پاسخ و پرسش در باره «انتخابات ازاد؛ راهبرد گذار به دمکراسی»

در جلسه اتاق فرهنگ گفتگو ابتدا خانم مینو یوسفی و اقای هادی یوسفی دربارهُ معرفی کمپین اننتخابات آزاد و اعلامیهً معیارهای انتخابات عادلانه و آزاد سخنان را ایراد کردند و سپس اقای رضا سیاوشی سخنران اصلی اتاق در باره انتخابات ازاد؛ راهبرد گذار به دمکراسی پشت میکروفون قرار گرفت و آنگاه سئوالات بحث بر انگیزی از سوی شنودگان طرح شد که سخنرانان به آنها پاسخ گفته اند . این برنامه به مدت 5 ساعت ادامه داشت و 3ساعت از برنامه توسط مصطفی شکری از رادیو البرز دانمارک صدا برداری شد که...

در جلسه اتاق فرهنگ گفتگو ابتدا خانم مینو یوسفی و اقای هادی یوسفی دربارهُ معرفی کمپین اننتخابات آزاد و اعلامیهً معیارهای انتخابات عادلانه و آزاد سخنان را ایراد کردند و سپس اقای رضا سیاوشی سخنران اصلی اتاق در باره انتخابات ازاد؛ راهبرد گذار به دمکراسی پشت میکروفون قرار گرفت و آنگاه سئوالات بحث بر انگیزی از سوی شنودگان طرح شد که سخنرانان به آنها پاسخ گفته اند . این برنامه به مدت 5 ساعت ادامه داشت و 3ساعت از برنامه توسط مصطفی شکری از رادیو البرز دانمارک صدا برداری شد که اینک لینک آن آماده و در اختیار شما قرار می گیرد .دوستان را به شنیدن آن فرا می خوانیم.

لینک فایل صوتی پاسخ و پرسش در باره «انتخابات ازاد؛ راهبرد گذار به دمکراسی »

پخش برنامه های اتاق فرهنگ گفتگو از رادیو البرز

در باره اتاق فرهنگ گفتگو وچگونه وارد اتاق فرهنگ و گفتگو بشویم

آقای مصطفی شکری مسئول رادیو البزز دانمارک در ضبط و پخش برنامه های اتاق همکاری دارد و ایران گلوبال لینک رادیو را که به برنامه های اتاق اختصاص دارد را در بخش فایل های صوتی و برای استفاده کاربران خود قرار می دهد .

لینک سایت انتخابات ازاد

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.