رفتن به محتوای اصلی

ماه از پشت ابرها بیرون خواهد آمد.!
28.10.2023 - 13:11

  

جنایتکاران در طول تاریخ رسوا خواهند شد دیر یا زود دارد اما سوخت و ساز ندارد

حمله ساعت شش صبح انجام شد!

 ارتش و موساد قدرتمند اسرائیل کجا بودند؟

اینکه ارتش و موساد از امنیت مردم اسرائیل حفاظت نکرده اند باید محاکمه شوند .

.یا اینکه عامدانه نقشه ای پنهانی در کار بود.

دولت اسرائيل می گوید پس از عملیات جنگی بدین موضوع رسیدگی خواهد کرد اما این یک کلاهبرداری آشکار هست.هر کس ذره ای از قوانین ارتش و جنگ آگاهی داشته باشد باید بداند که در اینگونه مواقع مسئله بسرعت در دادگاه نظامی و صحرایی مورد رسیدگی قرار می گیرد تا قوام ارتش استحکام یابد و درس و عبرتی برای دیگر نفرات مقام های بالای ارتش قرار گیرد.

اینکه همزمان با حمله بسیار آسان حماس  و عدم مقاومت ارتش مجهز و قدرتمند اسرائیل  که می گویند اگر یک مگس در مرزهای اسرائیل  پرواز کند ،سازمانهای امنیتی داخلی خارجی  یعنی شبات و موساد با خبر می شوند!؟در این میان همگان به عدم واکنش سریع مقامات  اسرائیل  با شک و تردید نگاه میکنند.

اینکه دقیقا در همان روز حمله  ،فستیوال جهانی موسیقی که از همه ملیت ها در آن شرکت داشتند و محل برگزار کنسرت در کناره مرز غزه در جریان بود خود جای شبهه های بسیاری را باعث شده است.

بعلت اینکه آن  فستیوال جهانی از میان ملت های گوناگون بود که یا کشته شده اند و یا به گروگان گرفته شده اند و طبق قانون _ دولت اسرائيل مسؤلیت تامین امنیت برگزاری آن کنسرت را داشته است و با سهل‌انگاری  عمدی و یا غیر عمدی ماموران امنیتی اسرائیل بدین لحاظ باید هم اکنون دادگاه صحرایی بشوند.

شما در نظر بگیرید در اروپا  هنگام برگزاری هرگونه مراسمی چه ورزشی،موسیقی و سیاسی _ نیروهای آتش نشانی ، آمبولانس ها،  پلیس و غیره آماده  هرگونه کمک رسانی هستند اما در شب برگزاری کنسرت ششم تا هفتم اکتبر ۲۰۲۳ در اسرائیل، آن  نیروها کجا بودند.

با قربانی شدن شرکت کنندگان و به گروگان گرفته شدن آنها در کنسرت موسیقی، از همان ثانیه اول آن واقعه ضد انسانی به یک مسئله جهانی تبدیل شده است و وابستگان خانواده های به گروگان گرفته شده، دولت اسرائيل را مسئول از دست دادن عزیزان خود می شمارند.دولت اسرائیل وعده داده است که پس از پایان جنگ به همه این سولات رسیدگی و پاسخ داده خواهد شد که بدان وعده به هیچ وجه نمی‌توان اطمینان کرد و بدین لحاظ این موضوع بسیار حیاتی باید به دادگاه های صالحه بین المللی ارجاع شود.

قربانی کردن شهروندان یک کشور  برای رسیدن به اهداف معین سیاسی و امنیتی بدست دولت ناتوان و یا نقشه چین،عواقب بسیار سنگینی دارد به امید روشن شدن همه حقایق و رسوا شدن نیروهای اهریمنی که دست در دست جنایتکاران ضد انسانی داشته اند.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

ایران گلوبال

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد!