رفتن به محتوای اصلی

اعدام ها گور رژيم را خواهند كند!
12.12.2022 - 13:02

C:\Users\Abghari\Desktop\ARA P - شورای مرکزی-2\لوگو\logo .jpg  

اعدام ها گور رژيم را خواهند كند! 

در آستانه روز حقوق بشر كه می باید چنين روزى را ارج نهاد و از مفاد آن براى بهتر شدن وضعيت حقوق بشر در كشورهاى جهان استفاده كرد، رژيم فاشیستی - مذهبى «عليرضا خوشكار» را در كرج به گلوله بست و اطرافيانش را تهديد كرد. «محسن شكاری» زندانى سياسى را كه تنها گناهش مبارزه بر عليه رژيم توتاليتر و كودك كش بوده است را اعدام كرد. پس از آن يك ليست بلند بالاى ديگر تهيه كرده است تا براى وحشت انداختن در جامعه،  قطار اعدام براه اندازد. خبرها حاكی از آن است كه اكنون مي خواهند « على معظمى» را اعدام كنند. مردمان ايران  به خوبی  می دانند رژيم قصد آنرا دارد كه با اعدام كردن زندانيان سياسى همچون دهه ٦۰ و به خصوص کشتار زندانیان سیاسی  در تابستان ۶۷ در جامعه وحشت ايجاد كند. اما اينبار با وجود شبكه هاى اجتماعى جنايات رژیم در جهان رصد میشود و رژیم به مقصود نمیرسد. فاشيستهای حاكم بر ايران  باید بدانند که با اعدام زندانيان بى گناه، انقلابی كه براه افتاده است از حركت باز نخواهد ايستاد و براه خود كه همانا سرنگونى حاكميت  فاشيستى - مذهبى است ادامه خواهد داد. همچنین رژيم فاشيستی - مذهبى قصد دارد تعداد ديگرى نیز را اعدام کند. از جمله: «مهدی کرمی» از قهرمانان کاراته دارای کمربند قرمز و ده‌ها مدالِ قهرمانی در مسابقات مختلف؛ همچنین «توماج صالحى» خواننده ى رپ و دهها زندانى سياسى را به اعدام محکوم كرده است و در صدد گرفتن جان اين عزيزان است. 

 

آدمكشان خامنه اى  فكر كرده اند كه «پیروزی با ترس میسر می‌شود» و راه اصلی ماندگاری خود را ترساندن مردم برگزیده و اعدام معترضان را بعنوان یکی از مهمترین ابزار سیاست برای بقای استبداد خود انتخاب کرده اند. اما اعدام‌های رژيم از اقتدار نیست، بلکه از ترس و بیچارگی است و گور خود را زودتر از آن كه فكر ميكند؛ خواهد كند. 

 

.حزب آزادی و رفاه ایرانیان (آرا) انزجار خود را از صدور احکام اعدام برای جوانان معترض اعلام می‌کند و از هر طریقی که بتواند برای توقف اجرای این احکام ضد انسانی تلاش خواهد کرد.. 

 

ما بخاطر دفاع از حقوق بشر از تمامی سازمانها و احزاب و آزادی‌خواهان جهان براى به ثمر رساندن این تلاشهاى انسانی یاری می‌طلبیم تا بتوانیم ارابه‌ی مرگبار حاکمان رژيم فاشيستی - مذهبى را متوقف کنیم. 

 

بیایید با ما همراه شوید! تا فارغ از هرگونه گرایش سیاسی با همبستگى، یک صدا، افکار عمومی و وجدان ایرانیان و جهانیان و نهادهای حقوق بشری را به یاری بطلبیم تا مانع ادامه این روش جنایتکارانه توسط حاکمان نظام ولایت فقیه شویم. 

 

با ادامه‌ی تظاهرات، تحصن‌ها، اعتصابات و نافرمانی‌های مدنیِ، انقلاب «زن، زندگی، آزادی» را همه جا فریاد کنیم و با حضور خود در مقابل زندانها، با فریادهای رسا، خواهان توقف ماشين سركوب، ترور و اعدام شويم و بتوانيم  اعدام‌ها را متوقف و آزادی بی قید و شرط معترضان دستگیر شده را فراهم کنیم. 

 

 میتوان و باید از هر امکانی استفاده كرد تا افکار عمومی جهانیان، و نهادهای حقوق بشری و دولت‌های دموکرات حامی حقوق بشر را متوجه اعمال غیر انسانی رژیم جهل وجنایت کرد. با یاد آوری اعدام‌های پیشین، به ویژه اعدام دهها هزار تن در سال‌های۱۳۶۰ و ۱۳۶۷ و کشتار بیش از ۱۵۰۰ تن در آبان ۱۳۹۸ از آنان بخواهیم تا در کنار مردم ایران باشند و به احکامِ اعدام در ایران اعتراض کنند. با اعتراضات گسترده خود در سراسر جهان و حمایت جهانی مردمان ما می توانند ماشين كشتار و اعدام را در ايران متوقف كنند. 

پيروز باد مبارزاتِ انقلاب مردمان ايران 

حزب آزادى و  رفاه ايرانيان (آرا) 

١٩ آذر ١٤٠١ خورشيدى/١٠ دسامبر٢٠٢٢ ميلادى 

 

araparty@gmail.com 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

هوآس اسدی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.