سرکوب در زندان؛ بازتاب شکست ها و بن بست های رژیم اسلامی

تهاجم وحشیانه اوباشان رژیم اسلامی به زندانیان سیاسی در شرایطی انجام گرفت که 1) اختلافات بالائی ها لاینحل مانده است و هیچکدام از جناح های حکومتی قادر به حذف دیگری نیست. "ولایت" خامنه ای بر دلار (باج دهی) و سرنیزه استوار بوده و نقش او حتی درمیان همپالگی هایش صوری و تشریفاتی است.

فقدان اتوریته سیاسی – مذهبی در راس حکومت و تناقضات عریان سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، دیپلماتک، فرهنگی و دینی نظام، موجب انشقاق بیشتر در میان مافیاهای حاکم بر ایران گردیده است.

2) عقب نشینی پان اسلامیسم در عرصه دیپلماسی خارجی نمی تواند بنیادهای ایدئولوژیک نظام را نلرزاند و به درگیری های جناح های مافیائی بر سر چگونگی حفظ سلطه اسلامگرایان بر ایران و ایرانیان دامن نزند.

3) چشم انداز اوجگیری درگیری های بالائی ها، می تواند به ایجاد شکاف در بالا، دخالتگری ملت برای تعیین سرنوشت خود و خاتمه دادن به دیکتاتوری اسلامگرایان منجر گردد. هراس از خیزشی بمراتب عظیم تر از 1388 خواب را از دست اندرکاران نظام ربوده است. آنها بخوبی می دانند که هیچ پایگاهی در جامعه ایران ندارند و تنها حامیان دلارهای آنها (سرمایه غارت شده ملت ایران)، گروههای فاشیستی – مذهبی در لبنان، فلسطین، عراق و ... هستند و تاریخ مصرف اسلام سیاسی در ایران بپایان رسیده است.

از اینرو رژیم به تشدید سازماندهی نظامی و سیاسی مزدوران خود در نهادهای فاشیستی چون بسیج، سپاه پاسداران و سپاه قدس رو آورده و خود را برای سرکوب جنبش ملی – توده ای آماده می کند.

4) تشدید فقر، فلاکت، بیکاری، کارتن خوابی و تورم افسارگسیخته، چشم انداز شورش های گرسنگان را پیشاروی نظام قرار داده است.

5) چشم انداز بن بست کامل دیپلماسی با غرب، دسیسه های همسایگان فزون طلب، داغ کردن زیر پای ارتجاع قومی توسط غرب و واقعیت کنونی جامعه که صبرش در آستانه لبریز شدن است، بستر سیاسی - اجتماعی هار شدن رژیم، فرار بجلو و سرکوب زندانیان سیاسی را فراهم کرده است.

6) سرکوب جنون آمیز اسلامگرایان حاکم، با همپیمانی ملی گسترده ترین نیروهای سیاسی اجتماعی از مدافعان ایران، آزادی، دمکراسی و جمهوری غیر دینی متوقف می گردد.

7) ایران و ایرانیان بیش از هر زمان دیگر به وفاق ملی و ترجیح منافع کشور و جامعه  بر مطالبات خودویژه ای  دارد، که راه تحقق آنها از مسیر سرنگونی جمهوری اسلامی و ایجاد مکانیزم های دمکراسی در جامعه ممکن است. 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
میدانیم که انقلاب اسلامي بمعنای واقعی کلمه یک فاجعه بوده است. بعلت ناآگاهی بسیار عمیق مردم و با بقدرت رسیدن آخوندها و عناصرشان يعني اسلامگرايان ایران بمانند سرزمینی شده است که گويا بشدت دچار بمباران اتمی شده است. در همه جا ..

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
http://alcorana.blogspot.se/2011/07/blog-post_3343.html
آنچه اسلام به ایران هدیه داد (صادق هدایت)-تمام فلسفه اسلام روی نجاسات بنا شده اگر پائین تنه را از آن حدف کنیم اسلام روی هم میغلتد و دیگر مفهومی ندارد. بعد هم علمای این دین مجبورند از صبح تا شام با زبان ساختگی عربی سرو کله بزنند سجع و قافیه های بی معنی و پر طمطرق برای اغفال مردم بسازند و یا تحویل بدهند.
سرتا سر ممالکی را که فتح کردند، مردمش را به خاک سیاه نشاندند و به نکبت و جهل و تعصب و فقر و جا سوسی و دوروئی و دزدی و چاپلوسی و کون آخوند لیسی مبتلا کردند و سرزمینش را به شکل صحرای برهوت در آوردند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
همانطور كه ميدانيد الله با ساير خدايان فرق دارد. ايرانيان قبل از حمله ي اعراب مسلمان به سرزمينشان به خدا معتقد بودند. اعراب با حمله ي خود سعي كردند اعتقاد مردم را به خدا يا يزدان را نابود كنند و الله خود را با خصوصياتي كه خصوصيات خود آنها را داشت و مختص خود آنها بوده است به مردم سرزمينهاي شكست خورده بقبولانند. ويژگي هاي الله و خصوصيات او مانند ميل او به مجازات و حتي كشتن دگرانديشان،مثله كردن انسانهاي نافرمان،غارت ديگران،تحقير و بي ارزش شمردن مهمترين عضو جامعه ي بشري يعني زن و غيره و در حقيقت انعكاس

