چه زمانی این تلاش به نتیجه خواهد رسید ، کسی اطلاع ندارد ولی همه می دانیم که اینکار هزینه دارد . هزینه جانی  و مالی فراوان ! طبق آمار رسمی تاکنون بیش از ۵۰۰ نفر از عاشق ترین فرزندان این مملکت جان خود را از دست داده اند و حدود پانزده تا بیست هزار نفر نیز اسیر سیاهچالهای این رژیم قرون وسطائی شده اند ! هرکس را بخواهند دستگیر می کنند ، از هر کس بخواهند پول می گیرند و به هرکس بخواهند تجاوز می کنند . به جراًت می توان گفت که در تاریخ کشور ما چنین دوران سیاهی را ایرانیان تجربه نکرده اند .عوامل تا به دندان مسلح رژیم مقابل  جوانان بدون سلاح صف کشیده اند و شکار های خود را از میان آنان انتخاب و مورد اصابت تیرهای پر کین خود قرار می دهند . نظر به گستردگی مخالفت ها ، رژیم مجبور شده است که مزدوران خود را از عراق ، سوریه و لبنان برای شرکت در کشتار ایرانیان وارد میهن ما کند  . خشم و نفرت مردم از رژیم و عواملش و هرچه که او به خدمت بگیرد ، در اوج است و مردم با هر وسیله ممکن و از هر امکانی برای ابراز مخالفت خود با رژیم و خنثی کردن شگردهای آن استفاده می کنند و همانطور که قبلا اشاره شد این مقابله هزینه دارد و بعضی از این هزینه ها هم دردناک است که نمونه بارز آنرا در جریان بازی اخیر فوتبال شاهد بودیم . طبیعی آست که کسانی که در این نبرد نابرابر در کنار مردم قرار بگیرند از آنها استقبال  می شود حتی اگر گذشته چندان مطلوبی نداشته باشند اما برعکس ، خنجر از پشت زدن و روکردن به دشمن ، برای ملتی که دست از جان شسته و در کف خیابان رهائی میهن را فریاد می زند ، بهیچوجه قابل قبول نیست و چنین افرادی بسرعت طرد خواهند شد ، گرچه ممکن است تر و خشک نیز  با هم بسوزند  و از ابن نظر آسیب هائی به سرمایه های ملی ما وارد شود . ما زیادیم و ملت ما جوان ! دوباره آسیب ها را جبران خواهیم کرد ، ما تاریخی داریم و زندگی نشان داده است که ملت ما استعداد ساختن را در هر شرایطی دارد . گردانندگان بخش بزرگی از غولهای مالی و صنعتی آمریکا و اروپا ایرانی هستند و در بخش های پائین تر نیز ایرانی ها همه جا سر هستند ! 
در پروسه بازی فوتبال اخیر ، رژیم ددمنش ماهرانه توطئه ای را شروع کرد و با زر و زور وتهدید توانست برنامه ای را به مردم ما تحمیل کند که با بیداری ملت، خوشبختانه خنثی شد گرچه برای ما هزینه داشت و این هزینه ، طرد اجباری تیم ملی فوتبال و بی اعتبار شدن آن بود ! بدون شک ملت ما تیم فوتبالش را دوباره خواهد ساخت ، ما نیروی کافی برای آن داریم و دوستان ما باید لباس عزا را از تن خود در آورند ( البته منظور کسانی است که واقعاً نگران تبم ملی فوتبال است و نه دلواپسان رژیم که در این بازی بیشتر دنبال شکستن شاخ امپریالیسم بودند ).
ما دست  لومپن های سپاهی را از چنگ اندازی بر ورزش کشورمان برای همیشه قطع خواهیم کرد ، جوانان ما وطن ویران شده را دوباره خواهند ساخت . انقلاب را باور کنیم و فکر و ذکر خود را بجای تالمات فوتبال صرف بیرون راندن دیو رژیم آخوندی از میهن خود کنیم !

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.