رفتن به محتوای اصلی

ماشین ترور جمهوری اسلامی دیگر فرمان ندارد
15.10.2023 - 11:13

ماشین ترور جمهوری اسلامی دیگر ترمز و فرمان ندارد!
" ماشین ما ترمز ندارد و فرمانش را هم کنده ایم." این جمله تهدید آمیز حسین الله کرم در سال ۸۸ و در جریان جنبش سبز را همه بیاد دارند. او معترضین به تقلب در انتخابات را تهدید می کرد که " ماشین ما ترمز ندارد و فرمانش را هم کنده ایم. ما گاز می دیم شما هم گاز بدید، ببینیم کی از میدان در می ره»!

امروز زمانی است که رژیم اسلامی ایران و عمال تروریست آن براستی ترمز بریده و فرمان را کنده اند. دیشب داریوش مهرجویی کارگردان مشهور و برجسته سینمای ایران بدنبال یک مصاحبه افشاگرانه که در جریان آن او اعلام کرده بود قصد دارد در مقابل وزارت ارشاد دست به تحصن بزند، به شکل فجیعی با ضربات چاقو به قتل رسید. همسر او وحیده محمدی فر نیز به همراه او به قتل رسیده است. این قتل فجیع یادآور ترور داریوش فروهر و همسرش پروانه اسکندری در جریان قتلهای زنجیره ای است که راه اندازی دوباره قتلهای سیستماتیک دستگاههای امنیتی رژیم را به قصد ترساندن مردم و مبارزان پیشرو و شجاع به نمایش می گذارد. 
ادامه مبارزات مردم ایران و بخصوص زنان در استمرار جنبش " زن زندگی آزادی " و همچنین استمرار جمعه های اعتراضی در زاهدان و بلوچستان و خطبه های بی پروای مولوی عبدالحمید، رژیم جمهوری اسلامی را به شدت به هراس انداخته و  خود را در سراشیب سقوط حس می کند. اما رژیم بجای هزم و احتیاط و چاره اندیشی برای جلب رضایت مردم و آرام کردن اوضاع، شاید چاره کار را کندن ترمز و فرمان و گاز دادن بیشتر به قصد ارعاب مردم می داند. آنها چاره کار را در کاربرد کامل سیاست " النصر بالرعب "، یعنی ترساندن و فلج کردن مردم یافته اند.
چندی پیش کیومرث پوراحمد فیلمساز معروف به شیوه ای که دست تروریستهای رژیم را بوضوح نشان می داد به قتل رسید و امروز قتل داریوش مهرجویی و همسرش  نشان از راه اندازی دوباره قتلهای زنجیره ای دارد. اعمال سرکوب خشن در خیابانها و باز گذاشتن دست حزب اللهی های آتش به اختیار و اقدام به ترور آشکار چهره های سرشناس این پیام را در خود دارد که رژیم اشغالگر اسلامی به هیچوجه قصد کوتاه آمدن و مصالحه با مردم را ندارد. دیروز نیز شاهد وحشیگری آتش به اختیاران بسیجی و لباس شخصی ها در مشهد بودیم. آنان در مرکز خرید آرمیتاژ اقدام با ضرب و جرح دختران به بهانه بد حجابی کرده و مردان معترض را نیز با استفاده از شوکر الکتریکی کتک زده اند. جالب است که وقتی مسئول مرکز خرید از آنان شکایت کرده، خودش را بازداشت کرده و آتش به اختیاران را آزاد کرده اند!
رژیم اسلامی ایران در جبهه خارجی نیز سیاست ماشین بدون ترمز و فرمان را به اجرا گذاشته و قلاده سازمان حماس را که در طول سالیان گذشته تجهیز و مسلح کرده بودند، برداشته و بسوی شهرهای اسرائیل رها کردند. رژیم اسلامی می خواهد به دنیا نیز اعلام کند که اگر بخواهند برایش محدودیتی ایجاد کرده و در قبال نقض حقوق بشر در ایران دخالت کنند، آنها می توانند جنگهای نیابتی را در مناطق مختلف خاورمیانه راه انداخته و آشوب بپا کنند. آنها در چهل سال گذشته شش ارتش در خاورمیانه ساخته اند که بگمان خودشان در این زمان می توانند بعنوان ابزار فشار به جامعه جهانی بکار گرفته شوند. حمله وحشیانه حماس به شهرکهای اسرائیلی تنها آغاز سیاست ارعاب و باجگیری رژیم اسلامی است و مماشات با این رژیم آنان را به استفاده دوباره اینگونه باکتریها کری تر می کند. جامعه جهانی نباید در مقابل این رژیم عصر حجری، خشن و خونریزی کوتاه بیاید. باید سر مار را در تهران کوبید!
محمود علوی.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

محسن کردی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.