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نظام اسلامی یعنی پیاده شدن قران در یک کشور .اسلام و مسلیمن اساسن مردمان میهن پرستی نیستند.اگر میهن پرست بودند بجای رفتن به سوی سنگ سیاه کشور خود را اباد میکردند. توهین شگنجه و اعدام و حد زدن بخشی از قانون قرانی است.
گزارش شد وقتی زنده یاد فروهر و همسرش را گشتند سینه های این زن شجاع و میهن پرست ایرانی را با فریاد یا زهرا مرضیه بریدند.وقتیکه زندانی را شگنجه میکنند وضو میگیرند و با شلاق و با بسم الله به جان زندان ییافتند.
نه تنها در ایران بلکه مسلمین افریقائی نیز شکنجه می کنند. فراموش نشود بنام دین و خدا و مسیح و موسی شگنجه میکنند. راه دور نرویم کسانی که از سازمان رجوی بیرون امده اند خود از وجود شگنجه در سازمان انقلابی و مسلمان
مجاهدین سخن میگویند.نیاز ی به باز گشت به دوران ساسانیان نیست .بنا به گفته همه زندان رفتگان چپ و دینی رفتار نظام

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شما که قبل از اسلام خیلی تمدن داشتید، و کتابخانه های علمی داشتید، پس چرا الان ندارید، و عقب افتاده ترین مردم دنیا هستید؟ پس کو آن تاریخ و تمدنتان. مگر از آلمان، انگلیس، سوئد، ژاپن، کره جنوبی، و حتا چین کمتراید؟ کو آن تمدن درخشانتان بعد از این همه سال. کشور آلمان چند دهه پیش در جنگ جهانی دوم با خاک یکسان شد. اکنون آلمان از نظر علم و صنعت و تمدن و پیشرقت و تکنولوژِی آقای دنیاست. پس کو بعد از دوهزار و پانصد سال، ذکاوت و هوش و دانش سرشار شما؟ کو آن تمدنی که شما مدام از آن داستان بافی میکند؟ ببخشید که رک صحبت میکنم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقا ویا خانم Anonymous...
یک کمی صبر کنید و به چیزی که نوشته اید دقت بکنید... ما ایرانیان خیلی احساساتی میشویم موقعی که به شکست ساسانیان از اعراب می رسیم . بدون اینکه علت این شکست را جستجو بکنیم و ( خود را مسئول ) بدانیم. ما از روی احساسات و جهالت, اعراب را مسئول همه چیز میدانیم تا به آن حدی که تاریخ را به نفع خودمان تحریف می کنیم... نوشته بودید که (( بدين طريق تمامي كتابخانه ها و كتابهاي ايرانيان را آتش زدند)).. آیا شما تاریخ صنعت کاغذ سازی ایرانیان را در زمان ساسانیان تحقیق کردید؟ ( کتاب های این کتاب خانه ها) روی پاپیروس نوشته شده بودند , یا چرم ویا کاغذ A4؟ لطف کنید 20 تا از نویسنده های کتاب های این کتابخانه ها اسم ببرید تا ما هم آگاه شویم..آیا می دانستید که در زمان ساسانیان ,علم فقط برای آقا زاده های درباری بود؟ دلیل شکست ساسانیان بخاطر گندیگی حکومت ساسانیان بود نه

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
وقتي اعراب مسلمان به ايران به طمع غارت اين سرزمين و دست درازي به كودكان و زنان براي تجاوز و فروختن آنان در بازارهاي برده فروشي اسلامي حمله كردند با مطرح كردن اينكه در قرآن شان تمام دانشهاي در همه زمانها وجود دارد (البته بيشتر در مورد شكم و خصوصا دانش زير شكمشان،دانش كشتار ،غارت و مثله كردن انسانها) بدين طريق تمامي كتابخانه ها و كتابهاي ايرانيان را آتش زدند و بعبارتي مردم ايران را در نسلهاي متوالي از تاريخ و دانش كشورشان تهي و انسانهاي بي متحواي امروزي را كه براي مردگان متجاوزان و نابود كننده ي تاريخ و تمدن سرزمينش گرانبهاترين مقبره ها را از سيم و زر درست كرده اند و هر ساله ميليونها نفر از آنها براي زيارت مقبره ي آن تازيان ميروند را بوجود آورده اند. مردمي كه با چندين قرن انتقال خوي و خصلت وحوش باديه نشين به ذهنشان خوي و خصلت آنها را نيز پيدا كرده اند.