آخوند پناهیان: حزب اللهی باید پولدار باشد!

علیرضا پناهیان، نماینده ی ولی فقیه در دانشگاه هنر و یکی از سخنرانان مشهور مبلغ رژیم جمهوری اسلامی که به جناح اصول گرای رژیم تعلق دارد، در جریان یک سخنرانی در دانشگاه امام صادق تهران گفته است: " بچه حزب اللهی باید پولدار باشد. اگر پول ندارید عرضه ندارید!"

پناهیان از روحانیون مورد مهر ویژه ی علی خامنه ای است و به چاپلوسی های افراطی از خامنه ای شهرت دارد، از جمله اینکه علی خامنه ای را همان سید خراسانی دانسته است [1] که بنا به برخی از روایات شیعه زمینه ساز ظهور امام زمان و از یاران خاص این امام خواهد بود! پناهیان به خاطر سخنرانی های افراط گرایانه و جنجالی خود در میان  بسیاری از مزدوران و جنایتکاران  وابسته به رژیم  مشهور و محبوب است.

به گزارش تارنمای حکومتی پارسینه :    حجت الاسلام علیرضا پناهیان از منبری های معروف پایتخت هفته گذشته در جریان سلسله سخنرانی های خود در داتشگاه امام صادق(ع) با سئوالات اعتراضی برخی از دانشجویان این دانشگاه مواجه شد.
برخی دانشجویان از پناهیان درباره اتوموبیل گرانقیمت و دلیل استفاده او از این اتوموبیل شیک و گران سئوال کردند که حجت الاسلام پناهیان در جواب گفته بود: بچه حزب اللهی باید پولدار باشد اگر پول ندارید عرضه ندارید! باید عرضه داشته باشید!

[1]   http://www.aparat.com/v/40nK9

برگرفته از: 
تارنمای پارسینه
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.