بنظر من اين ويديو يک دروغ ديگر از مجاهدين است +فیلم

در این شکی نیست که کلیه وابستگان به جمهوری اسلامی اعم از اصلاح طلبان ویا طرفداران احمدی نژاد _ مشایی به ویژه در مقطع سالهای 60 به بعد در دفاع از نظام و سرکوب مجاهدین و دیگر نیروهای سیاسی مخالف دست داشته اند و اینکه دقیقا همه وابستگاه به رزیم «تیر خلاص زن» هستند و «تیر خلاص زنی» معیاری برای دوری و نزدیکی نیروهای مترقی و ارتجاعی .....از جمله شیوه تبلیغی سازمان مجاهدین است تا کنون آنان احزاب، سازمانها و شخصیت های سیاسی منتقد مجاهدین و افراد جدا شده از «شورای ملی مقاومت» را آشکارا «تیر خلاص زن»...

یکی از کاربران سایت طی نامه ای برای ایران گلوبال از جمله نوشت :« از اسفنديار رحيم مشايی دفاع نميکنم و نميدانم حقيقت در مورد اتهاماتیکه به تازگی مأموران امنيتی رژيم به او ميزنند چيست.اما اين ويديو مجاهدين دروغ است به اين دليل که ظاهرا،اين فردی که صحبت ميکند به گفته گوينده تلويزيون مجاهدين پسر عمو اسفنديار رحيم مشايی است و او را «عظيم رحيم مشايی» معرفی ميکند. يعنی نام فاميل اين فرد و خود اسفنديار هردو «رحيم مشايی» است. حال در آخر اين ويديو اين «عظيم خان» وقتی درباره اسفنديار حرف ميزند او را «مزدور رحيم مشايی» خطاب ميکند. آيا اگر پسر عمو شما مزدور بود شما او را مزدور توکلی خطاب ميکردی؟و يا که اصلاً برايت مايه ناراحتی بود که نام فاميل تو را دارد بدنام ميکندو او را مزدور اسفنديار مي ناميدی و نه با نام فاميل. بنظر من اين هم يک دورغ گويی ديگر از مجاهدين است.کاری که سالهاست کرده اند و اگر تحقيق شود شک دارم که اين واقعی باشد.به هرحال اين حدسم است و نميتوانم ثابت کنم. سالهاست آنقدر دروغ پرداز و تهمت زنی از مجاهدين ديده ام که از صدتا احمدی نژاددر برابرش هيچ است.

کیانوش توکلی:

در این شکی نیست که کلیه وابستگان به جمهوری اسلامی اعم از اصلاح طلبان ویا طرفداران احمدی نژاد _ مشایی به ویژه در مقطع سالهای 60 به بعد در دفاع از نظام و سرکوب مجاهدین و دیگر نیروهای سیاسی مخالف دست داشته اند و اینکه دقیقا همه وابستگاه به رزیم «تیر خلاص زن » هستند و «تیر خلاص زنی » معیاری برای دور ی و نزدیکی نیروهای مترقی و ارتجاعی .....از جمله شیوه تبلیغی سازمان مجاهدین است تا کنون آنان احزاب ، سازمانها و شخصیت های سیاسی منتقد مجاهدین و افراد جدا شده از «شورای ملی مقاوت» را آشکارا «تیر خلاص زن » نامیده اند و در این باره هیج مدرکی محکمه پسندی را ارائه نکردند و بنابراین سخنان تلفنی «عظيم رحيم مشايی» از کمپ اشرف به لحاظ حقوقی «مدرک »محسوب نمی شود .بنابراین رفتار و منش مجاهدین در خصوص «تیر خلاص زن ها» حکایت چوپان دروغگوست .

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.