پلیس رشت قصد دستگیری چند جوان را داشت که با مقابله مردم عقب نشست+ عکسها

طبق خبر ی که هم اکنون بدستمان رسید ؛ حاکی است که مردم در شهر رشت مثل سایر نقاط پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی بر کره جنوبی به خیابان‌ها ریخته و جشن گرفته‌اند. در این بین چند نفر از نیروهای انتظامی سعی در دستگیری چند جوان را داشتند که با مقابله مردم عقب نشستند . این وضیعت در خیلی از شهر های ایران اتفاق افتاد/در خبر دیگری هم گفته می شود که لباس شخصی‌ ها با یگان ویژه حمله کردن به مردم با باتوم که شعار می‌دادند،یه ۱۰ نفری رو هم گرفتن بعد مردم رفتن که دخالت کنن...

طبق خبر ی که هم اکنون بدستمان رسید ؛ حاکی است که مردم در شهر رشت مثل سایر نقاط پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی بر کره جنوبی به خیابان‌ها ریخته و جشن گرفته‌اند. در این بین چند نفر از نیروهای انتظامی سعی در دستگیری چند جوان را داشتند که با مقابله مردم عقب نشستند . این وضیعت در خیلی از شهر های ایران اتفاق افتاد/در خبر دیگری هم گفته می شود که لباس شخصی‌ ها با یگان ویژه حمله کردن به مردم با باتوم که شعار می‌دادند،یه ۱۰ نفری رو هم گرفتن بعد مردم رفتن که دخالت کنن گاز فلفل زدنو یگان ویژه با موتور حمله کرد سمت مردم .همچنین خبر درگیری نیروی انتظامی با مردم در میدان هفت حوض رسید

 
تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی بر کره جنوبی به جام جهانی برزیل راه پیدا کرده است. مردم شهرهای مختلف ایران پس از این پیروزی به خیابان‌ها ریخته و جشن گرفته‌اند. رهبران جمهوری اسلامی، از جمله خامنه ای، رئیس جمهور و رئیس مجلس این پیروزی تیم ملی فوتبال را تبریک گفته‌اند.
گفته می‌شود در جشن‌ پیروزی فوتبال شعارهای سیاسی نیز سر داده شده است.
 بنابر نوشته بی بی سی گوهردشت کرج در لحظه فاز عوض میکرد. از سیاسی به ورزشی بعدش یهو به قر توی کمر فراوونه.

جالبه بدونم امشب اصلن كسى خوده تيم ملى فوتبال رو تو خيابون تشويق كرده يا نه؟

در ميدان ونك نيمي از شعارها سياسي بود نيمي از شعارها فوتبالي بود كلا بيش از هر چيز صداي جيغ ميامد و بوق #فوتبال #جام‌جهاني #جام_جهاني

امیرحسین که امروز در سئول به تماشای بازی رفته بوده این عکس را برای نوبت شما فرستاده است.
 
جشن صعود تیم ملی ایران به جام جهانی در بابل
 حالا که ایران به جام جهانی صعود کرده اگه ازبک هم صعود می کرد اونوقت مربی بی احساس کره باید ازبکی می پوشید. از حالا به فکر آبرومندی در جام جهانی باشیم. ما از ایران فقط همینو می خوایم رفتن به جام جهانی کار بزرگی نیست هر چند امروز شاهکار دیدیم از تیم ملی.

 
شادی جمعی که در کافه‌ای در تهران به تماشای بازی نشسته بودند.
رئیس فدراسیون فوتبال برزیل گفت احتمال برگزاری مسابقهٔ فینال جام جهانی‌ برزیل،در استادیوم فوتبال تختی آبادان وجود دارد!

 تقریبا همه ملت ریختن بیرون . تو تهران همه خیابون بسته است و همه در حال رقص شادی هستند. نکته جالب اینه که ظاهرا کسی هم با حجاب خانوما کاری نداره و بعضی ها روسری هاشونو ورداشتن...تا باشه از این شادیا...شریعتی میرداماد نیاوران پارک وی ولی عصر کاملا بسته است.
 

شادی ایرانی‌ها از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی برزیل
انتظار میرفت با گذشت 3 ساعت از شلوغی ها کم بشه ولی انگار هرچی تاریکتر، قر توکمتر بیشتر #فوتبال #جام‌جهانی #IRan #WorldCup #مشهد
میگن کارلوس کیروش جلوی کره ای ها داره گنگنام استایل میرقصه... آره؟
 

شادی دانشجویان آیوا برای صعود ایران به جام جهانی
 ایران میخنده

شادی مردم کرمانشاه پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران و راهیابی به جام جهانی

عکسی که یکی از مخاطبان نوبت شما از شادی مردم سلماس فرستاده است.
 از راهيابی تيم ملی فوتبال ايران به جام جهانی همکاران بی بی سی انقدر خوشحال شدن که چاره ای نبود جزتوزيع نان خامه ای
شیرینی رفتن به جام جهانی
ايران راهی جام جهانی آبادان شد!
 
-هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان این تیم را به برزیل تشبیه می‌کنند.
 من یک افغانم اما خیلی خرسندم که ایران به جام جهانی صعود نمود:) امید جام امسال از آن شما باشد٬ کوروشیان!
ساینا این عکس را از میدان کاج تهران برای "نوبت شما" فرستاده و می‌گوید در میدان کاج شعار می‌دهند: "میرحسین، روحانی، رفتیم جام جهانی"
این هفته بهترین هفته ای بود تو این چند سال اخیر ملت بعد از چندین سال طعم شادی رو چشیدن :))) اینههه اینهههه ماشالله ایران و ایرانی

جواد نکونام در گفتگویی درباره جو پیش از بازی ایران و کره  و صعود به جام جهانی گفته است:" آنها واقعا جو سنگینی به راه انداخته بودند. دیروز که به رختکن ورزشگاه اصلی رفته بودیم عکس بزرگ سرمربی این تیم را دیدیم. آنها هر روز ما را تحت فشار قرار داده بودند. کی‌روش خیلی زحمت کشید و بعد از بازی رفت با لبنان هم فشار زیادی به وی وارد کردند. این خوشحالی کی‌روش طبیعی بود."

 
توییتر محمدرضا عارف، نامزد انتخابات که به نفع رئیس‌جمهور منتخب انصراف داده بود، عکسی از او و همراهانش در حال تماشای فوتبال منتشر کرده.
علی پروین سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره پیروی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی و صعود به جام جهانی گفته است:"دست کارلوس کی‌روش درد نکند و این پیروزی مبارک همه مردم ایران باشد. من هم همراه تیم ملی به جام جهانی سفر می‌کنم."

 میگم ملت از کجا به این سرعت این همه پرچم و روبان سبز و اینا گیر میارن؟ چه سریع العملند این ایرانی جماعت
سلام.صعود تیم ملی رو به جام جهانی تبریک میگم.آخرای بازی فرشو داشتم گازمی گرفتم بازی تموم بشه:)
 
کارلوس کی‌روش، سر مربی تیم ملی ایران پس از برد در برابر کره جنوبی
طرف آزادی و صادقیه، ترافیک سنگینیه، ولی هیچکسی شکایت نداره، همه شاد و خندون دارن بوق میزنن و پرچم میچرخونن.#فوتبال #ایران
علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره آینده کارلوس کی‌روش در تیم ملی گفته است:" آینده خودم هم معلوم نیست و نمی‌دانم می‌مانم یا نمی‌مانم اما امروز در عمل ثابت کردیم که بهترین فدراسیون آسیا هستیم زیرا پس از تیم‌های نوجوانان و فوتبال ساحلی، امروز تیم بزرگسالان هم به جام حهانی صعود کرد. هیچ چیزی در مورد کی‌روش مشخص نیست و در آینده در این خصوص صحبت می‌کنیم.

 گلبرگ باشی در توییتر گفته: "آقایان آیا حاضرهستید شهامت کنید دراین جشن ملی عزیزان زن خود را به استادیوم فوتبال ببرید؟ #حق_زن #جام_جهانی #فوتبال #انتخابات"
گفته می‌شود زنان نمی‌توانند در جشنی که فردا در استادیوم آزادی ترتیب داده شده حضور داشته باشند.

 گروهی از ایرانیان در برج میلاد به تماشای بازی نشسته بودند.

 

شادی مردم در تهران پس از گل ایران به کره جنوبی
فدراسیون فوتبال ایران پیش از راهیابی ایران به جام جهانی در اطلاعیه‌ای گفته بود که در صورت صعود ایران به دور نهایی، مراسم ویژه‌ای فردا در در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. در این اطلاعیه گفته شده که تنها مردان می‌توانند در این مراسم حضور یابند و از زنان ایرانی خواسته شده تا به استادیوم نروند.

کارلوس کی‌روش سر مربی تیم ملی ایران درباره صعود به جام جهانی برزیل گفته است:" بازی سختی بود، می‌دانستیم با تیم خوبی قرار است بازی کنیم. در بازی امروز بسیار تحت فشار بودیم و می‌دانستیم مسابقه سختی را پیش رو داریم که خوشبختانه تیم من بسیار هوشیارانه و منطقی بازی کرد."

آقای کی روش در مورد ادامه همکاری خود با فدراسیون فوتبال ایران گفت:"جواب این سوال را تنها خدا می‌تواند پاسخ دهد."
بعضی از کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی می‌گویند که در جشن پیروزی تیم ملی فوتبال ایران شعارهای سیاسی نیز سر داده شده است.
پیروزی #ایران خیلی حال داد. اما اون حرکت کیروش یک چیز دیگه بودش.
 
جشن و شادی مردم تهران

عکسی که میثم از زنجان برای نوبت شما فرستاده.
  

خوشحالی عده‌ای از شهروندان تهرانی که در برج میلاد به تماشای بازی ایران و کره جنوبی نشسته بودند.
با راهیابی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی مردم شهرهای مختلف به خیابان‌ها ریخته و جشن گرفته‌اند.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شادی فقط باید برای جشنهای جمهوری اسلامی باشد،غیر از آن اقدام علیه امنیت ملی بحساب می آید.
چون همین شادی جمعه شب برای انتخاب روحانی بود و هیچ اتفاقی گزارش نشد ولی حالا چون جشن ملی و برای تیم ملی هست باید با پلیس مواجه بشویم.
چـــــــــــــــــــــــــــرا؟؟؟؟؟؟؟؟