اعترافات مزدوران رژیم اسلامی به شرکت در سرکوب مردم سوریه

العربیه ویدئو اعتراف مزدوران رژیم اسلامی به شرکت در سرکوب مردم سوریه را منتشر کرده و ماهیت ضد انسانی و ضد مردمی جمهوری اسلامی را بنمایش نهاده است. جنایاتی را که اسلامگرایان دوش بدوش دیکتاتور سوریه علیه مردم آن سرزمین مرتکب می شوند؛ یادآور سرکوب های 1388 در ایران است که اراذل و اوباش جمهوری اسلامی، بیاری مزدوران لبتانی و ... در سرکوب جنبش خیابانی شرکت داشته اند. جای تاسف است که جنایات پان اسلامیست های حاکم ، بحساب ایران گذاشته می شود و سیمای ایران و ایرانیان با چهره کریه، بربرمنش و قرون وسطائی

جمهوری اسلامی به جهانیان معرفی می شود. سنی نیوز در گزارشی تحت عنوان "اعترافات اعضای مسلح سپاه پس از دستگیری در سوریه" نوشته است:

http://www.iranglobal.info/images/2010/080623Ng9261Y.jpg

تصویر از ما

جمعه 27 ژانويه 2012 - 7 بهمن 1390 

سنی نیوز: ارتش آزاد سوریه روز جمعه 27-1-2011 اعلام کرد تعدادی ایرانی مسلح وابسته به سپاه پاسداران ایران را در شهر حمص به اسارت گرفته است.

گردان فاروق وابسته به ارتش آزاد سوریه با انتشار بيانيه ای اعلام کرد این افراد در حال تیر اندازی بسوی مردم بودند که با حمله غافلگیرانه گردان فاروق روبرو شده وبه همراه دیگر جنایت کاران بشاراسد به اسارت درآمدند.

در ویدئویی که به العربیه ارسال شده است ، مسئول گروه ايرانی دستگیر شده که عضو سپاه پاسداران ایران می باشد ، ضمن اعتراف به ماموریت خود در سوریه می گوید: " من سجاد امیریان مسئول گروه سرکوب تظاهرات مردم سوریه هستم ، ما دستورات مستقیم خود را از نیروهای امنیتی وابسته به نیروی هوایی سوریه در شهر حمص می گیریم."

وی در ادامه می گوید : " ما از آقای خامنه ای می خواهيم که برای آزادیمان تلاش کند تا به خانه هایمان برگردیم."

در همین حال منابع مخالفان بشار اسد می گویند دستگیری عناصر سپاه در سوریه آن هم در شهر حمص که شاهد شدیدترین سرکوب ها به دست نیروهای بشار اسد بوده است خشم اکثریت مخالفان سوریه را علیه رژیم ایران برانگیخته است.

مخالفان می گویند ما پیشتر گفته بودیم که ايران در سرکوب و کشتارمردم بی دفاع سوریه دست دارد واکنون با ارائه این فیلم ویدئویی و مدارک دستگیر شدگان رسوایی مسئولان رژیم ایران برملا شده است.

پیش از این 7 ایرانی که گفته می شود با نیروهای امنیتی سوریه همکاری می کردند ، در شهر حمص سوریه ربوده شده اند.

مقامات جمهوری اسلامی ایران می گویند ایرانیان ربوده شده تکنسین تاسیسات برق هستند و بر اساس توافقات با دولت سوریه در نیروگاه شهر حمص همکاری می کردند.

اما مخالفان سوری گفته بودند، دستگیر شدگان کارشناس کامپیوتر وبرای تعقیب مخالفان با نیروهای امنیتی سوریه همکاری می کردند.

شایان دکر است که منابع مستقل هنوز صحت این ویدئو را تایید نکردند، جمهوری اسلامی بارها اعلام کرده که نقشی در سرکوب تظاهرکنندگان سوری ندارد.

ویدئوی اعترافات

منبع: العربیة

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.