عایشه، دختر بچه 13 ساله، پس از تجاوز سنگسار شد

برای اینکه زنان و دختران در جوامع اسلامی به سرنوشت عایشه و عایشه ها دچار نگردند هیچ کمکی شایسته تراز این نیست که مردم ایران بپا خیزند و سر اصلی این اژدهای مخوف را در ایران بکوبند و او را حرکت بیندازند چرا که تمام تبهکاران ضد بشر در خاورمیانه و شمال افریقا توسط بیت رهبری آخوندهای فاسد و نیروهای ویژه آنان هدایت می شوند . همانگونه که با انقلاب اسلامی ایران ، این حشرات موذی در خاورمیانه و شمال افریقا سر از خاک بیرون آورند ، با خشکاندن باتلاق متعفن جمهوری اسلامی...

برای یک لحظه در خیال خود مجسّم سازید که دختر بچه ای 13 ساله با چشمان گریان و درد آلود به خانه می رود و در حالی که از شدت درد وترس میلرزد به مادر خود می گوید که سه مرد دیو صفت او را مورد تجاوز جنسی قرار داده اند و کمی بعد تعدادی مرد مسلح که مأمور امر به معروف و نهی از منکر اند به خانه او می ریزند و آن دختربچه بی گناه را که از ترس در گوشه ای کز کرده و می لرزد به اتهام زنا کاری دستگیر می کنند و چند دقیقه بعد در"محکمه شرع" ، قاضی شرع حکم سنگسارش را صادر می کند و چند ساعت بعد این دختر بچه 13 ساله ، در استادیوم ورزشی شهر کیزمو و در حضور صدها زن و مرد و کودکی که به ضیافت سنگسار دعوت شده بودند ! سنگسار می شود !

و این خبری کوتاه اما جنایت بزرگی است که چند روز پیش ، در تاریخ 27 اکتبر2008 خبرگزاری آسوشیتد پرس از سومالی گزارش کرده است . این جنایت هولناک در شهر بندری کیزمو روی داده است ، شهری که چندی پیش دوباره به تصرف اسلامگرایان در آمده و قوانین شرع و محاکم اسلامی در آنجا دوباره شروع به کار کرده اند .

جانیان مسلمانی که عایشه ابراهیم دهولو ، دختر بچه 13 ساله را سنگسار کرده اند برای کمرنگ کردن این جنایت بزرگ ، عایشه را 23 ساله اعلام کردند در حالی که پدر عایشه می گوید : « دخترمن فقط 13 سال از عمرش گذشته بود » گوئی که اگر سن عایشه را چند سال بزرگتر اعلان نمایند دامن خود را از این جنایت پاک خواهند ساخت !

و این نیز از آثار و علائم صدور انقلاب اسلامی ایران و تابش اشعه اسلام ناب محمدی و قوانین شرع مقدس اسلام است که از مسقط الرأس جمهوری اسلامی ایران به سایر بلاد اسلامی تابانده شده است .

عایشه ی 13 ساله ، نه اولین قربانی است که بدست این جانوران انسان نما به این طرز فجیع کشته می شود و آخرین خواهد بود و کسی چه می داند که همه روزه چند عایشه و چند صد عایشه در کشورهای نفرین شده ای اسلامی باید قربانی شوند تا عطش حیوانی شریعت مداران اسلامی فرو نشیند .

ما ایرانیان پدر و مادر عایشه را نمی شناسیم ولی درد و رنج بزرگی را که اسلام ناب محمدی برایشان به ارمغان آورده است را خوب حس می کنیم و می دانیم که این اژدهای هزار سر، 30 سال پیش ، از سرزمین بلادیده ما به حرکت در آمد تا هرچه را که نام ونشانی از انسان وانسانیت ، مهر و محبت ، زیبائی و زندگی ، شور و نشاط دارد را نیست و نابود سازد و بجای آن مرگ و غم واندوه و قوانین دوران جاهلیت قبایل عرب ، در قرن بیست و یکم ، ساری و جاری سازد .

ما مردم ایران با درد و رنجی که بر عایشه ، دختربچه 13 ساله سومالیائی و خانواده اش رفته است بیگانه نیستم ، چونکه سی سال است که با پوست و گوشت و استخوان خود ، سنگسار را حس می کنیم ، شلاق را حس میکنیم ، شکنجه و اعدام و دفن شدن در گورهای دسته جمعی را حس می کنیم و می دانیم که اینها همه در راه پیاده کردن اسلام ناب محمدی و اجرای شرع اقدس است !

ما نام عایشه ، دختر بچه بیگناه 13 ساله را بر طومار بلند جنایات اسلامگرایان قرون وسطائی اضافه خواهیم کرد تا در کنار هزاران انسانی که در کشورهای اسلامی ، همه روزه و بطور سیستماتیک به جرم زن بودن قربانی خشنونت و قوانین و سنت های اسلامی شده و می شوند سندی گردد برای به محاکمه کشاندن کسانی که می خواهند با تجاوز شرعی به زنان و دختران و شلاق و شکنجه و سنگسار ، اسلام ناب محمدی خود را عالم گیر کنند !

و برای اینکه زنان و دختران در جوامع اسلامی به سرنوشت عایشه و عایشه ها دچار نگردند هیچ کمکی شایسته تراز این نیست که مردم ایران بپا خیزند و سر اصلی این اژدهای مخوف را در ایران بکوبند و او را حرکت بیندازند چرا که تمام تبهکاران ضد بشر در خاورمیانه و شمال افریقا توسط بیت رهبری آخوندهای فاسد و نیروهای ویژه آنان هدایت می شوند . همانگونه که با انقلاب اسلامی ایران ، این حشرات موذی در خاورمیانه و شمال افریقا سر از خاک بیرون آورند ، با خشکاندن باتلاق متعفن جمهوری اسلامی ، محیط زیست و تغذیه این انگل ها موذی ازمیان خواهد رفت و عایشه و عایشه ها نیز در کشورهای دیگر ، به آینده خود امیدوار خواهند شد . به امید آن روز و کوبیدن سر اژدها در ایران باستانی .

13 آبان 1387

3 نوامبر 2008

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.