ملاقات محافظه کاران با جمعی از ایرانیان در تورنتوی کانادا

چرا محافظه کاران کانادا با تاخیر دنبال تاییدیه گرفتن برای حرفهای جان برد ( وزیر امور خارجه ) بعداز قرارداد ژنو از جامعه ایرانی هستند ؟

کانادا تنها کشوری بود همراه با اسرائیل ، متحدان غربی خود را در مورد توافق نامه با ایران،زیر سوال بردند و البته با این کار خود را منزوی کردند.

 

بررسی ملاقات محافظه کاران با جمعی از ایرانی ها در تورنتو- کانادا- گفت وگوی سعید سلطانپور با محمد سلیمانی از فعالین سیاسی در تورنتوی کانادا
analysis of the meeting between hawkish conservative and fellow Iranians pro sanction in Toronto  on Dec 13-2013
Saeed Soltanpour interview with Mohammad Soleimani – activist
136th RAHEHAL TV PROG.
چرا محافظه کاران با تاخیر دنبال تاییدیه گرفتن برای حرفهای جان برد ( وزیر امور خارجه ) بعداز قرارداد ژنو از جامعه ایرانی هستند ؟
کانادا تنها کشوری بود همراه با اسرائیل ، متحدان غربی خود را در مورد توافق نامه با ایران،زیر سوال بردند و البته با این کار خود را منزوی کردند.
 آیا حضور احمد تبریزی و  دکتر محمد ظهوری و مایکل پارسا، همراه شدن با فرصت طلبان  جامعه ایرانی برای تخریب اعضا و جریانات مستقل است ؟
 
برندگان و بازندگان این ملاقات چه کسانی بودند ؟
برنامه راه  حل از تلویزیون اینترنتی یو اس ایران تی وی
یو اس ایرانی تی وی ، مستقل -مردمی و متفاوت
خبرهای بدون سانسور در مورد ایران و کانادا و امریکا
 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
من موضع کنونی کشور کانادا در رابطه با حکومت ایران را تائید میکنم و پرسشم از شما اینستکه شما طرف کی هستید که به تاکید مطرح میکنید " و البته با این کار خود را منزوی کردند."
بنظر من اگر همه ی دنیا هم بگویند استالین و ایدی امین آدم های خوبی بودند آنکه خلاف این را باور داشته باشد بر حق است و نه همه ی دنیا.حتی اگر به تاکید شما -با این کار خود را منزوی بکند- که این انزوا شرف دارد بر آن هم عقیده شدن با تمام دنیا.
عدم انتشار شده: 
false