سهم خواهی رهبری و گروکشی پرونده اقتصادی دولت توسط کمیسیون90 !

علاوه بر پرونده قاچاق سیگار مالبرو از سوی برخی اعضای جریان انحرافی، پرونده‏های دیگری نیز در رابطه با این جریان در کمیسیون اصل نود، وجود دارد ! . . . حالا که می‎بینیم این جریان انحرافی از انصاف و مروت خارج شده و در مورد مقام‎معظم‎رهبری بی‎مهری نشان می‎دهد، دیگر این موضوع را به صورت علنی پیگیری خواهیم کرد !!! . . .

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که "اگر جریان انحرافی مدعی ارتباط با امام زمان است، چرا کارهایی را که متناسب اعتقادات مردم نیست، انجام می‏دهد؟"، گفت: جریان انحرافی از اعتقادات مردم استفاده ابزاری می‏کند، اگر اینها به دنبال منافع هستند نباید از اعتقادات دینی دم بزنند.

"حسین اسلامی" در گفت‏وگو با خبرنگاران با اشاره به قاچاق سیگار"مالبرو" از سوی نزدیکان جریان انحرافی، گفت: به طور معمول ما براساس مصلحت‏های بزرگ به مسائل کلی جامعه نگاه می‎کنیم. در موضوع جریان انحرافی هم، چون احساس کردیم، این افراد از مسیر درست منحرف شده‏اند، در رابطه با برخی از پرونده‏های این جریان به مردم اطلاعاتی ارائه کردیم. ! ( یعنی اگر از ستون و خیمه و این حرفها منحرف نمی شدند , این اتفاق نمی افتاد !!)

علاوه بر پرونده قاچاق سیگار "مالبرو" از سوی برخی اعضای جریان انحرافی، پرونده‏های دیگری نیز در رابطه با این جریان در کمیسیون اصل نود، وجود دارد !

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با اشاره به پرونده‌های موجود ازجریان انحرافی دراین کمیسیون، گفت: علیه جریان انحرافی، پرونده‏های دیگری نیز در دست داریم که اگر این جریان همچنان بخواهد در مقابل ولایت فقیه قرار بگیرد، این پرونده‏ها را مطرح خواهیم کرد.

( پس راه برای ادامه تجارت و قاچاق برای این گروه در صورت حق حساب , وجود دارد !!)

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اعلام اینکه مصالح بزرگ‎تر ایجاب می‎کرد تا پرونده‏های جریان انحرافی، رسانه‏ای نشود، تصریح کرد: حالا که می‎بینیم این جریان انحرافی از انصاف و مروت خارج شده و در مورد مقام‎معظم‎رهبری بی‎مهری نشان می‎دهد، دیگر این موضوع را به صورت علنی پیگیری خواهیم کرد !!!

وی افزود: در مقابل جریان انحرافی گام به گام حرکت می‏کنیم و اگر اینها مسیر خود را اصلاح کردند آن وقت طبق روال طبیعی پرونده‏ها را در مراجع قضایی پیگیری می‏کنیم و اگر جریان انحرافی اصلاحی در فعالیت‏های خود اعمال نکرد، سایر پرونده‏های موجود علیه این جریان را در اختیار عموم قرار خواهیم داد.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ با اشاره به این موضوع که بی تقوایی منشاء اصلی حرکت جریان انحرافی است، اظهار کرد: این افراد چون از مسیر الهی خارج شدند در حال حاضر در دام شیطان افتاده‏اند و در واقع جریان انحرافی افکار شیطان را دنبال می‎کنند.

نماینده مردم ساوه با تأکید بر این موضوع که حامیان جریان انحرافی از حمایت‏های مجلس، مردم و رهبری سوء استفاده کردند، افزود: مجلس بنا بر توصیه مقام‎معظم رهبری از دولت حمایت کرد، اما برخی از افراد قدرناشناسی کردند.

وی در رابطه با تلاش جریان انحرافی برای راهیابی به مجلس، گفت: چهره جریان انحرافی برای مردم ( بخوانید رهبری) آشکار شده، بدون شک شورای نگهبان نیز که کانون اعتماد نظام است، اجازه نخواهد داد که این جریان انحرافی وارد خانه ملت شود.

وی در پایان تاکید کرد: مجلس نهم مجلسی حامی ولایت و رهبری نظام خواهد بود و عوامل جریان انحرافی به خواست خود نخواهند رسید. ( اعتراف به فرمایشی بودن انتخابات , از این واضح تر؟؟ )

"صادق آملی لاریجانی" رئیس قوه قضائیه در جلسه روز چهارشنبه -۲۱اردیبهشت ماه- مسئولان عالی قضایی اعلام کرد که جریان انحرافی در مفاسد اقتصادی غوطه‌ور است. در همین راستا، "احمد جنتی" دبیر شورای نگهبان نیز در خطبه‏های نماز جمعه -۲۳اردیبهشت ماه- تهران بسیاری از فعالیت‌ها و اقدامات گروه انحرافی را مقدمات انتخابات سال جاری دانسته و گفته است: جذب و توزیع برخی پول‌ها توسط این گروه از چشم مردم پوشیده نیست؛ مردم در صورت لزوم به حساب اینها خواهند رسید.

پس از اعلام این مواضع از سوی رئیس قوه قضائیه و دبیر شورای نگهبان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان سیاسی هر یک در اظهارنظرهای خود به لزوم برخورد با جریان‌های انحرافی سیاسی در کشور تاکید کرده‌اند.

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.