رئیس پلیس تهران: با مردان و توریستهای بدحجاب هم برخورد می کنیم!

استفاده از شلوارکوتاه، مانتوهای کوتاه و بدن ‌‏نما، شال‌‏های باریک و داشتن ظاهری مانکن گونه از مصداق های برخورد پلیس با بدحجابان است. همچنین طرح برخورد با بدحجابان شامل توریستها هم می شود. به آژانسهای مسافرتی این موضوع را اعلام کردیم تا قوانین ما را به توریستها اعلام کنند.

سردار حسین ساجدی نیا، رییس پلیس تهران گفت :تا زمانیکه مردم بخواهند با بدحجابان و زنان خیابانی برخورد می شود .

وی گفت : در کنار زنان بدحجابه ! مردانی هم که از پیراهن‌‏های نامناسب و از آویزهای ویژه ای با عنوان گردنبند استفاده می کنند هم دستگیر می شوند."

او همچنین گفت: "قول نداده‌ایم همه تهران را از وجود مجرمان پاکسازی کنیم. بلکه قول دادیم که با مجرمان برخورد کنیم که طرحهای‏مان در این زمینه همچنان در حال اجراست." !

‌وی گفت : من قبلاً هم گفته‌ام قانون و مردم از ما انتظار دارند که‌ مانع بی‌نظمی اجتماعی شویم، جلوی هنجار‌شکنی را بگیریم و‌ حافظ امنیت اخلاقی و اجتماعی مردم باشیم.

شاید تعجب کنید اما مردم تهران هم بارها از ما خواسته اند که با بدحجابان برخورد کنیم برای همین این طرح را شروع کرده ایم. استفاده از شلوارکوتاه، مانتوهای کوتاه و بدن ‌‏نما، شال‌‏های باریک و داشتن ظاهری مانکن گونه از مصداق های برخورد پلیس با بدحجابان است.

همچنین طرح برخورد با بدحجابان شامل توریستها هم می شود. به آژانسهای مسافرتی این موضوع را اعلام کردیم تا قوانین ما را به توریستها اعلام کنند.

وی ادامه داد :

هیچ جا نگفتیم بد پوششی محدود به زن‌ها‌ست. مردان بد پوشش و بد آرایش هم داریم. ولی تعداد مردان بدپوشش بسیار کم‌تر از زن‌ها‌ست به همین خاطر مقابله با بدحجابی مردها در زمره اولویت‌های بعدی ما‌ست. استفاده از پیراهن‌‏های نامناسب و آویزهای ویژه ای با عنوان گردنبند از جمله موردهای برخورد پلیس خواهد بود.

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.