رفتن به محتوای اصلی

مدّاح ششلول بند و مهاجم "شکوفا" شده است !
21.01.2014 - 01:47

 

هیچ تردیدی به خود راه ندهید که در زیر سایه رهبر و حکومت فاسد ولایت مطلقه فقیه ، قدرت اراذل و اوباشی از قماش حاج محمود کریمی ، مداح ششلول بند بیشتر از آقای حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی است ، اثبات این مسئله مشکل نیست : در حضور پلیس و نیروهای امنیتی ، راه بر رئیس جمهوراسلامی می بندند و به سویش  لنگه کفش پرت میکنند و علیه اش شعار و دشنام میدهند ، بدون اینکه حتی یکی از اوباش مهاجم دستگیر شود ! مداح محمود کریمی که در حقیقت یکی سرکردگان مهاجم به رئیس جمهوراست ،  در روز روشن و درمقابل چشمان صدها نفراز مردم تهران ، سرنشینان یک اتومبیل را بگلوله می بندد و ماشین آنان را سوراخ سوراخ میکند ، بدون اینکه کسی جرأت کند و به او بگوید که بالای چشمش ابرواست . سهل است دستگاه قضائی و امنیتی حکومت اسلامی و رسانه های وابسته به بیت رهبری ، به دفاع از مداح هفت تیرکش برمیخیزند و تهاجم مسلحانه او را به دروغ  دفاع از خود و خانواده خود میخوانند !

Missing media item.

اینک پس از دوهفته که از ماجرای هفت تیرکشی مداح شرور در اتوبان گذشته  و او اطمینان پیدا کرده است که هیچ مجازاتی در انتظارش نیست و ازحمایت و پشتیبانی کامل رهبر و قوه قضائیه و بلندگوهای فاسد رژیم  برخوردار است ، دوباره در انظار عمومی ظاهر شده و با وقاحت تمام ، نه تنها خود را مظلوم و بیگناه جلوه میدهد ، بلکه در این میان  چیزی هم طلبکارشده است و  نشریات و سایت های اینترنتی و خبرگزاریهای خارجی که هفت تیر کشی او را در دنیا رسانه ای و افشا کرده اند ، دروغگو و جنجال آفرین نامیده است !  

رجانیوزکه یکی از بلندگوهای بیت رهبری است چنین مینویسد :

«حاج محمود کريمی مداح اهل بيت (ع) که در جريان حادثه تيراندازی در اتوبان بابايی، چند روزی خبرساز شده بود، سکوت خود را شکست و در مراسم ميلاد حضرت محمد (ص)، سخنانی را پيرامون اين موضوع ايراد کرد. محمود کريمی در گلزار شهدای امامزاده علی‌اکبر چيذر گفت: امام حسن عسکری عليه‌السلام در حديثی می‌فرمايند در مورد آنچه که به تو می‌بندند و تهمتی که به تو می‌زنند، ناراحت مباش ... البته من از اين ماجرا ناراحت نيستم اما دو موضوع را بايد عرض کنم. برای دوستانی که اذيت شدند و شايد دلشان لرزيد، از آنها عذرخواهی می‌کنم چون موضوع من باعث شد که شما ناراحت شويد. از همه دوستانی هم که از دستگاه سيدالشهدا (ع) حمايت کردند علی‌الخصوص از حاج آقا منصور ارضی، حاج سعيد حداديان، حاج محمدرضا طاهری، حاج رضا هلالی و ... تشکر می‌کنم. از قول اهل بيت (ع) تشکر می‌کنم چون آنها پای دستگاه سيدالشهدا (ع) به ميدان آمدند و آن افرادی هم که بی‌اطلاع يک اخباری را منتشر کردند و از من حلاليت خواستند، حلال کردم و از کسی به دل نمی‌گيرم. برای آنهايی هم که دنبال موضوعی گشتند تا جنجال درست کنند، از خداوند متعال طلب مغفرت می‌کنم. »

مداح هفت تیرکش ماجرای حمله مسلحانه و تیراندازی خود را به یک زوج جوان در اتوبان بابائی ، که منجر به شکایت آن زوج جوان از مداح و سپس رضایت دادن آنان شده است را از بیخ و بن منکر میشود و مدعی میگردد که چنین تهمتی را به او "بسته اند" و افراد بی اطلاع اخباری را در مورد هفت تیرکشی او منتشر کرده اند !  این رمال هفت خط  با بیشرمی و بی چشم و روئی که در مکتب اهل بیت آخوند فراگرفته است ، چنین وانمود میکند که گویا کسانی که به او تهمت زده اند با او تماس گرفته و از او حلالیت طلبیده اند ! مداح ششلول بند بیت رهبری ، بجای اینکه از مردمی که در اتوبان بابائی بروی آنان اسلحه کشیده و موجب ترس و وحشت آنان شده است عذر خواهی نماید ، از همکاران نوحه خوان خویش پوزش طلبی میکند ! چرا که در ماجرا محمود کریمی بدرستی ماهیت شبکه فاسد نوحه خوان های بیت رهبری که بر جهل و نادانی و خرافه پرستی پاره ای از مردم نادان سوار شده اند و در جمهوری اسلامی به مال و جاه و جلال رسیده اند برملا ساخته است .

