خطر بيكاری 10 هزار نفر از كاركنان برق استان تهران

به نظر می‌رسد با توجه به طلب 150 میلیارد تومانی پیمانکاران توزیع برق استان تهران از وزارت نیرو و قبول دولت برای پرداخت 500 میلیارد تومان به پیمانکاران سراسر کشور سهم استان تهران چیزی حدود 20 میلیارد تومان خواهد شد که جوابگو نخواهد بود.

مسئول روابط عمومی انجمن صنفی پیمانکاران ساختمان و تاسیسات استان تهران از به خطر افتادن اشتغال 10 هزار نفر کارکنان این صنعت خبر داد.

بهروزکاظمی افزود: در نوزدهم تیرماه نامه‌ای را به وزارت نیرو ارسال کردیم مبنی بر اینکه جهت مذاکره‌ برای دریافت مطالبات خود امروز به حمل وزارت نیرو مراجعه و خواسته خود را مطرح خواهیم کرد.

وی با بیان این که حدود 100 نفر از پیمانکاران عضو انجمن به وزارت نیرو مراجعه کردند، اظهارداشت: معاون هماهنگی شرکت توزیع برق وزارت نیرو به جمع آن آمد و ازنامه دفتر رئیس‌جمهور مبنی بر پرداخت 500 میلیارد تومان از مطالبات 8 هزار میلیارد تومانی پیمانکاران صنعت برق کشور خبر داد.

وی گفت: طلب‌های ثبت شده پیمانکاران استان تهران حدود 100 میلیارد تومان و طلب‌های ثبت نشده آنان نیز حدود 50 میلیارد تومان است.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد با توجه به طلب 150 میلیارد تومانی پیمانکاران توزیع برق استان تهران از وزارت نیرو و قبول دولت برای پرداخت 500 میلیارد تومان به پیمانکاران سراسر کشور سهم استان تهران چیزی حدود 20 میلیارد تومان خواهد شد که جوابگو نخواهد بود.

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.