تابلوهايي از باكو پايتخت جمهوري آذربايجان، شهري مدرن و قديم

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
ham dar Iran va ham dar azarbayjan khodi va gheyre khodi vjoud darad dar hardo biedalati hast dar hardo chapavole zendegiye mardom tavassote rejimhayeshan hast,vali dar mogayese vaziyat azarbayjan bemarateb behtar az iran ast.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
برادر گرامي حميد، نوشته ايد كه "این ویدئو دنیای وارانه تهو آوری نشان می دهد ."

در اين جمله سه غلط فاحش داريد! سه اشتباه در يك جمله، يا از فرط عصبانيت است يا نشانه چيزي شبيه آن.

اما اگر جمله شمار اصلاح كنيم، احتمالا منظور شما جمله زير بوده است:

"این ویدئو دنیای وارونه تهوع آوری را نشان می دهد."

خوب، چرا با ديدن دين ويدئو كوتاه، تهوع به شما دست ميدهد؟ چه چيزي ناراحتتان ميكند؟ دللتان ميخواست، در آذربايجان هم بساط اعدام و تعزتر و قصاص برقرار باشد؟ ميخواستند زيبايي زنان و دختران آذربايجاني هم در سياهي چادر پيچيده و از آنها چيزي شبيه پنگوئن بسازند؟ اگر منظورتان اين است، در عجبم كه از زيبايي سحرانگيز نگين زيابي آذربايجان در ساحل خزر، دچار تهوع ميشويد آخر مگر انسان ميتواند از زيبايي بدش بيايد؟
شما از كجا به ياد مقايسه افتاديد؟ مگر در اين كليپ از مقايسه صحبتي است؟ براي مقايسه
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای حمید خان
مواظب باش بعد از حالت تهوع دچار سکته قلبی نشی چون این ویدیو تنها ذره ای از پیشرفت های شگرف آذربایجان در طی مدت کوتاه پس از استقلالش را نشان می دهد . توصیه می کنم از این پس ویدیو های مربوط به آذربایجان را تماشا نکنید چون شدیدأ برای سلامتیتان خطرناک است . به همون ویدیو های سنگسار زنان و اعدام های در ملأ عام در ایران بسنده کنید .تعقیب و گریز گشت ارشاد و خونین ومالین کردن دختران وپسران جوان را هم در یوتیوب و فیس بوک حتمأ لایک کنید . دست چلاق امام خامنه ای به همرات !
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای Hamid Khosrovaneh اگر این دنیا ی آزربایجان برای شما تهور آور است توصیه میکنم که چند تا از دوا های ضدّ تهوع اور مصرف بکنید . از همان دوا های که مسافران کشتی راه دور استقاده می کنند تا زیاد دچار کسالت نشوید. این کشور در حدود 23 سال است که مستقل شده است . آیا شما کشوری را در روی کره زمین می شناسید که چند درصد از جمیعیتش زیر خطّ فقر نباشد؟ در همین کالیفرنیا خیابان 6 لوس آنجلس پر از آدم های است که شبها در قوطی های کارتونی در خیابان می خوابند...ولی در کالیفرنیا و یا در باکو کسی کلیه اش را مثل ایران برای مخارج زندگی نمی فروشد... در کالیفرنیا و یا در باکو کسی را در ملع عام از جرثقیل اعدام نمی کنند و کسی هم از ساعت پنج صبح برای دیدن این اعدام ها به عنوان گردش به بیرون نمی آید. در کالیفرنیا و یا در باکو به زندانیان سیاسی تجاوز جنسی نمی کنند......امیدوارم با
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اینجا همانجا است که مردمش برای یک لقمه نان به مرز ایران هجوم می آورند . مردم بد بخت آذربایجان در ویدوئی که در یوتوب موجود است می گویند اگر ایران ما را راه ندهد که غذا بخریم ما از گشنگی می میریم . این ویدئو دنیای وارانه تهو آوری نشان می دهد .
عدم انتشار شده: 
false