مداح مسلح و مهاجم ، محمود کریمی در بخش دیگری از سخنان خود چنین میگوید :

« يک موضوعی هم درباره خودمان عرض کنم. يک گل را وقتی از يک گلدان کوچک خارج می‌کنند و در يک گلدان بزرگ‌تر قرار می‌دهند ، تا چند روزی پژمرده است . همه فکر می‌کنند که اين گل مرد ولی بعد از ده روز دوباره شکوفاتر می‌شود و چون جايش بزرگ‌تر شده گل اش هم بيشتر خواهد شد. مولا گلدان ما را عوض کرد و اين امتحان و آزمايش من و شماها بود. ما از امثال بی بی سی و راديو اسراييل، توقع رذالت و دروغ داريم. »

لات چاقوکشی که در پرتو توجهات بیت رهبری ، میلیاردر شده و در ترافیک اتوبان با اسلحه و تیراندازی بسوی مردم میخواهد راه خود را باز کند و زودتر به مقصد برسد ، ابلهانه خود را گُلی تصور میکند که بعد از آن ماجرا گلدانش بزرگتر شده و در نتیجه "شکوفا" شده است و گل های بیشتری هم خواهد داد ! بزرگتر شدن گلدان مداح هفت تیر کش ، اینگونه هم میتوان تعبیر کرد که از این پس وقتی محمود کریمی و سایر اوباشان نوحه خوان عصبانی شوند در پناه حمایت بیت رهبری و قوه قضائیه و نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ، بجای هفت تیر بروی مردم ایران در کوچه و بازار  و اتوبان مسلسل خواهند کشید .

آری در کشوری که رمال ها و نوحه خوان ها و فالگیرها و روضه خوان ها بر سرنوشت ملتی مسلط گردند و تحت توجهات ولی فقیه ، درجایگاه ویژه فراقانونی قرار گیرند ، جامعه در تمام زمینه ها در فساد و تباهی غرق خواهد شد و امید به اصلاح رژیم فاسد حاکم بر سرنوشت مردم ، امیدی بیهوده خواهد بود .   

درست در روزهائی که ماجرای اسلحه کشی مداح کریمی در اتوبان بابائی در صدر خبرهای روز بود ، رئیس دیوان عالی قوه قضائیه جمهوری اسلامی ،  آیت الله محسنی گرکانی در خصوص مترقی بودن قوانین جزائی اسلامی و مجازات کسی که برروی مردم اسلحه  بکشد  و موجب ترس و وحشت مردم گردد ،  دریک سخنرانی چنین گفته  است :

« افرادی که به روی مسلمانان اسلحه می‌کشند  محارب هستند . فقهای اسلام در تعریف محارب گفته‌اند « کل من جرد السلاح لاخافه الناس». هر کس در هر جا به روی مردم برای ترساندن اسلحه بکشد محارب است. و مجازات محارب و مفسدان فی الارض این است که، کشته شوند یا به دار مجازات آویخته شوند و یا دستان و پاهایشان برخلاف یکدیگر قطع شود یا از جایگاه زندگی‌شان تبعید شوند. این تنها رسوائی دنیائی آنان است و در آخرت عذابی بزرگ خواهند داشت. »  خبرگزاری مهر سه شنبه 17 دیماه 1392

ماده 83 قانون جزای اسلامی  : « هر کس که برای ایجاد رعب و هراس و سلب آزادی و امنیت مردم دست به اسلحه ببرد محارب و مفسد فی‌الارض می‌باشد.»

تبصره ۳:  « میان سلاح سرد و سلاح گرم فرقی نیست‌. استفاده از سلاح گرم و سرد برای ترساندن مردم  و ایجاد رعب و وحشت  در جامعه ، مصداق محاربه و مجازاتش اعدام است »

بنابراین به استناد قانون جزای اسلامی و توضیح رئیس دیوان عالی کشور ، جرم مداح کریمی ، محاربه و مفسد فی الارض است و مجازاتش اعدام . اما همه میدانیم که حتی آقای روحانی رئیس جمهور کشورهم قادر نیست پرونده هفت تیر کشی مداح بیت رهبری را پیگیری کند و لااقل او را ممنوع المداحی نماید ، و همه میدانیم که  پرونده  تیراندازی محمود کریمی بروی مردم مانند پرونده آدم کشی جلاالدین فارسی نخستین کاندید ریاست جمهوری اسلامی در زمان خمینی ، و هزاران پرونده قتل و آدمکشی که وابستگان رژیم ولایت فقیه مرتکب شده اند و بی مجازات مانده اند ، مختومه اعلام خواهد شد ! اگر جزاین بود مداح کریمی پس از حمله مسلحانه به مردم در اتوبان ، با افتخار و اطمینان ادعائی بزرگ شدن گلدانش و "شکوفائی" نمیکرد !

حرف آخر اینکه ، دولت و رئیس جمهوری که نتواند از امنیت وحقوق شهروندی مردم در مقابل یک مداح مسلح دفاع نماید و او را به پای میز محاکمه بکشاند ، چگونه میتواند از حقوق و منافع ملتی دفاع نماید ؟ شاید کسانی که مشغول بررسی و کنکاش در "منشورحقوق شهروندی" پیشنهادی دولت تدبیر وامید اند بتوانند پاسخی مناسب برای این سئوال بیابند 

30 دیماه

 

1392

20 ژانویه 2014

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.