تغییر اساسنامه دانشگاه آزاد صدور حکم دانشجو توسط احمدی نژاد

یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ایران به خبرگزاری مهر گفت که در صورتی که اکبر هاشمی رفسنجانی به عنوان رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد، حکم فرهاد دانشجو، رئیس جدید این دانشگاه را امضا نکند، محمود احمدی‌نژاد این حکم را امضا خواهد کرد.

یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این شورا در تازه ترین جلسه برگزار شده خود تبصره ای به اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرده که بر اساس آن در صورتیکه آیت الله هاشمی حکم ریاست فرهاد دانشجو را امضا نکند، رئیس شورای عالی اقدام به امضای این حکم کند.

این عضو شورا در گفتگو با مهر با اعلام این خبر افزود: هر چند در جلسه سه شنبه گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی مقرر شد که در صورت عدم امضای حکم ریاست فرهاد دانشجو توسط رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد، رئیس شورای عالی ( رئیس جمهور) این حکم را امضا کند اما زمان دقیقی برای این امر اعلام نشد.

حسین کچوئیان پیشتر در گفتگو با خبرنگار مهر با تشریح جزئیات جلسه مذاکره با هاشمی افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی به شدت از موضع انکار و مخالفت صحبت و اعلام کرده که باید بار دیگر در جلسه هیأت امنا کاندیداها حاضر شوند و همه از جمله فرهاد دانشجو برنامه های خود را ارائه دهند تا پس از رای گیری، حکم ریاست فرهاد دانشجو امضا شود.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.