آگهی مجلس ترحیم سانسورچی سایت

از کلیه طلبکاران آن مرحوم تقاضا می‎شود برای اخذ طلبهای بی پایان خود به ورثه آن جناب، که عبارتند از اعضای ششگانه شورای محترم گردانندگان سایت ایران‎گلوبال، مراجعه فرموده و طلب خود را با دریافت رسید دوقبضه و سند محضری، اخذ نمایند تا آن شخص شخیص به کسی بدهکار نباشد و روحش در آن بهشت برین نلرزد چون لرزیدن روحش موجب زلزله در سایت خواهد شد.

 

بدینوسیله به اطلاع عموم کامنت نویسان سایت ایران‎گلوبال می‎رساند که چند روز پیش مسؤل کامنتهای ایران‎گلوبال در کمال سلامتی و خوشی و شادی و مسرت چشم از بهشت کامنتها فرو بست و به همین دلیل واضح و روشن، به مسؤل سابق کامنتهای ایران‎گلوبال تغییر نام داد.

تشییع جنازه و دفن آن مرحوم با حضور کلیه اعضای شورای گردانندگان سایت با شادی و رقص و آواز و پایکوبی در بهشت آرشیو سایت انجام شد و با تاسف فراوان شما نتوانستید در آن جشن باشکوه شرکت کنید.

از این به بعد می‎توانید، هر لحظه که اراده فرمودید، با نوشتن کامنتهای آنجنانی در مسجد ایران‎گلوبال در مجلس ترحیم آن شخص شخیص حضرت عالیقدر مسؤل محترم سابق کامنتهای ایران‎گلوبال شرکت نمایید و روح آن مرحوم را قرین رحمت فرمایید و مطمئن باشید که دیگر آن جناب در سانسور کامنتهای شما هیچ دخل و تصرفی نخواهد فرمود. بنابراین به اطلاع آن جنابان می‎رساند که اگر چنانچه از این به بعد سانسوری در کامنتهای شما نافذ افتد، از چشم جناب عالیقدر مسؤل سابق کامنتها نبینید بلکه از چشم خود ببینید که بدون سانسورچی محترم هم سانسور شدید.

لازم به تذکر است که آن مرحوم به دلیل موجه فوت، در بحثهای شما عالیجنابان شرکت نخواهد نمود.

از کلیه طلبکاران آن مرحوم تقاضا می‎شود برای اخذ طلبهای بی پایان خود به ورثه آن جناب، که عبارتند از اعضای ششگانه شورای محترم گردانندگان سایت ایران‎گلوبال، مراجعه فرموده و طلب خود را با دریافت رسید دوقبضه و سند محضری، اخذ نمایند تا آن شخص شخیص به کسی بدهکار نباشد و روحش در آن بهشت برین نلرزد چون به موجب فتاوی آیات عظام، لرزیدن روحش، مانند لرزیدن بعضی چیزها موجب زلزله خواهد شد.

با آرزوی قلمی توانا برای کامنت نویسان آنچنانی

مسؤل محترم سابق کامنتهای ایران‎گلوبال و بانو و مادربزرگ محترمه آن مرحوم

تشییع جنازه مرحوم مغفور لعنت‎اله مسؤل سابق کامنتهای ایران‎گلوبال
مشهور به حضرت سانسورچی سایت

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اي بابا, تازه داشتيم خود سانسوري را ياد ميگرفتيم تا گير ساطور سانسورچي گرامي نيفتيم و به ناگهان ايشان به رحمت ايزدي پيوستند. معلوم نيست سانسورحي بعدي حه ضوابطي خواهد داشت كه ميبايستي روش خود سانسوري را مطابق سليقه ايشان آپ ديت كنيم. اميد هست عملكرد سانسورچي بعدي نظير انقلاب 57 نباشد كه از چاله در آمده و در چاه بيفتيم و به ياد روزهاي خوش سانسورچي مغفور غبطه خوريم !

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پا پک خرم دین آذری ایرانی
امیدوارم پا ینده و جا وید باشیی سا نسورچی عز یز. جای شما همیشه سبز است به امید آن روزی که ساماندهی جا معه در دست خود مردم باشه و روزنامه ها و دیگر ر سا نه های عمومی به رسا لت خود که همانا آگاهی رسانی است عمل کنند .طوله عمر شما و لبها یی خندان و جدی آرزومندم هم چو ن سرو سبز و سر بلند باشی.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اینجانب نیز خود را در غم جانکاه و همچنین در شادی و جشن و رقص و پای کوبیتان شریک میدانم، و امید وارم که خداوند تبارک وجود نازنینش را از کنز کنازان، و طنز طنازان، و کرشمه های سیه چشمان محفظ بدارد. و اوقات خود را زیاد صرف عیش و نوش با پریچهره گان بهشتی نفرماید. و هر از گاهی اگر فرصت داشته باشد، با رخصت از بارگاه خداوند جلیل، جهت بررسی اوضاع و تنظیم سایت دوزخی ایران گلوبال سفر کوتاهی به این دنیا بکند و نظر گرانبهایش را بمحضر دوستان مبذول بفرماید، تا دل عاشقانش از فرط دوری وی دچارملالت و آرزرده گی خاطر نگردد. اجازه بفرمائید، کمی احساساتم را به محضر ایشان بروز بدهم: " که جامعه ایران، مثل معتادی که به مواد مخدردچارشده باشد، و بدون آن قادر به ادامه حیات نیست، :" دروغ، تهمت زنی، خود بزرگ بینی، نژادپرستی، خود خواهی، گستاخی، تمامیت خواهی، خوار داشتن دیگران، سانسور، دیکتاتوری،

تصویر آ. ائلیار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سانسورچی به رحمت ایزدی پیوست. اما روح مبارک اش در کالبد 6 تن حلول کرده است که در لابلای سطور نوشته ها به گشت و گذار پردازد. و...

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خدا و خلق میدانند که دست شما به چه جنایتهایی در این صفحه خون آلود است . شما لااقل از این طریق به یک تخصص رسیدید که در آینده در جایی میتوانید از آن استفاده کنید .
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خدا نكند .....بنظر نمي رسد كه مرحوم شده باشي، سايه شما إز سر ما كم نشه