آتش سوزی در خوابگاه دخترانه دانشگاه چابهار

آتش سوزی بامداد امروز (چهارشنبه) در خوابگاه شماره 3 دانشجویان دختر دانشگاه دریانوردی چابهار موجب خسارت های مالی و سرگردانی دانشجویان شد./ دیوار های خوابگاه از چوب بود و آتش خیلی سریع گسترش یافت.

مسعود بلیده عضو شورای اسلامی شهر چابهار در حاشیه بازدید از محل آتش سوزی در گفت و گو با ایرنا افزود: دود ناشی از آتش سوزی تمام فضای داخلی ساختمان را فراگرفته است و تقریبا خسارت زیادی به خوابگاه دخترانه وارد شده است.

وی دلیل بروز این آتش سوزی را اتصال برق عنوان و تصریح کرد: بیدار بودن یکی از دانشجویان، سرعت عمل همگی در خارج شدن از داخل ساختمان و همچنین یک طبقه بودن خوابگاه باعث شده است به کسی در این حادثه آسیب جانی وارد نشود.

وی همچنین با تلخ خواندن حادثه آتش سوزی قبلی تصریح کرد: فضای روانی و انسانی موجود، حادثه چهارسال پیش آتش سوزی در این دانشگاه را تداعی می کند که در آن چهار جوان کاملا سوختند و هیچ کسی پاسخگو نبود و مسوولی نیز توبیخ نشد.

یکی از شاهدان این واقعه، ضمن اعلام خبر این آتش سوزی به ایرنا گفت: آتش سوزی پس از ساعت 4 صبح بامداد در خوابگاه دخترانه شماره 3 دانشگاه صورت گرفت.

به گفته وی، در این خوابگاه که داخل آن کاملا سوخته است، حدود 100 دانشجوی دختر سکونت داشتند که اکنون باید برای اسکان آنان در محلی موقت چاره اندیشی شود.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای بلیده شما که در چنین اموراتی دخالت می کنید چرا در مواقع دیگر بی خیا لید.زما نی که این آقایون زابلی در استخدام اساتید بلوچ در این داتشگاه مخالفت می کنند و با تمام قدرت در بکارگیری تحصیل کردگان بلوچ در این دانشگاه سنگ تمام می زاند که حتی یک بلوچ هم به عنوان هیت علمی در این دانشگاه بکار گرفته نشود خاموش نشسته اید؟ آیا جرم اینها فقط یلوچ بودن و داشتن مذ هب تسنن می باشد؟