خبر محرمانه ای درباره مجتبی خامنه ای از زبان حداد عادل

بولتن محرمانه ای به دستمان رسیده و در آن متن سخنرانی حداد عادل پدر زن مجتبی خامنه ای و رئیس مجلس سابق ذکر شده است که حاوی مطالب مهمی است و نشان از رویکرد برای جانشینی مجتبی به جای پدرش علی خامنه ای پس از او دارد

بولتن محرمانه ای به دستمان رسیده و در آن متن سخنرانی حداد عادل پدر زن مجتبی خامنه ای و رئیس مجلس سابق ذکر شده است که حاوی مطالب مهمی است و نشان از رویکرد برای جانشینی مجتبی به جای پدرش علی خامنه ای پس از او دارد ،حداد عادل  در دیدار با جمعی از هادیان سیاسی سپاه پاسداران که به مناسبت شهادت امام رضا برگزار شده بود به تشریح دیدگاه های خود درباره انتخابات نهمین دوره مجلس پرداخت و گفت : انتخابات مجلس نهم از جهات بسیار واجد اهمیت است و لذا شما برادران و خواهران ما در سپاه که نقش اساسی در بصیرت افزایی جامعه دارید باید نقش سترگ خود را همچنان که در همه این سال ها بویژه در قائله فتنه 88 ما شاهد آن بودیم ، بار دیگر نشان دهید .خوشبختانه بخش افراطی و ضد نظام و فتنه گر اصلاح طلبان در این انتخابات در لاک انزوا و سکوت فرو رفتند و بخش خنثی و به تعبیری داخل نظام آنها در صحنه مانده اند . اما در یک تحلیل کلی باید گفت اصلاح طلبان در واقع یک هدف را دنبال می کنند و آن هدف ضدیت با نظام و رهبری است.
هر چند عده ای در شیوه تندرو و برخی در کندرو هستند اما وقتی به عمق ماجرا نگاه کنیم و تحلیل کنیم می بینیم که همه آنها می خواهند ساختارهایی را به اصطلاح خود اصلاح کنند که حیات سیاسی نظام ما بسته به آنهاست . بنابراین باید تلاش کرد در یک برنامه مهندسی 5 ـ 6 ساله انشاالله این واژه و این جریان را از اساس حذف کرد . اصولگرایی همان جریان اصیلی است که 33 سال است با خون دل از حاکمیت دین و ارائه الگوی دینی در کشور دفاع کرده است . آنهائی که در بیت حضرت امام (ره) بودند و زمانی از امام حکم داشتند و مملکت را اداره می کردند الان ماهیتشان روشن شده، اما افکار این ها از همان ابتدا نیز چنین بود و متاسفانه به خاطر باطن پاک و زلال امام که کمی آغشته با زودباوری بود اینها توانسته بودند به بالاترین لایه های حکومت اسلامی رسوخ کنند.
این رسالت شماست که کم کم به مردم این بصیرت را بدهید، امام خمینی که معصوم نبود . خیلی از کارهایش ممکن است اشتباه بوده باشد . ایشان نیت و باطن خالصی داشت اما در سن هفتاد و شش سالگی رهبری نظام را بر عهده گرفت و به لحاظ جسمانی ایشان رهبری نشسته بودند . رهبری نشسته که اطرافیانی آلوده داشت .
حداد عادل در ادامه افزود : رهبری بزرگوار از همان زمان خون دل می خوردند . ایشان با بصیرتی الهی همه چیز را می دیدند و می دانستند و بسیاری از درد ها را در دل نگاه می داشتند تا به انقلاب صدمه وارد نشود . ولی جامعه ما در آن زمان از بصیرت کافی برخوردار نبود و ممکن بود هرگونه اظهار نارضایتی حضرت آیت ا... خامنه ای سبب بروز واکنش هایی در سطح جامعه و رزمندگان شود .
عده ای می گویند آقای هاشمی ایشان را به رهبری رساند . اما واقعا این خدا بود که آقای هاشمی را دچار محاسبات اشتباه کرد . چون آقای هاشمی محاسباتش دنیوی بود پیش خودش احساس کرد دوستی اش با حضرت آقا برای آینده سیاسی اش مفید است . تلاش هم کرد . اما حضرت آقا که محاسبات دنیوی ندارد تا به خاطر رفاقت و دوستی مصالح نظام اسلامی را فدا کند . به این جهت است که بنده اعتقاد دارم اگر هم آقای هاشمی تلاشی کردند این خواست خدا بوده که ایشان را به این وادی انداخت .
ما این حرف ها را دوست نداریم به نقل از خودمان بیان شود اما می گویم که شما بروید اطلاعات واقعی را مردم بگویید تا بصیرت جامعه را دو چندان نمایید .
دشمن مدت هاست روی تخریب آقا مجتبی کار می کند و تحت عنوان آقازاده ایشان را مطرح می کنند که انصافاً از آن بی اخلاقی های بزرگ دوران است . ایشان همان گونه که حضرت آقا فرمودند خودشان آقا هستند . اگر کسانی گرد شمع وجود ایشان جمع می شوند به خاطر اندیشه والا ، روحیه انقلابی ، ساده زیستی و عطرافشانی معنوی ایشان است . نه اینکه چون دامادم هست این را عرض کنم . از دوستان دیگر بپرسید و تحقیق کنید . ببینید بعد از حضرت آقا با بصیرت ترین فرد و انقلابی ترین فرد در این کشور کیست ؟ یقیناً آقا مجتبی نفر دوم هستند در کشور .
حداد عادل در ادامه افزود : برخی به من خورده می گیرند که چرا برای همه کار هایت از آقا مجتبی کسب تکلیف می کنی ؟ بنده خدمت شما عرض کنم کسب تکلیف من از آقا مجتبی به خاطر نسبت فامیلی نیست ، به خاطر این است که ایشان بر من ولایت دارد . یقین دارم که آقا مجتبی با یک واسطه نایب امام زمان است . چرا که حضرت آقا را به واقع و با تمام وجودم نایب امام زمان (عج) می دانم و آقا مجتبی را نیز نایب حضرت آقا می دانم.
در مجلس هفتم که بنده رئیس بودم ، عده ای انتقاد می کردند که چرا برای مسائل مختلف از آقا و آقا مجتبی مشورت می گیرید ؟ عده ای حتی معترض می شدند که مجلس باید مستقل باشد . بله ، بنده هم معتقدم مجلس باید مستقل باشد ، اما مستقل از کجا ؟ مستقل از فرامین الهی ؟ مستقل از ولایت ؟ نه خیر . مستقل باشد از دولت و کانون های ثروت و قدرت . اگر قرار باشد مجلس ما از ولایت مستقل باشد چه برتری به مجالس کشورهای غربی دارد ؟
در پایان این سخنرانی یکی از حضار شعار داد : " حداد رئیس مجلس ماست ؛ رئیس مجلس ما رئیس جمهور ماست "
این شعار حضار با خنده و واکنش حدادعادل مواجه شد و گفت : الآن همه همت خود را مصروف انتخابات مجلس کنید . بعد انشالله برای ریاست جمهوری هم زمان هست هم برنامه . از الآن وارد بحث ریاست جمهوری نشوید .

خبرگزاری آذربايجان

منبع: 
سایت ایران گلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.